НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 3:30 am Вижте мненията без отговор
ПРЕДОПРЕДЕЛЕНИЕТО на брачните партньори
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Май 08, 2007 6:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
...Сега с новата си пишем само(живее далече опт мен),но нещата,май,отиват към поне съжителство...


Доста съм пропуснал докато се занимавах със софтуерни и хардуерни решения в изминалите дни. Но мнението ми е следното:

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Tania Vladimirova




Регистриран на: 08 Май 2007
Мнения: 13
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Май 09, 2007 11:10 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Мисля, че всеки на света има идеалната половинка за която е определено да се омъжи ( ожени ) и това е определяно от висши сили непонятни за нас. Но когато човек не слуша вътрешният глас на душата си, той се омъжва ( оженва ) за неподходящ човек. А тези висши сили създаващи идеалната половинка за даден човек са Господ и подвластините на него. Wink

_________________
Искам да давам щастие на хората, чрез думите си.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Май 09, 2007 12:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Tania Vladimirova написа:
Мисля, че всеки на света има идеалната половинка за която е определено да се омъжи ( ожени ) и това е определяно от висши сили непонятни за нас.


До преди време и аз,Tania,мислех така.Сега смятам,че "Половинките" са повечко.Е,не си приличат като близнаци,но може да има голямо сходство и на външни и на вътрешни черти.

Имаме по няколко шанса,защоъто често се случва да изпуснем 1 ,2 или повече пъти.Но това е по принцип,според мен.При по-особени случаи "половинката" може да наистина само една

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Май 09, 2007 12:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Може въобще да се разминеш с шанса/в този живот/,може да прекараш целия си живот или част от него с не точната половинка,варианти много.Особено в млада възраст не винаги имаш настройките да чуеш вътрешния си глас,особено като чуваш много "външни" гласове или си подвластен на възпитание,условности,норми,предразсъдъци,заблуди.И не разпознаваш същинската любов, а робуваш на разни погрешни представи.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
RUMYANA PETROVA MINCHEVA




Регистриран на: 30 Апр 2007
Мнения: 1
Пуснато наПуснато на: Сря Май 09, 2007 6:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Embarassed Predi okolo 10-ina godini kopneeh s cqloto si sa6testvo da sre6tna svoq predopredelen bra4en partnior.Du6ata mi jaduva6e za duhovno prosvetlenie....Koeto v nqkakva stepen,..moje bi postignah! No bra4en partnior taka i ne sre6tnah-nito predopredelen,nito slu4aen. Proval pri vsqka vrazka. Sega iskam PROSTO BRA4EN PARTNIOR,DETE....Samotata me ubiva i nqkak,4uvstvam,4e i duhovnoto mi razvitie ostava v zastoi po tozi na4in! Use6tam se uzpadnala,ne prosto v dupka,a napravo v qma! RUMI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Май 09, 2007 7:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Добре дошла във форума.Първо да Ви предупредя,че тук има изискване да се пише на кирилица и админ-а и модератора ще Ви направят забележка.Ако имате проблем с шрифта на PC ползвайте превод на абв.бг,и аз в момента го правя,защото имам временен технически проблем с кирилицирането.Що се отнася да брачния партньор няма гаранция,че като го срещнете това ще спомогне за духовно развотие,може да има и обратена тенденция,особено ако се окаже,че това не е "предопределения".Не бива да се стремим към брачен партньор на всяка цена.Естествено това преди и аз не съм го знаела.Говоря като човек с дълъг семеен стаж,не че се оплаквам - имало е и хубаво и не чак толкова.Но щом нещата в момента не се получават,може би не сте срещнали подходящия за Вас и това не бива да Ви отчайва и да се опитвате да форсирате нещата.Отчаянието и упката" не са добри съветници,могат да Ви тласнат към неподходящи връзки,водещи след себе си още по-голямо отчаяние и дезориентация и така да се завъртите в един омагьосан кръг,от който трудно ще се измъкнете.По-добре е да се възползвате от настоящата самота,която може би е временна и да се съсредоточите върху собственото си духовно развитие и израстване и нещата ще почнат да се нареждат по по-добър начин за Вас.И положението няма да Ви се струва толкова мрачно.Колкото повече се вкопчваме в някакво желание и се концентрираме върху него,толкова повече ни убягва всичко останало,което би ни помогнало да се справим и обективната преценка за нещата от живота.А щом нещо,което си мислим,че много го искаме не се случва веднага,значи не му е времето,не сме готови истински за него.И не всичко,което го искаме в определен етап е най-доброто за нас.Все пак пожелавам Ви от сърце да срещнете своята половинка.Късмет!
Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Май 09, 2007 7:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте!

Прочетохте ли "За правилното ползване на форума"?!

Ако не сте го направила - просто го направете!!!

Ако сте в чужбина и не разполагте с клавиатура, която Ви позволява да пишете на кирилица, то текста от "чатерицата", т.е латиницата, може да си го конвертирате поне в abv.bg пощата - никак не е трудно!

Направете го и ще продължим диалога си.

На първо време ще Ви кажа - никой, който е стигнал определено духовно развитие на казва: "Аз постигнах дадена степен на духовно развитие!"

Лично Вие не сте го направила, защото сте в безпътица и незнание как да водите живота си!

Ако спрете "течението и неудържимите изблици" на желанията, търсенията и очакванията си, то нещата в живота Ви ще започнат да се случват както подобава!

Но ... за това трябват много жизнени сили и ... разбиране.

Отчаянието и безутешната депресия, в които сте изпаднала няма да Ви помогнат ...


_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov