НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 7:58 pm Вижте мненията без отговор
Здравейте!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
gegos




Регистриран на: 24 Юни 2007
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Сря Юли 18, 2007 2:01 pm
МнениеЗаглавие : ?????????!
Отговорете с цитат

Пояснение от Генади! Какво значение има от какво IP са регистрирни различни личности това че от едно компи т.е да не се регистрират потребители не съм го прочел в правилата! Да аз препоръчах на много Ваши потребители да се регистрират, защото Вашия отговор ми се стори пълъне и изчерпателен! Така че ако сме Ви обезпокоили аз и моите познати СЪЖАЛЯВАМ, но мисля, че нямаше нито лош тон, нито нещо, което може да Ви подразни освен едно и също IP, но все пак ние сме във Форум за ясновидство, и правилата ОПРЕДЕЛЕНО СА СПАЗЕНИ, а не сме на курс за КОМПЮТЪРНА ГРАМОТНОСТ! МОИТЕ ИЗВИНЕНИЯ, БЪДЕТЕ СИГУРНА, че НЯМА ДА БЪДЕТЕ ОБЕЗПОКОЯВАНА ПОВЕЧЕ!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Юли 18, 2007 2:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Въпроса, разбира се, не опира точно до ОБЕЗПОКОЯВАНЕТО, нали!

Въпроса опира до хитруването, на което честно казано лично аз не съм възторжен привърженик!

Съжалявам, но ... моралната етика във човешките взаимоотношения поне за мен, а и не само за мен, стои над всичко!!!

Друг е въпроса кой какво разбира под морална етика, защото нейното понятие е твърде "разливащо се" в човешкия ум и твърде неразбрано от позицията на елементарното мислене, плод на човешкото Его!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
gegos




Регистриран на: 24 Юни 2007
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Сря Юли 18, 2007 2:29 pm
МнениеЗаглавие : ???????
Отговорете с цитат

Да ясно, но тук аз лично не виждам НИКАКВО ХИТРУВАНЕ, ТОВА Е ИСТИНАТА! И не смятам, че съм с "ЕЛЕМЕНТАРНО МИСЛЕНЕ" , може и да има посредстевени потребители, но нека не слагаме всички задали въпрос във Форума под ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ, каквито и да са те, а и едва ли има някой, който желае да бъде УНИЖАВАН, защото е задал въпрос. АЗ СЪМ НА ТОЗИ ПРИНЦИП УВАЖАВАЙ ЗА ДА БЪДЕШ УВАЖАВАН! ЛЕК ДЕН!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Сря Юли 18, 2007 2:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Има и такива, които сами се излагат и унижават, но не се усещат. Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Юли 18, 2007 2:57 pm
МнениеЗаглавие : Re: ???????
Отговорете с цитат

gegos написа:
Да ясно, но тук аз лично не виждам НИКАКВО ХИТРУВАНЕ, ТОВА Е ИСТИНАТА! И не смятам, че съм с "ЕЛЕМЕНТАРНО МИСЛЕНЕ" , може и да има посредстевени потребители, но нека не слагаме всички задали въпрос във Форума под ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ, каквито и да са те, а и едва ли има някой, който желае да бъде УНИЖАВАН, защото е задал въпрос. АЗ СЪМ НА ТОЗИ ПРИНЦИП УВАЖАВАЙ ЗА ДА БЪДЕШ УВАЖАВАН! ЛЕК ДЕН!!


Уважението струва ми се не би трябвало да бъде само едностранно - АЗ ДА УВАЖАВАМ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ и да ги щадя, а те дори и да не се замислят върху най-елементарни неща, свързани с подобен род общуване и даване на окултна информация!

ТУК ТОЧНО ТРЯБВА Д АВИ КАЖА, ЧЕ ТОВА Е НАЙ-ОПАСНИЯ ТРУД И НАЙ-ВИСОКО ПЛАТЕН!

Но ... явно това не е известно на повечето хора, както и не им й е ясно, и те считам, че този труд е една дарба от която всеки трябва да се възползва максимално и най-безотговорно!!!!!

Не слагам всички ПОД ЕДИН ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ, И ТОВА Е ОЧЕВАДНО, СЛАГАМ ОБАЧЕ ПОД ЕДИН ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ ВСИЧКИТЕ ТЕЗИ, КОИТО СЕ ИЗРЕДИХА ОТ ТОЗИ КОМП С ТЕЗИ 2 IP-ТА!!!

Никой от тях не си и е помислял, че безплатен обяд няма, и ако не бях реагирала, питането и разпитването щеше да продължи до безкрайност, щото е безплатно!

Никой от хората, които се крият зад никовете си и въпросната "институция" с компа не прояви и ни най-малка толерантност да ми се обади дори по телефона, за да се свърже с мен - не става въпрос за да го "придърпам" за лично посещение при мене или нещо подобно, и да си "цака" за услугата!

Става въпрос за начина на мислене присъщ за тълпата - там където са всички, там ще бъде и аз!

Би било редно всеки да се отличава от другия по нещо си и да не резонира като "зомби" на даден сигнал от някого си!

Но ... явно сте твърде далеч от разбирането за живота като всеобемащо понятие, всеобемащо целия Космос, и затова сте толкова тънкообиден, затова се чувствате наранен и неуважен ... Rolling Eyes Cool

И разберете, че аз не съм и на принципа"танто за танто", защото той обикновено се изразява в "танто за кукуригу" относно безплатната ми услуга!

Аз пък мисля, че не бива да се прекалява с абсолютно нищо, никъде, с никого, по никакъв повод, къдете и когато и да било!!!!!!!!!!

А в дадения случай се получава точно така ... дайте да издоим "овцата" докато можем и дайте да го направим дружно всичките, за да се облагодетелсваме максимално - ЩОМ Е БЕЗПЛАТНО!!!

Това го казва вашата подсъзнателно нагласа, както и постъпка, която не е отчетена на съзнателно равнище нито от вас, нито от когото и да било от въпросните потребители на които сте "свирнал", че има гювеч!!!

ЕТО ... ТОВА ИМЕННО Е ЖАЛКОТО!

Миии ... лек ден и на вас! Cool

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov