НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 10:25 am Вижте мненията без отговор
КАРМИЧЕН БЛОКАЖ
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Hekata




Регистриран на: 31 Дек 2007
Мнения: 6
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 12:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

О, мило дете, незнам, защо имаш толкоз гняв... но, някак на споменатат ви извисеност духовно , не прилича.
Говорите като дете на 14 години, с същия стил... извинете безстилие, както и с техните думи, както и с тези големи и малки букви. Аз ви попитах най- културно за нещо което е важно не само за мен, но и за всички други, а вие отговаряте като хашлачка. За човек нагърбил се да се бори за духовното израстване на другите, това не прилича. Май наистина, вие виждате гняв, не за друго, а защотото очите ви са преизпълнени с такъв.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Eriniq




Регистриран на: 31 Дек 2007
Мнения: 40
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 12:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Съжалявам - но като прочетох квалификациите по мой адрес, предположих, че желаете да чуете и моето мнение, а то се отнасяло само до Селена Confused Ще го преживея.



Маг Живин, това са само въпроси - никъде и никого не съм квалифицирала. Защо го приемате така? Нима се припознавате в писаното?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 12:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Eriniq написа:
Мила, маг Селена, пишете ми на Вие ако обичате, все още имате моето уважение и аз ви пиша на Вие както виждате.


"Мила ми" ник Eriniq ТИ си на гости в нашия форум и аз мога да се държа с теб точно така, както заслужаваш - ако не си разбрала, "велика психоложке" с три дипломи за висше образование, това нещо още от самото начало ето на, сега ти го казвам - директно!

Ако не ти изнася тук - то незабавно се изнасяй! Аз там където не съм желана - не ходя, и там където не ми харесва пък - още повече не ходя ...

То ти личи, че нищо не практикуваш - явно не ти остава време от висене пред компа, и слава Богу, защото сигурно ще навредиш на някого, ако вече не си го и сторила.

Ако искаш да си чешеш езика или голямото и дърто Его, намери си по-подходящ обект или субект за тази цел ... с мен не се занимавай, тъй като съм под твоето "високо ниво" с три дипломи за висше - брей, ама въпиющо ти личат, значи???!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 1:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Hekata написа:
О, мило дете, незнам, защо имаш толкоз гняв... но, някак на споменатат ви извисеност духовно , не прилича.
Говорите като дете на 14 години, с същия стил... извинете безстилие, както и с техните думи, както и с тези големи и малки букви. Аз ви попитах най- културно за нещо което е важно не само за мен, но и за всички други, а вие отговаряте като хашлачка. За човек нагърбил се да се бори за духовното израстване на другите, това не прилича. Май наистина, вие виждате гняв, не за друго, а защотото очите ви са преизпълнени с такъв.


Не, виждам едни болни хора, които си търсят занимавка за избиване на комплекси ...

Интелекта ти Хеката-хакната, дори не надвишава този на 14 годишните деца, затова ти говоря по начин, по който да ме разбереш, ама явно не зацепваш от омаята на великата си самооценка за себе си ...

Аз не се боря за духовното и какво ми прилича, и какво не, не си точно ти тази, която ще го определя ...

Все още гняв нямам и не мисля да навлизам в Новата година с гняв, провокиран от някакви си там умозаслепени и невежи същества, които се опитват да направят нещо, което явно не им се удава, сигурно като всички останали неща ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Eriniq




Регистриран на: 31 Дек 2007
Мнения: 40
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 1:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Виждам че не разбирате!
Много добре знам къде съм и съм точно тук, защото искам да съм тук, а вие може да го приемете като уважение към вас.
Защо поведението ви е несъответстващо на духовната извисеност, която претендирате да имате?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 1:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Припознаването е идентифициране с нещо си там - образование, ценз, принципи, имидж. С какво да се идентифицирам в дадения случай - с вашето мнение за мен или с липсата му. То си е чисто ваше. Каквото и да ми речете, какъвто и да ме наречете, както и да ме опишете - то иде от вас, а не от мен.

Предполагам, че участието в разговор, когато споменат името ви, е нещо нормално. Хората общуват главно по този начин. Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Eriniq




Регистриран на: 31 Дек 2007
Мнения: 40
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 1:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Имено! Very Happy Защо се идентифицирате?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 1:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Защо отговарям по име ли? Вече казах, нормално е.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 1:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Вие двечките ли сте онези от "тежка артилерия", дето няма никакви посещения на нещастния си сайт, изпъстрен само с личните ви снимки?!

Не ме разсмивайте, правя си изчистване на бъреците и ще трябва да тичам пак до тоалетната, ама аз съм си отделила време за вас, "драгички", така че ще се справя ... какъв е проблема!

Очаквах ви и вие се трапосахте ... отново със старите си методи и психватки ... ми не вървите, бе "мили 52 годишни момичета" ... просто не вървите, значи ...



Я бягайте при "шашманката" - тя ще е по-привлекателна компания за вас от нас ...


Така, че ... не се хабете! Просто няма смисъъъълллл ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Eriniq




Регистриран на: 31 Дек 2007
Мнения: 40
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 1:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не визирам отговарянето по име, а тълкуването на въпроса ми като квалификация. Можехте да го приемете, като такова каквото е - въпрос. Вие го приехте като квалификация.
Кое ви накара да изберете да приемете това като квалификация, а не като въпрос? Има една поговорка - гузен негонен бяга - тя има ли нещо общо в случая?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Eriniq




Регистриран на: 31 Дек 2007
Мнения: 40
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 1:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всеки по реда си, маг Селена. Всеки по реда си.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 1:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Eriniq написа:
Виждам че не разбирате!
Много добре знам къде съм и съм точно тук, защото искам да съм тук, а вие може да го приемете като уважение към вас.
Защо поведението ви е несъответстващо на духовната извисеност, която претендирате да имате?


Я бягай да си доспиш, да изтрезнееш или ... да ти мине друсачката, пък после ако искаш пак ела да ме уважаваш ...


Нито ми пука за безсмисленото ти уважение, нито ми пука дали ще ме злепоставиш с това, че не съм духовно извисена, нито ми пука от каквото и да било ... само се забавлявам с вас и ако още не сте забелязали, всички са във форума, но никой не се намесва в диалога ни, защото вече всички знаят кой е насреща и как щуро се метка от безсилието си насам и натам из бордеите на мъничките си зловредни душички ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Eriniq




Регистриран на: 31 Дек 2007
Мнения: 40
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 1:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

От изказването ви виждам, че не знаете какво е естеството на Душата, иначе нямаше да пишете за "малки" и "големи" души, за "зловредни" и "полезни".
Душата, би трябвало да знаете, е въплъщение на божествените принципи и като такава ми е интересно, как божествените принципи за "зловредни"?
Разбирате ли какво ви питам? Ако да - моля отговорете на това което ви питам.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 1:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Eriniq написа:
Всеки по реда си, маг Селена. Всеки по реда си.


Честно да ти кажа със стари наизустени книги не се занимавам, но винаги ги държа в архива си, защото от тях все пак, съм научила доста неща ...

Ми как беше ... a la guerre comme a la guerre (е, доколкото съм изучавала френски мисля, че така беше т.е.: "На война като на война!"

Давайте, че ... имаме и други за отмятане, не се свенете ... "мили ми 52 год. момичета" ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 1:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Eriniq написа:
От изказването ви виждам, че не знаете какво е естеството на Душата, иначе нямаше да пишете за "малки" и "големи" души, за "зловредни" и "полезни".
Душата, би трябвало да знаете, е въплъщение на божествените принципи и като такава ми е интересно, как божествените принципи за "зловредни"?
Разбирате ли какво ви питам? Ако да - моля отговорете на това което ви питам.


Лошо виждаш и лошо гледаш, казах ти да отидеш на офталмолог или психоаналитик преди малко, нали?!

Или да се поосвестиш от "битките" среднощни ... с едни да речем приятно леден душ, разбиращ ли за какво ти говоря, панимаеш, разумеш и т.н. Cool

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov