НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 9:18 am Вижте мненията без отговор
ще се разделим ли
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Vesi75




Регистриран на: 04 Юли 2007
Мнения: 2
Пуснато наПуснато на: Сря Юли 04, 2007 10:50 am
МнениеЗаглавие : ?? ?? ???????? ??
Отговорете с цитат

Ако може да ми отговорите дали ще се разделим с мъжа ми или ще останем заедно?
Аз се казвам Весела родена на 04.06.1975г,а той е Иван роден на 15.09.1968г.
Благодаря ви!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Юли 04, 2007 11:07 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не сте спазила регламента за ползването на форума, КАТО НЕ СТЕ НАПИСАЛА ТОЧНИ ТРИ ИМЕНА, което ми говори, че навярно сте срещнала съпруга Ви "някъде в чата" и поради тази причина той има реалната възможност да прочете поста Ви тук!!!

НЕКА ТОВА ИЗКЛЮЧЕНИЕ, КОЕТО ЩЕ НАПРАВЯ ЗА ВАС, ДА НЕ СТАВА НАВИК ЗА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ПОТРЕБИТЕЛИ!!!


Що се отнася до съпруга Ви мога да кажа, че той изобщо няма намерения да се разделя с Вас, защото просто така му е прекалено удобно!

Има си извънбрачни връзки, има си и дом, в който полагат грижи както за него, така и за детето му, а така и за дома му ... защо да не живее по този начин, след като му е предоставена такава идеална възможност!

Какъв му е проблема?!

Ще Ви кажа ...

Проблема му е в неговите прекомерно изразени НАРЦИСТИЧНИ КОМПЛЕКСИ, които трудно могат да бъдат удовлетворени на каквото и да било равнище и от когото и да било ... та дори и когато и да било.


Какво ще направите лично Вие в тази ситуация?!

И това ще Ви кажа ...

Ако не през тази, то през следващата година и в този етап на живота Ви, ще се появи извънбрачен партньор, който разбира се, няма да бъде отново удачен за Вас самата. С него ще се позабавлявате около не повече от 10 месеца.

През 2009 год. в живота Ви ще нахлуе доста апетитен мъж, който вече може да бъде основателна причина да се разведете със съпруга Ви.

Но ...ако трябва да бъда аболютно точна, едва през 2010 год. у Вас със сигурност ще назрее решението да се разведете с него и ... ще го направите!!! Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Vesi75




Регистриран на: 04 Юли 2007
Мнения: 2
Пуснато наПуснато на: Сря Юли 04, 2007 11:21 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много ви благодаря,че направихте изключение и ми отговорихте!
Макар ,че не искам да се разделя с него,явно това ще се случи все пак.Пак ви благодаря и успех!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Юли 04, 2007 12:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Моля ... Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov