НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Май 02, 2024 1:56 pm Вижте мненията без отговор
ТИШИНАТА НА НЕРАЗБИРАНЕТО
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 4:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Неееее ... ще бъде нож с едно острие - за убиване или пък за самоубиване, а не с две - щото когато е с две винаги имаш избор кое от двете остриета да използваш, и в каква посока - все пак!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 5:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ако си станал пряк свидетел на такава промяна у някой,пък не си могъл да направиш нещо по въпроса или от неосъзнаване какво се случва,или от неумение и страх - все си е "ненамеса", дали си помогнал или навредил на човека и на себе си...
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 7:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Eстествено, че е така, разбира се!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Съб Май 19, 2007 11:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

тая вечер се натъкнахме тука във форума на човек който е много на Вие с неговата тишина на неразбирането.най-мъчното е че е толкова зле тоя "потребител",че от толкова тишина в главата му нямаше как да чуе нещо разумно и да "слезе на земята" Crying or Very sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Май 19, 2007 11:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Тя тази жена е така още откакто я зърнах за първи път ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 05, 2007 8:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз започвам да имам чувството, че нещо го "урочасвам" този форум. Като напиша нещо - и всички млъкват.Липсвате ми!Тази вечер, в момента, умира един човек. Той е приятел на моя приятелка. На 28 години е.Умира в момента в София в клиника за онкоболни. Нищо не мога да помогна.Тази моя приятелка - това е вторият мъж в живота й и вторият, който умира. Първият й съпруг - катастрофа. Изживя го много тежко. Хвана диабет /а е млада/.Посъвзе се и срещна друг човек. Този, който сега умира.Не знам каква е тази нейна карма. Чувствам се ужасно свински.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 05, 2007 8:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Нищо не урочасваш,нали знаеш,че понякога има "приливи" и "отлови" и във форума.Ще се появат. Съчувствам на човека,на приятелката ти и на теб.Сигурно е ужасно.Не знам кое е по-лошо - при катастрофа,ненадейно и иненадващо или в очакване - бавно и мъчително,с броене на дните до края.При нас стана по първия начин,при съпругата на брат ми - по втория,1 г.и 40 дни по-късно.Поне беше подготвен психически и го очакваше,но тя не знаеше,криеха от нея,но може и да се е досещала.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 05, 2007 8:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ех, Кати! Ние с теб като стари алкохолици си приказваме.Благодаря ти! Винаги имаш какво да кажеш, так че да понамажеш душичката на човек. Съжалявам, че не сме си приятелки, не само виртуално.Благодаря ти още веднъж и лека нощ.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 05, 2007 8:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile И аз благодаря за добрите думи.Понякога виртуалното общуване може да даде много повече на човек от живото,що се отнася до разбиране,разменянне на инфо и морална и духовна подкрепа.Зависи от хората насреща и с кого какво имате да си кажете.Лека нощ и на теб и се дръж в тази тежка ситуация. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 05, 2007 8:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Не знам кое е по-лошо - при катастрофа,ненадейно и изненадващо или в очакване - бавно и мъчително,с броене на дните до края.


Нито едното, нито другото са приятни като събития, но всички знаем, че и двете са следствия от нещо, нещо което сме си направили сами, нещо, което сме позволили да ни направят, нещо, което ни е довело ... все пак ... до този изход!

А ако над приятелката на Пенка тегне кармична програма за унищожение, нека да не се очудва, защо съпрузите й завършват по един и същи начин!

Ами пък ако самата тя проявява енергиен вампиризъм???!!! Не е задължително енергийните вампири да са зли и демонични натури - те могат да бъдат и много добри хора, които страдат от недостиг на енергия!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 05, 2007 9:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka написа:
Аз започвам да имам чувството, че нещо го "урочасвам" този форум. Като напиша нещо - и всички млъкват.Липсвате ми!


Не е толкова лесно усвоимо това, което пишеш. Предният път "написа"
към 240МВ файл. Нали първо да го свалим, после да го изгледаме, после да говорим.
А ако е за урочасване на теми, свръхтерминаторското първенство още не ми е отнето Razz

penka написа:
Тази вечер, в момента, умира един човек. Той е приятел на моя приятелка. На 28 години е.Умира в момента в София в клиника за онкоболни. Нищо не мога да помогна.Тази моя приятелка - това е вторият мъж в живота й и вторият, който умира. Първият й съпруг - катастрофа. Изживя го много тежко. Хвана диабет /а е млада/.Посъвзе се и срещна друг човек. Този, който сега умира.Не знам каква е тази нейна карма. Чувствам се ужасно свински.

Не е приятно за околните, но се случва... А за преминаващия отвъд в случаи като този е най-вече прекратяване на трудно поносими физически страдания.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 06, 2007 12:03 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

много съжалявам Пенка.представям си какво ти е на теб щом тая трагедия се случва с твоя близка.всички тук във форума като гледам не ни е подминала някаква подобна трагедия и всеки ще разбере какво ти е в момента.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
ASD




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 177
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 27, 2007 2:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka ...... съжалявам, за това което се случва с мъжа на твоята приятелка, знам какво е да броиш дните и в края на всеки да си казваш и днес бяхме заедно. Тогава е трудно да приемеш, че човека ще го има под някаква друга форма и след това.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 27, 2007 3:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Трудните неща са трудни, защото не ги възприемаме като следствие от еволюционния поток на живота!

Трудните неща са трудни до онзи момент, в който не ги приемем като такива, каквито са ... като съществуващи в дадени реалии.

Човека отива твърде далече в желанията си да притежава нещата или да бъде поне част от тях - ето, тук е проблема!

Той не съзнава или не иска да приеме, че всичко е едно, че няма смърт ... а ако нещата бъдат разбирани и възприемани такива, каквито са наистина, живота е по-лек и много по-радостен и удовлетворяващ!

В противен случай живота ни е ... тежък и нещастен.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov