НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 9:51 am Вижте мненията без отговор
Балсамът на Еньо Миланов "Жюли"
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 20, 2007 7:24 pm
МнениеЗаглавие : ???????? ?? ???? ??????? "????"
Отговорете с цитат

Лично гарантирам, че е направо чудодеен!Той е изцяло на билкова основа, с консистенция на крем и приятен мирис.Взехме го за раните на партньора ми -бяха повече от 20 и беше засегнат крака от коляното до глезена - просто нямаше здраво място.След като беше се лекувал повече от 8 месеца при всички стандартни доктори в София и Бургас и те бяха вдигнали ръце от него, то послушахме съвета на Маг Селена и Маг Живин и се обърнахме към Еньо Миланов.Този човек е магьосник в това, което прави!Билките, които предписа и по-специално този балсам успяха за 2-3 месеца да премахнат 19 от общо 20 - те рани.Остана последната, най-дълбоката, от която бликаше гной /извинявам се на по-чувствителните/, но и тя е напълно зараснала, само остава да се възстанови и кожата около нея.Аз го използвам за херпис, пукната устна, рани по цялото тяло, алергични екземи /до сега нищо не ми е помагало - само търпя/, че дори и срещу бръчки Wink - имах две на челото и ги махна, а най-скъпите кремове на L'Oreal не успяваха. Laughing Препоръчвам го най-искрено и горещо на всички форумци, които имат нужда от билково лечение!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 20, 2007 7:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И аз го използвам балсамчето, Пенка!

Лекувам си с него какво ли не.

А знаеш ли, че то помага дори и при ракови заболявания!

Наистина е невероятен този балсам! Т.е. наистина е БАЛСАМ!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov