НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Юни 25, 2024 7:21 am Вижте мненията без отговор
Какво означава човек да е силен?
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 13, 2007 1:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Хахахахахаха ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
moonlight




Регистриран на: 04 Май 2007
Мнения: 81
Пуснато наПуснато на: Нед Май 13, 2007 1:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Но различията могат да бадат полезни за другите хора.Зависи как се приема различния от останалите.По често се наблюдава отхварляне и нежелание за разбиране.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 13, 2007 1:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Това почти е правило,винаги е било така за съжаление.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 13, 2007 1:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

moonlight написа:
Но различията могат да бадат полезни за другите хора.Зависи как се приема различния от останалите.По често се наблюдава отхварляне и нежелание за разбиране.


Ха ... по-важно е да живеем във вътрешен мир със себе си ... пък и с тези "околни" дето ни отхвърлят, нали така moonlight?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
moonlight




Регистриран на: 04 Май 2007
Мнения: 81
Пуснато наПуснато на: Нед Май 13, 2007 2:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

О да много сте права.Околните са си околни.Важно е да се научим да имаме щит против нападките от тяхна страна и да имаме контрол над мислите и чувствата ;Защото когато някой недоброжелател открие че имаме слаби места ;Какво става Question Започва да атакува именно там Exclamation
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Май 13, 2007 5:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
... просто сме РАЗЛИЧНИЧКИ от ... тълпата, деее ... кикикикики ...


A-a-a!Хм!Аз такива-"различни",нещо доста често си ги срещам в това си прераждане,та вечи отдавна си мечтая да имам сиво,скучно и богато ежедневие,не ща да ми е интересно и т'ва сии е! Rolling Eyes
Ма са от различни зодии.И рибите не стават за съвместен живот...побе за моята особа..Везните-също!

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 13, 2007 5:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Е,уж и за моята не стават рибите,ама на - живях дълго време.Пък и се оказа,че са толкова различни едни от други.А с някои доста добре се разбирам на пук на всичко,дето го пише за най-голямата ни несъвместимост.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 13, 2007 7:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Аз съм кален след 18г с носител на лунен знак.Ма св.великомъченик Живиний да му мисли Laughing


А-а-а, не се хващам аз на такива Confused Дълго време наблюдавам как отстранявате потребители от форумите. Първо ги предразполагате със съчувствие и топла дума, после те си казват всичко и накрая ги забраняват. Срамота господине, да желаете моето прогонване оттук, още повече, че си признават, че са водени от капризи

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Нед Май 13, 2007 7:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Въртите и сучете, за да не си признаете, че от овена по-хубава зодия няма! Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 13, 2007 7:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не просто се опитвам да се възстановя след нападките на Кати срещу най-благородните и съвършени сред равни

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 13, 2007 7:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
А-а-а, не се хващам аз на такива Confused Дълго време наблюдавам как отстранявате потребители от форумите. Първо ги предразполагате със съчувствие и топла дума, после те си казват всичко и накрая ги забраняват. Срамота господине, да желаете моето прогонване оттук, още повече, че си признават, че са водени от капризи


Аз нещо не схващам за отстраняването.Нямаме право,мъчно ни е,че някои сами се набутват в ситуация.Нали админа и модератора решават кой да бъде отстранен.Ти също си домакин тук,а и кой е луд да те гони,без теб ще ни е скучно и непълно,макар,,4е рядко се появяваш.
Laughing Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 13, 2007 7:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Как да се появявам по-често като тук сте против рибите, а аз съм зодия риби с асцендент риби Sad

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 13, 2007 7:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Не просто се опитвам да се възстановя след нападките на Кати срещу най-благородните и съвършени сред равни


Rolling Eyes Кой,аз? Напротив! Как да ги нападам,като явно имам нещо кaрмично все с тях.И с онези лунните.А аз съм стрелец,според писанията сме несъвместими и с едните и с другите.А и отдавна нямам предубеждения за хората според зодиите им.С асцедентите пък съм скарана като познания,ама явно влияят.
Cool
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 13, 2007 8:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат



Тук май имате нещо против ... доколкото разбирам аз???!!!

А тия благородните като че ли ги познавам отнякъде?!

Всъщност ... в къщи е един голям аквариум, само кученцето ходи по земята ... дори и Котето е родено точно на моята рожденна дата!!!

Някой да има още нещо да казва за най-добродушните рачета?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 13, 2007 8:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Very Happy Ами и детето ми е рак.Ама нещо хич не е добродушно /за разлика от мен/,много е серт,взело гена на хищната риба.Но пък не смятам,че е лошо това. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov