НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Юни 29, 2024 9:07 am Вижте мненията без отговор
СЪНИЩА
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 06, 2010 9:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Valia написа:
ink:

Laughing Разбирам объркването ти пред перспективата да не ти остане с кого и за какво да воюваш.

Улучила си право в десятката. Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Valia




Регистриран на: 14 Сеп 2009
Мнения: 321
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 06, 2010 10:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka написа:
Улучила си право в десятката. Very Happy

Нищо сложно... Само малко debugging Laughing

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
taniuga




Регистриран на: 11 Мар 2008
Мнения: 223
Пуснато наПуснато на: Чет Яну 07, 2010 8:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka написа:
Странна работа. Напоследък мозъкът ми е влязъл в режим "Recycle Bin" и всяка нощ сънувам мои бивши и сегашни познати, които най-общо бих охарактеризирала като хора, които съм смятала за врагове, или поне съм имала някакви сериозни проблеми с тях. До тук - нищо странно. Обаче сънищата са много реалистични и ярки и в съня си аз ги харесвам и дори - обичам. Всъщност хората са същите, ситуациите са същите и аз съм същата, но вместо да се ядосвам, да се боря с тях и да ги мразя, аз ги обичам. Е това не мога да го разбера! Най-странното е, че като се събудя/ то сънищата са толкова живи, че почти не мога да схвана разликата, освен от лежащото положение на тялото Smile /, аз продължавам да изпитвам същите чувства към тях. .

Същото се отнася и за мен - често сънувам хора, с които съм имала неприятни моменти и в сънищата няма и следа от неприязънта. Хората са представени в съня като основни фигури и даже с положителните си черти, понякога те ми помагат, съдействат - въобще сме екип. Аз възприемам тези сънища като подсказка, че трябва да спра да се ядосвам на тези хора и се опитвам да го правя, но да си призная по отношение на някои от тях доста трудности срещам.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov