НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 12:33 am Вижте мненията без отговор
КАРМИЧЕН БЛОКАЖ
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
hrisi_pisi




Регистриран на: 07 Дек 2007
Мнения: 6
Пуснато наПуснато на: Съб Дек 08, 2007 2:51 am
МнениеЗаглавие : ???????? ??????
Отговорете с цитат

Здравейте!Бихте ли ме обяснили какво значи,че имам наличие на кармичен блокаж?При мен специално се изразява само в любовен аспект и все нямам късмет в любовта!Поправимо ли е и сложен ли е ритуала за изчистването му?Бих искала да науча нещо повече за кармичния блокаж.Благодаря Ви предварително!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Дек 08, 2007 11:26 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

"Кармичният блокаж" е доста неточно и смея да кажа измислено (най-вероятно касичково) понятие. Но доколкото имам известен опит с подобни термини и особено със съществата, които ги въвеждат, най-вероятно ще върви с предложение да ви бъде "коригирана кармата" от някого срещу заплащане. Не се хващайте на тази въдица, защото наистина ще получите блокаж, не "кармичен", а от друго естество.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Дек 08, 2007 12:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Такова понятие и терминология в окултизма просто не съществува!!! Shocked

Това са измишльотини на невежи и нищо неразибращи "колежки" (най-вероятно!), които нищичко не разбират от карма. Rolling Eyes

Кармата в никакъв случай не може да бъде блокирана по какъвто и да било начин , от когото и да било ... защото тя просто е едно неспирно и безкрайно действие.

Та нали самата дума "карма" означава действие! Cool

И то изначално и безкрайно действие във времеви-пространствения континиум на всички равнища във всичко съществуващо - на всички съществуващи Вселени, Галактики, Слънчеви Системи, Планети и абсолютно всичко помещаващо се в тях.

Кой ограничен и абсолютно невеж ум е измислил това понятие, за да може да каже само и само: "Имате "кармичин блокаж". Трябва да ме посетите в личния ми кабинет, за да го отпуша и да Ви потръгне всичко." Shocked

Прав е маг Живин ... ще получите със сигурност друг блокаж - пръво на финансово равнище, второ - на психическо.

Съветвам Ви да се пазите от такива хора, които манипулират незнаещите с измислена и "страховита" от тях терминология ... това е. Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Дек 11, 2007 9:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Оооохххххоооууууу ... едва се сдържам от смях ... значи ...

Не мога да се въздържа без да сподела с вас тази голяма смешка, ноооооо ... нямам нищо лично към въпросния случай - само ме напушва як смях.

Ето ...прочете е и вие . И ако и вас ви напуши смях, кажете си мнението тук ... по въпроса, деее ... Laughing

Всъщност сатва въпрос за нашето "hrisi_pisi" мац, но в "мистичните изпълнявки" тя е "tina_sf"


Цитат:
въпрос на "Хриси-писи" - или "Тина-Сф"
tina_sf

спешно

Здравейте!Казвам се Христина Ангелова Сергеева-21,11,1989 Моля Ви кажете ми какви проблеми имам с кармата,че постоянно не ми върви в любовта и поправи ми ли са тези проблеми?Преди време ми бяха казали,че имам кармичен блокаж и ако не го коригирам ще остана нещастна цял живот,което много ме изплаши!Моля Ви,помогнете ми!Благодаря Ви предварително!

Изпратено на: 12/8 20:37:48



Цитат:
отговор на "световната шашманка"

Гълъбина Лозанова

Re: спешно
ШАМАН

Имате кармичен блокаж. Той замърсява вашата аура. Човешката аура е като магнит и привлича всичко. Когато аурата е замърсена - тогава тя привлича само негативни обстоятелства, мисли, хора, случки и събития.
Трябва да ви се направи кармична корекция. Потърсете тракийския шаман Гергана Лозанова за помощ.

Изпратено на: 12/9 17:25:48


Резюмирам - просто няма случайни случайности!!! Razz Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Дек 11, 2007 9:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А туй пък за кармичната корекция смятам, че повече потребители от вас, вече знаят, че само и единствено човек може да си нанесе кармична корекция в кармата и ... никой друг.

Който твърди, че може да коригира кармате на хората, просто е мошеник или пък нищо не разбира от карма и духовни науки.

Въпреки големите "манифестации на завидни умения" ...

Razz Cool Laughing Laughing Laughing


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Сря Дек 12, 2007 5:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Дек 11, 2007 9:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Как някой може да направи на друг каармична корекция,не ми е ясно.Особено пък на току-що навършил пълнолетие - нали тепърва започва да отработва собствена карма и от него до голяма степен зависи в бъдеще как ще протече животът му,освен ако не му е заложено нещо от предишния живот,но и тогава никoй не е в състояние от вън да го коригира.И как в тази крехка възраст вече знае,че не и върви в любовта,разделила се е с някое и друго гадже и вече край - не и върви и трябва да се вземат спешни мерки - за какво са ша(ш)маните.Това е направо престъпно,ако от сега се почне да се обърква живота на детето,какво следва после? Смешни са те,тя е млада и зелена и лесно може да и напълнят главата с бръмбари,но и ще и навредят,а това вече не е смешно.Но кой каквото търси намира... Rolling Eyes Confused


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
hrisi_pisi




Регистриран на: 07 Дек 2007
Мнения: 6
Пуснато наПуснато на: Вто Дек 11, 2007 9:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Честно да си кажа не разбирам много от карма,явно трябва да се просветя в областа.Но след като един пълен невежа (някой си Бойко) ми каза,че имам "кармичен блокаж" и ми поиска 350 лв за да го коригира решех да потърся мнението и на други хора.Сега като прочетох постовете ви естествено няма да ходя никъде и извинете,ако съм била арогантна!Весели празници Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Дек 11, 2007 9:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Кикикикикики ... ами те имат и такова мото между другото: "Който търси, намира!"

Но ... въпроса е какво по-точно намира Question Exclamation Idea Cool

А че е престъпно, престъпно е, ама при такива "активни мероприятия" с такива "завидни умения" как да не могат да промият мозъка на едно безпътно дете ... това дори не си струва и усилието, толкова е лесно ...

Всъщност ... има ли някакво друго название престъпността?!

Може би "свръхпрестъпност" или "феноменална престъпност", или ... просто безумна шашмалогия ... кажете ми, де?!

И аз понякога имам въпроси към вас ... пък ... Wink

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Дек 11, 2007 9:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

hrisi_pisi написа:
Честно да си кажа не разбирам много от карма,явно трябва да се просветя в областа.Но след като един пълен невежа (някой си Бойко) ми каза,че имам "кармичен блокаж" и ми поиска 350 лв за да го коригира решех да потърся мнението и на други хора.Сега като прочетох постовете ви естествено няма да ходя никъде и извинете,ако съм била арогантна!Весели празници Smile


Тук в в "публикации",раздел "карма" има много полезна информация,хубаво е,че сте осъзнали на време несъстоятелността на предложението за корекцията,не сте единствена,може би преди време и някои от нас биха се подвели по същия начин.Благодарим за пожеланието и на вас весели празници! Wink


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Дек 11, 2007 9:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

hrisi_pisi написа:
Честно да си кажа не разбирам много от карма,явно трябва да се просветя в областа.Но след като един пълен невежа (някой си Бойко) ми каза,че имам "кармичен блокаж" и ми поиска 350 лв за да го коригира решех да потърся мнението и на други хора.Сега като прочетох постовете ви естествено няма да ходя никъде и извинете,ако съм била арогантна!Весели празници Smile


Хриси-писи, ама ти си тук?! Shocked

Ти ме изненада ... Razz Как можа?! Shocked

За "някой си Бойко" не знам, не съм видяла, но ... видях за "шашманката", както е нарече едно великолепно момиче на 19 год. (жестоко потърпевшо от бандата на "шашманката" и нейната последователка "ученичка") и както я наричаме от тогава всички ние във форума ...

Радвам се за теб, че все пак си проявила бдителност от високо ниво, иначе просто щяха да ти "разкажат игрите" ... Rolling Eyes

Хм, ние вече забравихме за лошото ти поведение, стига да не се повтаря - остани сред нас, все ще има на какво добро да се научиш, така мисля аз. Very Happy

И на теб весели празници, ама до истинските празници има още много време ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Вто Дек 11, 2007 10:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ААААААХХХХААААХАХАХАХА е това е върха на сладоледа...."КAРМИЧНИЯ БЛОКАЖ" и "ЗАМЪРСЯВАНЕ НА АУРАТА" ....

Ох....ох....еми така е...човек който вижда зелени човечета или медицински сестри да го изучават,само някои такъв бисер ще изцепи!

Не исках да го споменавам,ама няма как просто!
Наскоро прочетох мнение на въпросния Бойко.Там въпросния "просветен" казва ,че пътуване извън тялото няма,нямало астрал,нямало астрално тяло .....

СМЯЯЯЯЯХ СМЯЯЯЯЯХ!

А милата "хриси_писи" изобщо да не се прави на миличка,щото аз лично съм си писала с часове с нея по скайпа и много добре знам колко не ги уважава там,ония изчаткали шашманки!
А да не говоря за наглостта на това момиче и колко пъти съм и казвала,че не мога да и помогна,след като се отказах от "групичката" на шашманките,а това момиче с цялата си наглост ме търсеше и пак и пак.....!

А дали тя е тук,защото търси помощ или е поредната простотия и опити на различни откачалки,ще разберем с времето!

Аз само си казвам мнението!

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Вто Дек 11, 2007 11:01 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И още нещо....хриси_писи търси помоща им от както аз бях там,т.e. от май или юни месец .... Познава ги и си е писала не веднъж с тях....Както и много добре е разучила "чудесния" форум ....

Тя наистина има нужда от помощ ,не го отричам ,както и приятелката и за която аз лично много съжалявам и се надявам да и светне малко!

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
hrisi_pisi




Регистриран на: 07 Дек 2007
Мнения: 6
Пуснато наПуснато на: Вто Дек 11, 2007 11:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Какво лошо има в това,че съм търсила помоща на някого?Все пак аз не мога да знам кой са шарлатани и кои не са и не знам защо ти-диди ме свързваш с тях сякаш съм им няква първа приятелка и все едно аз съм виновна затова,че си си изпатила от тях!?Аз знам,че ти беше повярвала в тях по едно време и нататък не знам какво е станало!Колкото до това,че се правя на миличка не разбирам защо злобееш,а и когато съм те търсила наистина съм имала нужда от теб,но няма да те притеснявам никога повече,бъди спокойна! Благодарности до маг Селена,че прие извиненията ми!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
hrisi_pisi




Регистриран на: 07 Дек 2007
Мнения: 6
Пуснато наПуснато на: Вто Дек 11, 2007 11:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И бих искала да поясня,че аз никога не съм и предполагала дори,че между Маг Селена и онези шаманки има някаква вражда!Не знам защо някой хора си мислят,че съм част от някаква си "дружинка" и постоянно ме нападат и защо да е лицемерно това,че съм тук?Просто преди все още нямах 18 и затова не съм писала.Аз съм в този сайт,защото ми харесват публикациите и знам,че от тук мога да науча много.Но все пак не ми се четят нападки спрям о мен! Маг Селена,ако и Вие ме мислите за част от някаква си "дружинка"и мислите,че е лицемерно да съм тук,ограничете ми достъпа до форума!Нямам какво повече да кажа!Благодаря
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Сря Дек 12, 2007 12:20 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не си виновна ,да!

Кой какъв е всеки сам преценява за себе си,аз се чувствам свободна да изказвам мнение и за това го правя!

Имам си наблюдения и това е!

Не ме успокоявай,радвай се за себе си че не те излъгах!

Не злобеия,дразня се,което е различно!

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov