НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 6:46 pm Вижте мненията без отговор
ТУКА ИМА БОЛНИ ХОРА
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Май 19, 2007 6:47 pm
МнениеЗаглавие : ???? ??? ????? ????
Отговорете с цитат

Exclamation Едно заблуено индигово дете спешно се нуждае от помощ.Досега се позабавлявахме,ама вече не е весело,щото му се изпразни аресенала от тъпи смешки.Снове насам-натам из форума като досадна хлебарка,сипе обидни квалификации към потребителите и опошлява темите.За другите може да не е опасен,но за себе си определено.Мисля,че вече няма работа тук.Ако и другите са на това мнение,нека предприемат каквото трябва.
Exclamation
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
moonlight




Регистриран на: 04 Май 2007
Мнения: 81
Пуснато наПуснато на: Съб Май 19, 2007 6:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Докторе Laughing Laughing Тоест *** . Laughing Диагноза ли ми постави Question Laughing Laughing Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Май 19, 2007 7:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Ти сам си я постави.И не ме наричай *** и т.н.щото не само Пенка има начини да те разконспирира.Не ме предизвикавай,имам възможности,имам и връзки,ако не ме мързи да се размърдам и да си губя времето с недоносче като теб,има кой да те открие,ако ще и в чужбина да се покриеш.Бях достатъчно добра и търпелива с теб,кротко изтърпях всичикте ти обиди,както и към хората тук,на които държа.Налягай си парцалите и обуздай психоизблиците си,знам,че сега им е сезона.Изпий си хапчетата и кротувай.

Evil or Very Mad Exclamation Evil or Very Mad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov