НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 3:11 pm Вижте мненията без отговор
Важно!!!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
hrisi_pisi




Регистриран на: 07 Дек 2007
Мнения: 6
Пуснато наПуснато на: Пет Дек 07, 2007 11:01 pm
МнениеЗаглавие : ?????!!!
Отговорете с цитат

Здравейте!Казвам се Христина Ангелова Сергеева-21,11,1989.Преди време много обичах Добри Симеонов Симеоновски-11,10,1988 и въпреки че той не отвръщаше на чувствата ми и много ме нарани аз все още изпитвам обич към него.Бих искала да энам какво изпитва сега той към мен и ще ме обикне ли някога?Понякога ми казва,че иска да сме заедно,но мисля,че не е искрен с мен.Моля Ви за отговор,много е важно за мен!Благодаря Ви предварително!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Дек 08, 2007 12:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, hrisi_pisi!

Вие двамата с Добри сте абсолютно и много силно изразено несъвместими, като характерови слабости. Това прави връзката Ви с него невъзможна.

Самата връзка е изконсумирана и вече напълно прекъсната, независимо от факта ,че се виждате и си комуникирате. Всичко е приключило между двама ви като взаимоотношения на интимна основа.

И двама с Добри страдате от Нарцистичен комплекс, който при него е водещ фактор, а при Вас второстепенен.

Така, че той преди всичко обича само и единствено себе си, което изпитвате и Вие към Вашата лична особа.

Нито той може да Ви дари с обич, нито Вие него. Самозаблуждавате се в това отношение, защото нарцистичния комплекс сам по себе е чисто егоистична проява.

Нито Вие сте искрена към него, нито той към Вас. И двамата живеете в дълбоки самозаблуждения относно вижданията и усещанията си в тази насока. Съжалявам ...

Лек и приятен ден!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov