НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 6:19 pm Вижте мненията без отговор
Резултат на физиологични промени ли са проблемите,които имам
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
НаНа




Регистриран на: 25 Май 2007
Мнения: 8
Пуснато наПуснато на: Съб Май 26, 2007 1:19 am
МнениеЗаглавие : ???????? ?? ???????????? ??????? ?? ?? ??????????,????? ????
Отговорете с цитат

Здравейте!Казвам се Надежда Николова Насева.Родена съм на 13.07.65год.,Пловдив.От едно известно време – 3-4 години - сексуалното ми желание намаля рязко,а сега съвсем изчезна,което естествено изостря отношенията с партньора ми.С това се появи апатия като цялостно отношение към живота,липса на мотивация за дребните радости,които ни предоставя ежедневието и нежелание за контакти не само с мъже...Посъветваха ме да отида при ендокринолог и да проверя състоянието на щитовидната жлеза,но преди това бих искала да чуя вашия съвет.Трябва ли да променя нещо в живота си,което би подобрило състоянието ми или всички тези прояви са резултат от настъпващите физиологични промени с възрастта ми?
Благодаря ви,предварително и моля да ме извините,ако не съм спазила изискванията ви за писане!Било е неволно!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Май 26, 2007 12:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Проблема при Вас не е само физиологичен, той е и психосоматичен, както и разбира се, е свързан и с критическата възраст, в която навлизате!

Не е зле наистина да отидете на ендокринолог, но не за да "променяте" щитовидната си жлеза, а за да я лекувате! Защото мисля, че наистина там имате сериозен проблем, проверете също така и състоянието на черния Ви дроб и жлъчката - това се прави при гастроентеролог!

Няма да бъде зле да изследвате и естрогенните си хормони: фоликостимулиращ, лутеинов и естрадиол /това са половите хормони/, и ако е необходимо също бихте могла да се лукувате, и в тази насока. Разберете ме много правилно - ДА СЕ ЛЕКУВАТЕ!!!

Защо трябва да вдигате сексуалното си либидо изкуствено?! За да увредите съвсем здравето си ли?! Нещо недоумявам ... защо Вашия партньор не отиде при ендокринолог или сексолог, или психолог, или психиатър, та да му понижат неговото сексуално либидо например ... и нещата да си дойдат на мястото?! Я помислете върху този въпрос!!!

Вие не се намирате в "апатия", Вие сте в изразено депресивно състояние и психическо изтощение, породени от преумора! Тук може да Ви помогне невролог и ... поне един месец активна почивка - без каквито и да било ангажименти!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
НаНа




Регистриран на: 25 Май 2007
Мнения: 8
Пуснато наПуснато на: Съб Май 26, 2007 1:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря Ви,Маг Селена!От години не съм посещавала лекари,но май е време да я свърша тази работа накуп! Confused Бих искала да ви посетя и лично,но за съжаление не съм в България в момента,както и не мога да си взема почивка веднага,колкото и наложително да изглежда това !Колко време предварително трябва да ви се обадя,за да уговоря среща с вас?

Още веднъж,БЛАГОДАРЯ!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 27, 2007 12:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Можете да ми се обадите поне месец преди да решите да ме посетите!

Графика ми е много натоварен! Съжалявам ...

Вие не сте ли във Норвегия или някоя съседна на нея държава?!

Желая Ви лек ден!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
НаНа




Регистриран на: 25 Май 2007
Мнения: 8
Пуснато наПуснато на: Нед Май 27, 2007 7:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да,в Норвегия съм! Shocked Smile Ще ви се обадя,като наближи време да се прибера,пък ако е рекъл Господ,ще се срещнем!

Приятна вечер на вас!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 27, 2007 8:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря ... и на теб приятна вечер! Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov