НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Нед Юли 07, 2024 5:35 pm Вижте мненията без отговор
Какво означава човек да е силен?
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 7:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Миии ... де го Аудан?!

Пак се е заплеснал в чата с Телеца, ааааа ...

Мъ ... то като се влюби човек иииии ... става ей така



ТОГАВА ИЗОБЩО НЯМА ЗНАЧЕНИЕ КАКВА МУ Е ЗОДИЯТА И ... КОЛКО Е СИЛЕН И ВИЛЕН!

Тогава света просто изчезваааа ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 7:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:

Виж сега как тръгна да се измъкваш от напечения рачешки разговор. Хлъзгаво като риба Laughing


Smile Не се измъквам,ама за зодии може да се говори до безкрай и аз лично съвсем ще се оплета,ако тръгвам да описвам разни хора все може да се окаже,че не са характерни,а вече не знам кое е и кое не е.Залагам повече на индивидуалността на всеки.Ако тръгна с предубеждения към някой,,че е от еди-коя си зодия,не ми е конфортно.Може в последствие да намрам обяснения в поведението му според зодията,но и това не го правя,абстрахирам се.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 7:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Правилно, Кати! Very Happy Никой не си заслужава усилието да си изграждаш предубеждение спрямо него. Действа се на мига - първо му счупваш главата, а после, ако иска да ти разправя, че е от "приятелска" зодия Laughing

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 7:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

moonlight написа:
Зодия РАК е единствената зодия ,която е под въздействие на луната.Тя е и антипод на останалите 11-зодии т.е сме напално различни от останалите .При нас е харарактерно женското начало ,а то е трудно и несигорно и мътно , това 4е не толкола често ни разбирате ,води до раздразнителноста за която говори Кати. Всичко си има причина ,но да поговорим за положителните качества ,които съвсем не са малко , нали така Маг Селена Wink Wink

Тъй!самият знак на зодия Рак е стилизираните капки на ЯН-ИН.От тВодолей до Рак са ИН-зодиите,а от Лъв до Козирог-ЯН-зодиите.Имаше една много показателна древноегипетска рисунка на това.
Нормално е,според мен,.ххората от ИН зодиите да разбиурат тия от своя сии поилукръг.Подобно е и за хората от ЯН-полукръга.
Двревнирте хора са знаели всички планети,но са оставили 7,защото толкова им вършат работа.сиреч и с толкова мо0гат да изразят основните взаимодействия.
Един пример.Да вземем планетата Меркурий(комуникация).тя е Господар и на Близнаци и на Дева.Обаче Близнаци е в ИН-половината,Девата-в Ян.Какво значи това?много просто!Един Близнак има мна много,но...повърхностии контактъи,докато една Дева си избира много внимателно и пресметливо с кого ще контактува и обикновено е по-задълбочена.
Друг пример.Марс(действие).Ако ударите един овен,той веднага ще ви отвърне,докато един скорпион,ще се замисли за последствията и ще отвърне на удара,но в най-добрия1 откънм собствена безопасност и ефектиовност начин,Оттам и "отмъстителност"-та на скорпионите,които я интерпретират като :желание за възмездие'.
Всики зодии са "двойни" по този начин,освен Рак и Лъв.
за Рак,вече се спомена,че има своя планета,която не дели с никого-Луната-Царицата на планетите.Обаче да не забравяме царят!Това е зодия Лъв с Юпланета"=та Слънце.
за астрологомераклиите,ще кажа,че и слънцето и Луната са ми в Лъв(и Юпитер,за да съм точенWink).Според мен товазначи,че съм вднакъв и когато се владея съзнателно и когато действяам без да мисля..забелязал съм това и при други хора,чийто слънце и луна са в едни и същи знаци.
а съм роден на Новолуние и в понеделник(и нощем),което според мен значи,че мога да усетя малки,незабележими движения...Бързо се опоизморявам,ма съм му намерил цаката-другите планети са в балансираща позиция.удивително балансираща1Може би така е и при повеечето хора....или поне би трябвало да е така
Т
заб.Туй горе са ми лични хрумки,та може и да не са верни.имайте го впредвид

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 7:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

По-горе Пенка ти "размачка врата" по отношение на контрола над приматите, та мисля да те пожаля и да те оставя да тънеш в зодиакални заблуди Razz

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 7:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Правилно, Кати! Very Happy Никой не си заслужава усилието да си изграждаш предубеждение спрямо него. Действа се на мига - първо му счупваш главата, а после, ако иска да ти разправя, че е от "приятелска" зодия Laughing


Smile Бе май на мен повече ми чупят главата.Без да си гледаме зодиите.
Twisted Evil
А Аудан не бил чатил с никакво Теле,а ни е подготвил материал,свят да ти се завие.
Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 7:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:

Виж сега как тръгна да се измъкваш от напечения рачешки разговор. Хлъзгаво като риба Laughing


Оххххооооо ... туй съм го изпуснала ... напълно в стила на рака, значи!

Аз имам малко работа ... тук из къщи плават някакви рибииии ... и то много хаотично ...

След малко ще си поговорми пак за СИЛНИЯ!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 7:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Действа се на мига - първо му счупваш главата, а после, ако иска да ти разправя, че е от "приятелска" зодия Laughing


Ммммааалллллеееееее ... тук имало още ... ще се позабавя повечко май ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 7:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Напротив!Маг Селена позна,че бях с телето Shocked тая жена да не е звъняла на "Телевизия 2001" и да е питала какво правя?Ми отде иначе ще е познала?Само там е звъннала,мдаааам Confused

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 7:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Ей,изложих се,трябваше да се сетя.Тя тв 2001 още ли я има,щото при моя оператор отдавна не.А нали има Акаш,какви там 2001
Laughing Laughing Laughing Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 8:01 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не зная как е познала. Rolling Eyes На мен не би ми хрумнало Razz Не зная как другите им минава през главата подобна мисъл? Дори Кати тръгна да те пази, като заблуждава наличния състав, че си бил приготвил материал. Накъде отива този свят

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 8:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Напротив!Маг Селена позна,че бях с телето Shocked тая жена да не е звъняла на "Телевизия 2001" и да е питала какво правя?Ми отде иначе ще е познала?Само там е звъннала,мдаааам Confused


Няма я вече тая телевизия ... да знаеш ... с тия предавания де ... то телевизията може и да си съществува още , но с окултните изяви по нея се приключи отдавнааааа ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 8:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Накъде отива този свят


Амммииии ... някъде натам ... като че ли ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 8:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Laughing
Това коте "Чаааауууууууу!" на "окултистиката" в "тв2001" ли казва? Laughing Laughing

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 8:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Laughing
Това коте "Чаааауууууууу!" на "окултистиката" в "тв2001" ли казва? Laughing Laughing


Чакай сега, пак нищо не разбрах Rolling Eyes Къде е имало окултизъм? Shocked В 2001 имаше много интересни хумористични предавания, ама това с окултизма съм го пропуснал. Sad

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov