НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 11:25 am Вижте мненията без отговор
ще се сьберем ли
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
krasimira




Регистриран на: 13 Юли 2007
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 16, 2007 8:09 pm
МнениеЗаглавие : ?? ?? ??????? ??
Отговорете с цитат

моля ви кажете ми да ли сте се саберем отново с моят приятел?снего отдавна се познава ме от доста години но сме заедно от 11 месеца много хора бяха против вразката но ние бяхме заедно но преди седмица без причина тои ми каза е не иска да се виждаме моля ви кажете ми имаме ли бадесте с него аз сам красимира савова тодорова 22 07 1975 а тои е иван славеиков минчев 06 11 1982 благодаря ви от сарце
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 16, 2007 8:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, krasimira!

За съжаление Вие нямате абсолютно никакво перспективно бъдеще с въпросния мъж, за когото ме питате.

Както и самата знаете, той вече си има друга партньорка, твърде обещаваща във финансово отношение, а Иван е прекалено алчен и превързан към парите, така щото едва ли ще отклони в скоро време вниманието си от новата си изгора.

Но не виждам защо трябва да изживявате така драматично "загубата" му, тъй като и Вашия живот е изпълнен с романтичен и нов флирт, който ще продължи някъде поне за около 10-на месеца. Sad


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Пон Юли 16, 2007 8:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
krasimira




Регистриран на: 13 Юли 2007
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 16, 2007 8:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ПОСТИНГА БЕШЕ ИЗТРИТ ОТ МОДЕРАТОРА ПОРАДИ НЕСПАЗВАНЕТО НА ПРАВИЛАТА ВЪВ ФОРУМА!!!

Т.Е. БЕШЕ НАПИСАН НА ЛАТИНИЦИ - ЧАТЕРИЦА - А ПОДОБЕН РОД ПОВЕДЕНИЕ В НАШИЯ ФОРУМ НЕ СЕ КОТИРА!!!

ПОТРЕБИТЕЛКАТА НАРУШАВА ПРАВИЛАТА ЗА ВТОРИ ПЪТ, ПОРАДИ КОЕТО НА ТРЕТИЯ ЩЕ БЪДЕ БАННАТА!!!

ОТ МОДЕРАТОРА
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 16, 2007 9:01 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А лично аз не бих желала да отговарям на потребителки, които тичат из цялото нетпространство по най-различни сайтове, за да получават какви ли не отговори, които все не ги удовлетворяват разбирате ли, щото не са такива, каквито на самите тях им харесва!

СОРИ ... НО КАЗВАМ ТОВА, КОЕТО ВИЖДАМ И ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ВИНАГИ СЪМ ТОЧНА, ВЪПРЕКИ, ЧЕ НЯКОИ НЕ СИ ГО ПРИЗНАВАТ!!!

ТОВА НЕ МЕ ТРЕВОЖИ ИЗОБЩО ОБАЧЕ!

По-долу ви пействам постинга от един друг форум, където тази потребителка си го е задала така, както беше си го задала и тук първия път!


Цитат:
kras_girl
Новодошъл
*

Оценка: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил


ste se saberem li otnovo
« -: Днес в 20:02:34 »

molq vi kajete mi ste se saberem li otnovo s moqt priqtel predi sedmica se razdelih me az sam krasimira savova todorova 22 07 1975 a toi e ivan slaveikov minchev 06 11 1982 toi ima li chuvsva kam men i li ako ne ste srestnali drug?

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Вто Юли 17, 2007 6:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ясно от кой форум е цитата. А когато си зададе въпроса тук, направо е направила копи-пейст и дори не си е направила труда да го приведе в приличен вид от малко уважение. Cool
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юли 17, 2007 7:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ами, че що й трябва!?

Самата ти знаеш, че това са нелоялни консуматори на психическа сила и окултна информация!!!

За тях това е просто забавление, а други го счичат че е наше задължание ... да им се работи ей така на, съвсем безплатно, за едното тяхно удоволствие, щото ние сме феномени и сме ... задължени!!! Sad

Нашият труд те не го считат за труд! То просто е дарба и ние трябва да отликваме незабавно на душевните страдания на подобни елементи, за да им успокояваме емоцианалните друсаници!

Та тази "дама" просто изобщо няма никаква от помощ! Sad

Ама на ... да попита и тя, като другите , така и така минава и през този сайт и форум, та да не е капо ... Evil or Very Mad

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov