НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Юли 04, 2024 11:48 pm Вижте мненията без отговор
Какво означава човек да е силен?
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
moonlight




Регистриран на: 04 Май 2007
Мнения: 81
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 8:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Света си отива много скоро Маг Живин, по скоро от много скоро . Вие просто ще си кажете ;-Кой го казва Question А аз щте отвърна; -Един колега Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 8:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Прав му път, не мога да го мисля и него Cool

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 8:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

moonlight, никой с точност не знай кога ще си отиде Света и ... дали ще си отиде ... все пак!

Хайде да не се заблуждаваме, нали ...

Той винаги ще съществува .. макар и под друга форма и по друг начин!

Живота провължава ... ама аз лично си мисля, че по-скоро човека си отива - като такъв - а може би пък си е отишъл отдавна вече?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
moonlight




Регистриран на: 04 Май 2007
Мнения: 81
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 9:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Успокояващти са думите ви Маг Селена
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 9:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Точно като за вечерно време. Имаше тук разни, дето разправяха страшки, но ги изнема Cool

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 9:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Чакай сега, пак нищо не разбрах Rolling Eyes Къде е имало окултизъм? Shocked В 2001 имаше много интересни хумористични предавания, ама това с окултизма съм го пропуснал. Sad


Малко уточнение!
НИкъде не съм писал,че в "ТЕ2001" имало окултизъм.Писах,че имаше "окултизъм"... Embarassed
а други хумористи слушах всеки петък в едно предаване-"Парламентарен контрол".Това ми оправяше настроението за 2-3 дни.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 9:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ако ви се гледа - ето един вид сила /така както я разбира 90% приблизително от човечеството/.P.S. Сложете си и слушалките.Ако случайно ви хареса - не сте чак толкова откачени. Все пак силата /във всичките й форми/ почти винаги е завладяваща, освен когато не са ти на собствен гръб последиците от нея.
http://www.vbox7.com/play:7bc2f2b4?Gaddafi=FREEDOM_FOR_BULGARIAN_MEDICS
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Май 15, 2007 8:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Сила и насилие едно и също ли бяха Rolling Eyes От малък ги бъркам, така че ще ме извините за тъпия въпрос... Embarassed

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Май 15, 2007 8:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Ха сега де! Провокация! Пускаме въдица и се измъкваме като риба,а който се хване.Силата си е сила,може да я има без да се проявява по някакъв начин.А може и да бъркам.Ако я приложиш върху някого с цел вреда,обикновено по-слаб или непроявяващ сила - тогава е насилие.А истински силния не проявява насилие,освен ако не трябва да се зaщити себе си или някой друг,но тогава това сигурно не е насилие а отбрана и самоотбрана.
Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Май 15, 2007 9:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ми тпт Риба какво друго да очакваш,освен...хлъзгави въпроси.
Ма понеже съм Огън,ще отговоря.Според мен Сила и Насилие не едно и също.
Пример:
всеки има Сила да смачка мравка,но само ако го направи ще имаме и Насилие.Но може никога да не смачка и една.Работата е там,че поне при мъжете,Силата дава споикойствие...или поне би трябвало.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Май 15, 2007 10:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Като че ли който се чувства истински силен,съответно е спокоен и няма желание да демонстрира силата си и да се налага чрез сила.И колкото по-силен се чувства,толкова по-малко има желание да прибягва до насилие,да не кaжа хич.
Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Вто Май 15, 2007 10:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Сила и насилие, разбира се, че не е едно и също нещо.Насилието е слабост.Силата си е сила. Но какво е това сила - ми точно това нищим в тази тема.Мисля, че и AUDAN и KATI са прави /AUDAN, и при жените силата дава спокойствие, не само при мъжете Laughing /.Може би по-скоро да поговорим за разликата между външните проявления на силата и нейното вътрешно състояние /осъзнаване/.Само да не стигаме до въпроса"има ли звук в планината, ако никой не може да го чуе?" - ако няма демонстрация на сила, то има ли сила?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Май 15, 2007 10:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile И звука в планината си го има и силата си я има,дори да не се вижда,ако я има,не се е наложило да се вади на показ.А може и да я има в някакво латентно състояние,неосъзната.И когато изникне необходимост да се прояви.Човек може и да не осъзнава,че я притежва/говоря за вътрешната сила,тази на духа,въпреки,че ми е трудно да я дефинирам какво представлява точно/.Между другото досега винаги съм се възхищавала на хора,които притежават чисто физическа сила и,както и такава проявяваща се с характера,която умее да респектира и подчинява.Но съм била свидетел как такива хора понякога губят самообладание пред някой истински силен вътрешно,защото с тяхната сила не могат да го пречупят и подчинят.И стават по-слабите.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Май 16, 2007 12:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Като че ли който се чувства истински силен,съответно е спокоен и няма желание да демонстрира силата си и да се налага чрез сила.И колкото по-силен се чувства,толкова по-малко има желание да прибягва до насилие,да не кaжа хич.
Smile


Ето ... това наистина е ИСТИНАТА!!!

Какво има толкова да се говори ...???!!!

Казано е КРАКТО, ЯСНО И ТОЧНО!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Май 16, 2007 12:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Подкрепям с всички ръце!

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov