НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 10:21 am Вижте мненията без отговор
КАРМИЧЕН БЛОКАЖ
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Eriniq




Регистриран на: 31 Дек 2007
Мнения: 40
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 12:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена, понякога стават грешки в писането. Забелязала съм и вие ги правите Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 12:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Eriniq написа:
... Давам ви прекрасен шанс с отговорите които ще дадете на моите неудобни въпроси.


Няма защо да се притеснявате от въпросите си. Very Happy Ако желаете да прочетете нещо, което вече сте си намислили като отговор, няма как да ви помогнем. Ако желаете да получите отговор - има такъв, просто го приемете. Да се претака от пусто в празно е донякъде мъчително. Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 12:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Eriniq написа:

Тук разбираме, че само човек може да си корегира кармата - с осъзнаване например или с избор - ОК Very Happy Браво! Чест ви прави това, сред колегите ви, малко ще се намерят да го кажат.

Но пък и в рекламата на маг Живин пише, че той прави кармична корекция.

Какво да си мислим тогава? Че ни лъжете, че въпреки, че не може да се прави кармична корекция вие вземате пари от хората за кармична корекция?
Или да си помислим, че е по скоро неточност в авторекламата?

Каквото и да си помислим засега едно е ясно - това е подвеждаща реклама, тъй като не отговаря дори на определенията които вие самите с Живин дадохте.


Така четат всички неграмотни и невежи - точно като теб ник Eriniq ... а и така разбират на всичкото отгоре - какво да се прави, срещу ограниченията в разбиранията няма лек, нито пък подлежат на кармична корекция - също!!!

А вие драга/драги не вземате ли пари от хората или да облещя ей сега тук пред всички кой се крие зад нескопосания ти гневен ник, дето си го плеснала/плеснал тук?!

Още повече, че ние не вземаме никакви пари за кармична корекция, защото всеки сам си я прави лично след като ни е посетил, и няма нужда да ни плаща за собствения си труд ... понятно, ник Eriniq - Гневна
Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Eriniq




Регистриран на: 31 Дек 2007
Мнения: 40
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 12:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ама не е нужно да изтипосвате нищо - само питайте аз ще ви кажа Very Happy
Ако Ериния не ви е удобно, хайде да се представяме - Милена Михайлова със съответните образования:

висше френска филолология
висше медицина
висше психология

на 52 години

омъжена, майка на 2 деца.

Да ви питам за една друга тема - вие от позицията на какво образование си позволявате да коментирате аутизъм?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 12:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Eriniq написа:
... Давам ви прекрасен шанс с отговорите които ще дадете на моите неудобни въпроси.


Да се претака от пусто в празно е донякъде мъчително. Rolling Eyes


Ами че то това е целта, маг Живин ... да се претака от пусто в празно, защото сме самия ГНЯВ правораздаващ и сметкотърсещ?!

А дали някой е в правото си да ни търси сметка за това ,което всъщност ни търси, че и отговори иска на всичкото отгоре да получи!!!


НАЛИ СЕГА НЯКОЙ ТРЯБВА НА НЯКОГО ДА СИ ОТМЪЩАВА В БЕЗСИЛНОТО СИ БЕЗСИЛИЕ, НАЛИ ТАКА!!!

САМО ЗАЩОТО ИЗВАДИХМЕ НА НЯКОГО КИРЛИВИТЕ РИЗКИ ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 12:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Eriniq написа:
Ама не е нужно да изтипосвате нищо - само питайте аз ще ви кажа Very Happy
Ако Ериния не ви е удобно, хайде да се представяме - Милена Михайлова със съответните образования:

висше френска филолология
висше медицина
висше психология

на 52 години

омъжена, майка на 2 деца.

Да ви питам за една друга тема - вие от позицията на какво образование си позволявате да коментирате аутизъм?


А вие от позицията на какво образование си позволявате да коментирате карма? Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Eriniq




Регистриран на: 31 Дек 2007
Мнения: 40
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 12:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ох да ви кажа хич не ме интересува с какъв перилен препарат перете и какво ви е прането.
Аз просто задавам въпроси.
Ама защо пишете с такива букви, че и с червено. Ето вижта маг Живин колко е умерен и балансиран - с него може да се говори, пък вие едни буквиии, едно чудо
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Eriniq




Регистриран на: 31 Дек 2007
Мнения: 40
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 12:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

От човешка позиция Живин, от човешка. От това което разбирам и усещам. Има разлика в това и в другото, коеот прави вашата партньорка - освен това въпросът беше към нея (маг Селена) не към вас.
Иначе официално и професионално се занимавам с Аналитична психология - знаете какво е това и каква е областта на интерес на това направление в Познанието за човека.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Hekata




Регистриран на: 31 Дек 2007
Мнения: 6
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 12:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Охх, бе хора, що тъй и не отговорихте на въпроса ми, тъ сега да се местя по темите да ви го пиша пак... ?!?
Е, какво да се прави, тъй и тъй се преместих, тъ да си го кажа... незнам мойта стара дружка Ериния, колко е Гневна, но по тези червени надписи и страни картинки...някак трудно се познава духовноста ви и светлия душевен покой мила ми Маг Селена
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 12:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Eriniq написа:
Ама не е нужно да изтипосвате нищо - само питайте аз ще ви кажа Very Happy
Ако Ериния не ви е удобно, хайде да се представяме - Милена Михайлова със съответните образования:

висше френска филолология
висше медицина
висше психология

на 52 години

омъжена, майка на 2 деца.

Да ви питам за една друга тема - вие от позицията на какво образование си позволявате да коментирате аутизъм?


Честно казано направо си ти личат образованията ... е, нищо лично, де!!! Laughing

Я направи един скен и ги качи тук барабар със снимката ти да видим дали си ти или ... си някоя измислена като всички останали ник Eriniq?!

Познавам много медици, които и бъкел не разбират от медицина, особено една "медичка", която беше предупредена, че въпросната болна не бива да се маже с кортекостероидни препарати, защо е силно алергича към тях?!

Е, тя изписа на тази жена кортикостероиден препарат ... едва я спасиха в кожната клиника в "Пирогов" след инвазията на тази така "доста представителна и ерудирана лекарка с висше образование"?!

Ти като нея ли си?! Ако си - бягай да си върнеш бързо дипломата, за да не вредиш на хората!!! Twisted Evil

Вие сте психоложка?! Айде, бе ... нали не се шегувате???!!!


Защото според мен ако беше наистина психоложка (не само на диплома, ако изобщо я имаш, де), щяхте вече отдавна да си разбрала какви са тези червени букви, значи!!!

Чакай ...ти "мило момиче" допреди малко не пишеше ли в мъжки род, или нещо съм се объркала, а?!
Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Eriniq




Регистриран на: 31 Дек 2007
Мнения: 40
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 12:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Мила, маг Селена, пишете ми на Вие ако обичате, все още имате моето уважение и аз ви пиша на Вие както виждате.

По отношение на кой какъв е - както няма еднакви лекари, така и няма еднакви врачки и аз затова съм тук за да ви отделя внимание индивидуално и да си изградя мнение.

Казах че имам образование медицина, но не съм казала че практикувам - мога да ви обясня и защо - философията на алопатичната медицина е доста далеч от холистичните разбирания и следователно не предоставя възможност за истинско изцеление.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 12:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Hekata написа:
Охх, бе хора, що тъй и не отговорихте на въпроса ми, тъ сега да се местя по темите да ви го пиша пак... ?!?
Е, какво да се прави, тъй и тъй се преместих, тъ да си го кажа... незнам мойта стара дружка Ериния, колко е Гневна, но по тези червени надписи и страни картинки...някак трудно се познава духовноста ви и светлия душевен покой мила ми Маг Селена


Ооооо ... мила ми хакната вече "Hekata" и ти ли дойде да си избиваш тук комплексите?! Laughing заедно ствоята стара дружка???!!!

Я, не ме разсмивайте, а идете да си извъртите баниците и омесите погачките, че кое време е вече ... трябва да си напълните стомасите, щото направо ще припаднете от глади пред писитата си ... от снощи нито сте яли, нито сте пили - нормално искам да кажа!!!

И нещо сте се объркали "мили ми момичета" - тук никой не е длъжен да ви отговаря на какъвто и да е въпрос!!! И това ли не сте прочели или забелязали???!!!

Я да идете при някоя офталмоложка или психоаналитик да ви прегледа и да се позабавлява с вас! На мен вече ми омразна, често казано ...

Аааааааа ... ясно как сте "разбили" онези нещастинци от оня форум - с празно бръщолевене и многословно голословие!Ясноооо - така и предполагах.


_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Hekata




Регистриран на: 31 Дек 2007
Мнения: 6
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 12:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Така, така ... тя мойта дружка мисля, ви каза, някъде тук, какво от психологическа гледна точка значат разноцветните и разноразмерни писания, които вие тръбите насам и натам.Което, иде да каже, че да тя знае какво значат вашите писания Laughing
Но мила, Селена, с този си въпрос нима искате да кажете, че това е вярно ?!?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 12:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Eriniq написа:
... освен това въпросът беше към нея (маг Селена) не към вас...


Съжалявам - но като прочетох квалификациите по мой адрес, предположих, че желаете да чуете и моето мнение, а то се отнасяло само до Селена Confused Ще го преживея.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Eriniq




Регистриран на: 31 Дек 2007
Мнения: 40
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 12:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всъщност само вие избирате дали да отговаряте и как да отговаряте, но от това зависи и информацията която ще излъчите в пространството.
Ние с кака Хеката сме така добри да дойдем на ваша територия и да си дискутираме тук (всъщност дискусия не се получава - ние питаме, вие се защитавате), но можем да пишем и във всеки друг публичен форум, но тогава - вие няма да сте домакини...и едва ли ще ви е особено комфортно. Оценето го и бъдете добра и пишете както пишат нормалните хора.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov