НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 4:28 am Вижте мненията без отговор
Здравейте
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
im39




Регистриран на: 19 Ное 2007
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Пон Ное 19, 2007 5:56 pm
МнениеЗаглавие : ?????????
Отговорете с цитат

Здравейте,аз съм една доста угрижена майка.синът ми ходи с едно момиче от доста време,но тези дни нещо пак са се сдърпали.той страда много за нея и постоянно повтаря че я обича.тя също много го обича.обедих се.гледам ги как страдат един за друг и се правят на инати и ме боли.искам да ви попитам ще се съберат ли най накрая тези луди глави.синът ми се казва станислав ангелов гечев 31/05/1983,а приятелката му Иванка георгиева спасова 06/12/1983.моля ви кажете ми как да им помогна за да се съберат?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
im39




Регистриран на: 19 Ное 2007
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 02, 2007 2:35 pm
МнениеЗаглавие : ?????????
Отговорете с цитат

Извинете ,но да не съм объркала нещо та не ми отговаряте?Искам само да споделя че всеки ден се чуват и пишат,но не се виждат.искам да им помогна.всички искаме те да се съберат и да спрат с глупостите.ще се съберат ли?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 02, 2007 3:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Cool Не искам да се намесвам,но може би не Ви отговарят,защото веднъж вече е отговорено на подобен въпрос за същите лица със същите данни на потебител/ка/ с друг ник/1983/ в същата тема.Така,че може да прочетете отговора,ако маистина сте майката,не бих си позволила аз лично да се усъмня,че сте същото лице с предишния ник /подобно нещо не се случва за първи път във форума/, това е право на домакините на форума,както и правото да преценят дали да ви отговорят или не,защото не са задължени. Cool


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
im39




Регистриран на: 19 Ное 2007
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 02, 2007 5:15 pm
МнениеЗаглавие : ?????????
Отговорете с цитат

Благодаря ви за отговора не знаех че Ваня е писала тук.Прочетох какво са и отговори ли.Определено не ми хареса.Знам че както тя така и той има чувства всеки ден си пишат че се обичат и не разбирам какъв е проблема.дано да се съберат въпреки всичко.дано любовта която изпитват един към друг победи
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 02, 2007 5:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Това не е работа на майката (ако изобщо сте такава,ако не ...сбъркала си подхода миличка). Laughing Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 02, 2007 5:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Оставете ги да си изжибеят любовта,като са инати...техен проблем,като са влюбени също,като се мразят пак така!

P.S Маг Селена извинявам се ,че отговора ми изглежда малко странно,но такива "майки" .... разбирате ме нали? Embarassed

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 03, 2007 2:09 pm
МнениеЗаглавие : Re: ?????????
Отговорете с цитат

im39 написа:
Извинете ,но да не съм объркала нещо та не ми отговаряте?Искам само да споделя че всеки ден се чуват и пишат,но не се виждат.искам да им помогна.всички искаме те да се съберат и да спрат с глупостите.ще се съберат ли?


Случвало ли Ви се е уважаема и многострадална im39, някой да ви упражнява емоционален натиск чрез необузданото си и безпардонно нетърпение, когато погребвате някой?!

Някой, който Ви е причинил много страдания и много мъка, и много болка, и много унижения, някой който е увредил тотално здравето Ви и е посегнал междувременно на живота Ви ... но който все пак е човек и заслужава поне да бъде достойно погребан?!

... А друг някой, такъв като Вас например, през това време, докато погребвате подобен покойник да Ви занимава с любовните щения на сина си, които едва ли са чак от такова голямо значение, защото ако бяха, то лично той щеше да се интересува за себе си?!

Това - първо.

И - второ ... Не се ли чувствате поне мъничко неудобно от факта, че вече съм отговаряла лично на неговата "приятелка" относно ситуацията, в която се намират и двамата!

И трето - ще Ви кажа следното: там, където няма истинска любов, има само погибел.

Смятам, че нямям какво повече да Ви казвам, нито на Вас самата, нито на Вашият егоистичен и безкрайно агресивен със склонност към необуздани реакции, както и параноидни нотки в поведението син ...

... син, изпълнен с невероятни комплкси за отхвърленост, изоставеност, пренебрегнатост и т.н., който постоянно се намира в непрекъснато търсене на най-различни любовни връзки ... само и само да избие унищожителните си комплекси, които разрушават тотално психиката му.

По-добре вземете и се погрижете за психичното му здраве, а недейте да гледате да избягате от личната си отговорност като го "сервирате" на някоя нещастна жертва, която той ще унищожи окончателно ...

Останалото просто постоянните потребители във форума са Ви го казали достатъчно красноречиво!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov