НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 6:17 pm Вижте мненията без отговор
Здравейте,
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
nonet




Регистриран на: 23 Май 2007
Мнения: 5
Пуснато наПуснато на: Чет Юли 12, 2007 5:09 pm
МнениеЗаглавие : ?????????,
Отговорете с цитат

Маг Селена,
Искам да Ви помоля да ми отговорите на следния въпрос, за което предварително благодаря! Smile
Казвам се Едита Александрова Лангова родена на 15.02.1960г. разведена от 12г. по мъж Казакова, искам да знам дали ще имам брак/съжителство с мъж, който аз и той да се обичаме, да се разбираме и допадаме.Все нещо ми се случва и вече започвам да се питам аз ли съм виновна, а от цялото си сърце и душа искам да обичам и да бъда обичана.Казала съм си, че не искам да лъжа и да ме лъжат, и не искам да причинявам на някого това, което не искам да ми причиняват на мен.
Благодаря!!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Юли 12, 2007 5:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, nonet!

Причината за неудачите в брачният Ви живот наистина се крият във Вас и Вашата карма.

Но едва ли бих коментирала този факт точно тук, във форума, тъй като това са твърде лични и деликатни неща.

Но ... мога да Ви кажа, че едва, когато станете на 53 год. в живота Ви ще се появи подходящ за Вас партньор, с който бихте могла да съжителствате съвместно и дори да стигнете до брак с него.

До тогава ще имате две кратки връзки за по няколко месеца и една за около две години време.

Ами ... успех!
Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
nonet




Регистриран на: 23 Май 2007
Мнения: 5
Пуснато наПуснато на: Чет Юли 12, 2007 5:55 pm
МнениеЗаглавие : ????????? :)
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Здравейте, nonet!

Причината за неудачите в брачният Ви живот наистина се крият във Вас и Вашата карма.

Но едва ли бих коментирала този факт точно тук, във форума, тъй като това са твърде лични и деликатни неща.

Но ... мога да Ви кажа, че едва, когато станете на 53 год. в живота Ви ще се появи подходящ за Вас партньор, с който бихте могла да съжителствате съвместно и дори да стигнете до брак с него.

До тогава ще имате две кратки връзки за по няколко месеца и една за около две години време.

Ами ... успех!
Smile



Благодаря Ви, за отговора маг Селена,
е, малко ми е тъжно и самотно, но живот Smile
С уважение!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юли 13, 2007 8:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Моля!

Живота на човека е такъв, какъвто той сам си го направи!
Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov