НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пон Юни 17, 2024 5:43 pm Вижте мненията без отговор
В "ИСКРЕНО&ЛИЧНО" - маг Селена и маг Живин
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 9:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат


_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 9:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Възхищавам се на смелостта Ви, като знаете колко боклук ще се излее!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 9:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka написа:
Възхищавам се на смелостта Ви, като знаете колко боклук ще се излее!


Явно такова ни се полага за ядене. Има една богиня, мисля че беше ацтекска, но да не те излъжа. Та ролята й е да изяжда нечистотиите на хората в преносния и буквалния смисъл на думата, за да са те чисти и приятни. Често си мисля, че именно тя трябва да ни е професионален патрон Rolling Eyes Но това не го казвай пред други Razz

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 9:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Амиии ... все пак трябва да се регистриаме, че сме "живи и сравнително здрави", щото и слухове са тръгнали, че ще ме "копат" ...

Една наша обща позната ги разпространявала, тази, дето я поизгонихме от форума ... сещате се коя, нали?

Ноооо ... нали светът е малък, все вземам, че научавам какви простотии се разнасят за мен ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 9:24 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Май за това човек трябва да се появява и пред света,колкото и да не му се ще...А като има слухове, колко му е на някой да влезе в и-нет,поне за справка,някои го нямат,ама някои го имат...Па тогава "да копат". Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 9:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Е ... нета просто е за "прикритие" и ти пък, Кати! Как не ги разбираш само тия работи?!

Говори се, че не смея да се покажа навън, толкова съм била зле ... А аз честно казано напоследък наистина си мечтая да се позаседя в къщи!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 9:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Вярно,че понякога съм много наивна! Embarassed Вярно, как не се усетих.Ми то може и някой в нета да се представя за Вас,колко му е. Wink А ние тук горките лапаме ли, лапаме мухи. Twisted Evil Само не проумявам как може човек с претенции за нещо много така бързо да се обърне срещу довчерашните му приятели, дето са му помогнали,та чак да ги "копа" Sad Колко работи още има да се научат. Exclamation Мен би ме било страх от справедливо възмездие. Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 9:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ейййййййййй голяма веселба с това "копване" Very Happy .то май нещата станаха като оная поговорка:"вместо да ти извадят очите ти изписват веждите" Laughing -направо си е вид реклама кой е по-по-най???намеквам че "колежката"без да иска Ви прави реклама Маг Селена,малейййй а какво ще стане и като Ви види в предаването Very Happy Very Happy Very Happy я всички от форума на 27 да се въоръжат с каски че да не "намажем" и ние с по някое "пожелание" Laughing Laughing Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 9:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Каските да са обаче с алумиево фолио, щото то изолира такива "благопожелания приятелски" ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 9:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Абе я направо да ви изфабрикуваме по един скафандър, та белки издържите напъна ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 9:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Аз пък сега се сетих...Ми други няма ли да има? Или Г-жа Ангелова вече съвсем е смразила отношенията с Великите братя/съжалявам, че навлизам в малко клюкарска сфера/ та не си ги покани за предаването.Всъщност тя вече май беше канила Баш-майстора скоро и не върви пак. Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 9:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ааааааааааа то ние без бой няма да се предадем/било то с каски или без каски/ Very Happy Very Happy .пък и ако стигнем до там сме в по-вечко,щом е за идеята да си защитаваме Вас двамцата отволе ще се включа.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 9:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

шегата настрани.аз отсега си представям каква картинка ще се получи ако има и други участници,а на всичкото отгоре ако са и "самоопределили се"за феномени-така ще ги поставите на мястото им/ако не си наложите да се сдържите де/.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 9:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз предлагам да си окачим по китка чесън на телевизорите. Very Happy А сега сериозно - ако това е същата личност, за която си мислим всички тук, то аз има още много да се уча що е то предателство и до къде може да падне човекът.Не мога да разбера това професионална конкуренция ли е, чиста проба злоба и желание за отмъщение ли е ,или е просто присическо заболяване.Не че нещо ще се промени ако разбера, но все пак - както се казва "за протокола".
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 9:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Аз пък сега се сетих...Ми други няма ли да има? Или Г-жа Ангелова вече съвсем е смразила отношенията с Великите братя/съжалявам, че навлизам в малко клюкарска сфера/ та не си ги покани за предаването.Всъщност тя вече май беше канила Баш-майстора скоро и не върви пак. Smile Smile Smile



Оооооо ... имаше и доста други поканени "колеги" в предаването на тази тема, ама те просто не се и веснаха, значи!

Ми страх лозе пази, ако им блеснат задниците шарлатански к,во че пряват тогази?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov