НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 6:31 am Вижте мненията без отговор
Здравейте мили хора
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
darsy




Регистриран на: 02 Юни 2007
Мнения: 1
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 02, 2007 12:28 pm
МнениеЗаглавие : ????????? ???? ????
Отговорете с цитат

Здравейте! Благодаря за възможността да контактуваме по предложения от Вас начин. Вярвам, че с цялото си сърце помагате на хората в този тежък момент за страната ни.
Аз се казвам Добринка Симеонова и съм родена на 17.10.1961 година. От доста време съм сама и бих помолила да ми кажете в бъдеще дали ще имам сериозен приятел и човек, с когото да споделям живота си.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 02, 2007 11:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, darsy!

Не сте си дала точните Ви три имена, което не ми дава възможността да констатирам каква е Вашата карма! Но и това, което видях до тук никак не е приятно за Вас.

Какво имам впредвид?!

Вие не сте била особено желано дете в семейството /по една или друга причина/, което от своя страна води до кармична програма за унищожение. Какво означава това?!

Ако реализирате брак, има много голяма вероятност да се разведете, може дори изобщо и да не реализирате брак, може и да не се сдобиете с деца, или пък те да страдат от хронични, или друг вид тежки здравословни проблеми, със сигурност обаче Вашите деца /ако се сдобиете с такива/ няма да имат те деца и ... в крайна сметка може да останете да живеете сама до края на живота си, като често боледувате от хронични и тежки болести!

Кармичната програма за унищожение просто е разрушителна програма, която действа до тогава, докато бъде прекъсната родовата линия.

В повечето случаи това проявление в кармата много от колегите го наричат "родово проклятие, "черна магия" или пък "кармична магия", все погрешни терминологии и определения, но те не са нито едно от всичките тези ... това просто е КАРМИЧНА ПРОГРАМА ЗА УНИЩОЖЕНИЕ, създадена от Вашите родители и впоследствие от самата Вас!!!

Общо взето така действа кармичната програма за унищожение!

Перспективата при Вас е малко по-добра. Ще преминете през три връзки с различни партьори, като едва когато станете на 53 год. ще се сдобиете с партньор, с който ще доживеете старините си!

Желая Ви успех!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov