НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 7:38 am Вижте мненията без отговор
Въпрос
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
алина кам




Регистриран на: 25 Яну 2007
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Чет Яну 25, 2007 10:46 pm
МнениеЗаглавие : ??????
Отговорете с цитат

Здравейте,
родена съм на 07.11.79г., съпругът ми на 21.09.74 г. Въпросът ми е ще оцелее ли връзката ни или ще се разпадне ? Не разбирам причината за появилите се различия Sad
Благодаря предварително.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
admin




Регистриран на: 01 Яну 1970
Мнения: 50
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 26, 2007 11:43 am
МнениеЗаглавие : ?? ?????????? ?? ??????
Отговорете с цитат

Много ви моля преди да зададете въпрос, да прочетете за правилното задаване на въпрос в тези форуми. Там изрично е посочено какво е нужно като изходна информация за нас.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
алина кам




Регистриран на: 25 Яну 2007
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 26, 2007 10:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здвавейте отново.
Извинявам се за пребързаните си действия.
Предполагам, че трябва да напиша и имената, а ето и тях :
Александра Костадинова Славова - Иванова
Веселин Андреев Иванов
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 26, 2007 11:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, алина кам!

Виждам, че Вашият съпруг страда от троен Нарцистичен комплекс, което е много неприятно. Това е човек, който трябва да бъде непрекъснато ласкан и одобряван.Дори най-малката критика относно външността му или поведението му може да го извади от релси и той да направи някоя необмислена постъпка.Този комплекс е характерен с прояви на самодоволство, себелюбие, егоцентризъм и възхищение от себе си.

Виждам също, че той флиртува с някаква жена, като този флирт ще прерастне в една връзка, която може да продължи някъде около две години!!! Най-вероятно ще се разпадне, но явно не толкова бързо.

Ако проявите търпение и вътрешно смирение в себе си и го понасяте такъв каквто е, нещата може и да се поуталожат. Но определено се намирате в много критичен момент от живота и брака си.

Нещата по-нататък във времето ще ескалират и може да се стигне след около не повече от две години и до раздяла. Тогава вече ще има друга жена в живота му - не тази, която сега навлиза в него.

Маг Живин може да Ви помогне в това отношение, а и сега е най-подходящото време за това!

Ако желаете неговата помощ, направете си лична консултация с него (може по мейла, може и по обикновената поща - както пожелаете).

Но най-добре ще бъде да се чуем задължително и по телефона - по-скоро незабавно, отколкото след време!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
алина кам




Регистриран на: 25 Яну 2007
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Съб Яну 27, 2007 12:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, Селена!
Много съм Ви благодарна за бързия отговор. Мисля, че разпознах профила на съпруга си. Всъщност .. връзките му не ме притесняват, просто искам разбирателство и стабилно семейство, което да градим ЗАЕДНО Sad.
Искам да си помисля за мен има ли смисъл да продължавам, да се опитвам да градя или с Ваша помощ да стабилизирам нещата. Трябва да помисля Sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Яну 27, 2007 12:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много правилно - помислете си! Само да не стане късно ... Sad Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov