НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Сеп 21, 2024 2:56 am Вижте мненията без отговор
Пролетно изложение на книгата 2007
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 9:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Кикикикикикики ... ейййй ... 1 000 ... изпусна ме таз Пенка, хей ... умиротворих се, преброих до хиляда!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Pi




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 174
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 9:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka написа:
Пи /това числото"пи" ли е?/, кажи къде е този дзвер, защото като чета ми се иска да го понабия!

Laughing точно=3.14 Very Happy
Звярът Laughing Хей, ще ме уморите от смях Laughing Много сте мили- благодаря ви Smile
Вярвам, че "звярът" още в този си живот ще се очовечи,а и аз не съм била идеална Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 9:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Никoй не е идеален.Хубаво е,че си оптимист за очовечаването.Но след като ти е съсипал живота...дано поне го осъзнае някога.А това става обикновено след някакви болезнени преживявания и дори тогава не винаги става.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Pi




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 174
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 9:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Проблемът си е негов. Мен ме засяга само в частта, която касае детето- този човек е толкова неориентиран в момента- има някакви спорадични изблици на спомен, че е създал дете- тя се обнадеждава и после- седмици /а преди месеци/мълчание...и това я измъчва. Малко бавно се развива, но се развива Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 9:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Как си изтървала такъв приятен човек Crying or Very sad

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 9:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Определено е и трябва да бъде негов,а не твой.Виж за детето е сложно,то обикновено в такива ситуации те са най-потърпевшите.В такива случаи трябва малко и да превъзмогнеш и себе си и да се опиташ да го вразумиш поне детето да не страда,не заради себе си.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 9:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ако детето е с психични проблеми, макар и придобити впоследствие от поведението на доброто "тате", то това е почти невъзможно, Кати?!

Не искам да обезсърчавам Пи, но знам какво е, знам за какво става въпрос ... много, много, много трудно е всичкото това ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 9:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Имах предвид да се опита да намери общ език с "татето" за детето и състоянието му,да преосмисли поведението си спрямо него,но понякога и такава идея граничи с утопия.Не знам за конкретния случай.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 9:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Забрави ... това изобщо няма да се получи и по-добре за детето!

Всъщност лека нощ на всички ... и приятнаааа ...


Ето ми и възглавничката ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 9:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Лека нощ! Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 10:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ако таткото е такова ку-ку най-добре за детето е да е по-далеч от този татко. Близостта до него май му е донесла само ходене по психиатри. Crying or Very sad Пи, защо го съдиш? По-добре и по-евтино е да си наемеш хора да го изхвърлят от апартамента.Тогава ако иска нека той тебе да те съди и да се радва на величието на нашата съдебна система. Wink Всяка ситуация може да бъде обърната.Всеки медал има и лице и опако.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Pi




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 174
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 10:48 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Добро утро! Smile
Маг Селена е абсолютно права- какво ли не опитах за да обясня на таткото от какво има нужда детето- е- имах чувството че говоря на стената... А самото дете отказва да приеме нещата такива каквито са. До преди 3 месеца я държах настрана-и пак беше зле. Сега живеем на някакви си 2 км и я оставих сама да се убеди що за човек е той. Но това е болезнено... Пенка, адвокатите наистина ми го предложиха този вариант, но немога... не е за всеки Sad
Маг Живин, не е прекрасен, макар някога да го виждах такъв... Става въпрос за това, че си с някой 12 години и накрая се оказва че не познаваш човека с който си живял?! Човекът просто се промени коренно- той е от типа, който приема вида на обкръжението си- не можех да го позная...При раздялата ми беше казано- ами бори се за мен- едикой си си има любовница и жена му се бори за него- ходи на козметик, изруси се и т.н.... Ей това ме размаза Smile Вече ми се беше случило на втората година да се боря за него и си казах- баста, явно не е за мен. Но все пак е човек и според моите вярвания един ден ще трябва пак да се изправя срещу него, затова по-добре да се отърся от гняв, обвинения и т.н. Беше ми трудно, но времето помогна, а и така и не се научих да мразя Smile Зодия шаран съм Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 10:58 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka написа:
Ако таткото е такова ку-ку най-добре за детето е да е по-далеч от този татко. Близостта до него май му е донесла само ходене по психиатри. Crying or Very sad Пи, защо го съдиш? По-добре и по-евтино е да си наемеш хора да го изхвърлят от апартамента.Тогава ако иска нека той тебе да те съди и да се радва на величието на нашата съдебна система..

Ха така!Нека поживее малко на наем или на улицата! Twisted Evil
А туй за хората,дето ще го изхвърлят струва пари,та може да направим една ВСК.Давам 10лв като начало.Пенкей,мказвай адреЗъ или банковяата сметка там!Това сериозно го казвам!

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 11:21 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Pi написа:
.... затова по-добре да се отърся от гняв, обвинения и т.н. Беше ми трудно, но времето помогна, а и така и не се научих да мразя Smile Зодия шаран съм Smile


Най-доброто за теб,koето си успяла да направиш.Така си успяла да се съхраниш за да можеш да си бъдеш полезна на себе си и за детето.Не е от зoдията.Що се отнася за "боренето",човек се бори за нещо или някой,когато си заслужава.В случая не е било така и си го осъзнала.Иначе се присъединявам към идеята на Пенка и Аудан,но да не прилижи и той същия метод в ответ.Ннай-лощо е хора,които уж са се обичали и са били заедно в продължение на години да се превърнат във врагове.Аз такова нещо не съм преживяла и досега недоумявм как е възможно.Но хората са различни.Казваш,че вече бил здрав,но поведението му говори за друго.Има си нещо не съвсем в ред в главата.Извинявай за това мнение. Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 11:24 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN, не мога да кажа нещо, дето не го знам. Crying or Very sad А и Пи не ще - иска да си учи кармичните уроци.Така че акцията засега остава в чакащ режим.Пак изпуснахме екшъна. Crying or Very sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov