НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 12:18 pm Вижте мненията без отговор
Косопад :(!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 06, 2007 5:21 pm
МнениеЗаглавие : ??????? :(!
Отговорете с цитат

Здравей Маг Селена!
Преди около година и половина беше ми опадала коса /беше се образувало кръгче/, но беше на видно място и бързо забелязах опасността... Confused ! Днеска обаче /и добре, че беше майка да забележи/, видя че имам същия проблем от лявата страна, обаче горните кичури коса покриват това място и въобще не съм забелязала! Опасявам се от това, че не е от скоро и едва ли е от некачествен шампоан Crying or Very sad ! Ами сега... какво да направя Sad Crying or Very sad ! Цялостно изследване ...?

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 06, 2007 8:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Направи консултация с кожен лекар- дерматолог!

Но побързай, защото понякога това заболяване може да се развие много бързо!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 06, 2007 9:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ще отида още утре... Confused !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 06, 2007 9:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Забравих да ти кажа - не си измивай обаче косата! Sad

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 06, 2007 10:03 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Меганче,въпроса е много сериозен,защото аз преди години си бях лепнала гъбична инфекция от домашното коте. тогава лекарката ме предупреди че ако попадне в косата точно кръгчета без коса се получават,но с лечение след време всичко се оправя.можело и без да си имаш любимец да си го лепнеш защото се предавало по въздушен път./поне това си спомням/
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 06, 2007 10:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

СЕЛЕНА написа:
Забравих да ти кажа - не си измивай обаче косата! Sad


Rolling Eyes Току що го направих...!

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 06, 2007 10:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

tan4eto77 написа:
Меганче,въпроса е много сериозен,защото аз преди години си бях лепнала гъбична инфекция от домашното коте. тогава лекарката ме предупреди че ако попадне в косата точно кръгчета без коса се получават,но с лечение след време всичко се оправя.можело и без да си имаш любимец да си го лепнеш защото се предавало по въздушен път./поне това си спомням/


Аз нямам коте, на мен миналата година ми казаха, че е от стрес...! Тогава не ходих на лекар, а при някакъв човек, които ме маза няколко седмици наред с някаква зелена вода /незнам каква точно смес беше, но знам че много боли и има поразителен ефект/! Сега вече смятам да отида на лекар! Време е да си взема болничен, макар че не отдавна бях в отпуска Confused ... но здравето ми е преди всичко и с риск да загубя работата си... Sad отивам...
Rolling Eyes !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 06, 2007 10:37 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

абсолютно си права-здравето е преди всичко-другите неща се постигат все някак.а и без това беше обещала че заради подутините ще отидеш на лекар.явно стреса поразява навсякъде колкото и да си мислим че не сме стресирани.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 06, 2007 10:48 pm
МнениеЗаглавие : ???????
Отговорете с цитат

И на мен ми падаше косата от стрес, но цялостно, не локално.В този случай мисля, че трябва и вътрешно подсилване на организма - да се наблегне на определени витамини и минерални в-ва, от които има недостиг.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tadoch




Регистриран на: 09 Яну 2007
Мнения: 6
Пуснато наПуснато на: Сря Фев 07, 2007 1:57 pm
МнениеЗаглавие : ???????
Отговорете с цитат

Здравейте ,MeGan!Сестра ми преди години имаше същия проблем,който започна от кръгчета и завърши с изпадане на цялата коса.При нея имаше и хормоналнш смущения и стрес.Излекува се с иглотерапия в Медицинска академия.Стискам Ви палци!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Сря Фев 07, 2007 2:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Спокойно, Меган. Наистина здравето е най-важно за човек, така че отиди на лекар. Обясни на работодателя си, че платен годишен отпуск и отпуск по болест (т.е. болничен) са две различни неща и че много би се радвала ако си здрава, но за съжаление не е така. Да твърдиш че излизането в болнични е риск да загубиш работата си е все едно да твърдиш че не си човек със своите проблеми и неразположения. Не работодателя разрешава болничен, а съответния медицински орган.
Ако работодателя ти има нещо против болничния ти лист, това си е негов проблем, не твой. Мисли за здравето си преди всичко.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Фев 07, 2007 10:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Провери какво ще каже кожния лекар, MeGaN_ - първо!

Иди на невролог заради стресовете, които си преживяла!

Направи консултация с ендокринолог за състоянието на половите хормони!

В крайна сметка мисля, че събирайки информацията от тримата лекари ще можеш да се излекуваш!

Сигурна съм в това! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Сря Фев 07, 2007 11:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

СЕЛЕНА написа:
Провери какво ще каже кожния лекар, MeGaN_ - първо!

Иди на невролог заради стресовете, които си преживяла!

Направи консултация с ендокринолог за състоянието на половите хормони!

В крайна сметка мисля, че събирайки информацията от тримата лекари ще можеш да се излекуваш!

Сигурна съм в това! Smile


Здравей Маг Селена!
Днеска бях настроена да намина покрай болницата Wink ! Реших, че не трябва да подмина личния си лекар, все пак той е този, който трябва да ми даде болничен! А той... изписа ми някакъв шампоан против пърхот Rolling Eyes / Низорал/! Каза след една седмица да отида пак, за да види дали има някакво подобрение Rolling Eyes !
А в това, че ще се излекувам не се съмнявам Wink , вече не ме е страх толкова, колкото при първия път Shocked /тогава реших, че съм хванала рак... Shocked Rolling Eyes /!

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 08, 2007 12:04 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ооооооо тоя Низорал е за временно подобрение на ситуацията-като го спреш и пак лъсват проблемите.по добре си отиди на дерматолог-ще ти вземат проба от мястото и тогава вече ще стане ясно за какво става въпрос.аз също си имам кожен проблем и ми бяха изкарали акъла че е нещо кофти-от некомпетентност на лекаря.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 08, 2007 12:07 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Пак повтарям ... кожен лекар, невролог и ендокринолог! Rolling Eyes

И най-вече спокойствие ... поне за известно време!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov