НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 2:07 am Вижте мненията без отговор
ЧУДОВИЩАТА СА ФАКТ ОТ БИТИЕТО НИ
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Дек 15, 2007 4:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Cool Да,Ауди,прав си,външният вид не е отражение на вътрешния. Cool


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Съб Дек 15, 2007 4:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз лично не съм споменала нищо за външния вид,но мога да кажа че външността е показател за ,това което е "вътре" в човека!

Ако не си спомняте Маг Селена беше написала една статия и даже повече от една,къде описва коя част от лицето,за какво говори....очи,нос,устни,брадичка,чело и т.н.

Едва ли по външността не може да определиш човек!

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Дек 15, 2007 4:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Това по чертите на лицето може да определят разни неща от здравето и навиците е вярно.Но не това имах впредвид.
Под "красово" често се разбира "познато".Например европеидната раса не смята монглоидите за красиви.Те,пък,отвръщат със същото....
Хм,винаги съм се чудил как китайците са се различавали един друг...но това е друга тема.Исках да кажа,че едно "чудовище"-хибрид между човек и пеперуда (или прилеп) не значи,че то е лошо,въпреки плашещия си вид

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Дек 15, 2007 4:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Didi написа:
Аз лично не съм споменала нищо за външния вид,но мога да кажа че външността е показател за ,това което е "вътре" в човека!

Ако не си спомняте Маг Селена беше написала една статия и даже повече от една,къде описва коя част от лицето,за какво говори....очи,нос,устни,брадичка,чело и т.н.

Едва ли по външността не може да определиш човек!


Сигурно е така,но аз лично съм се стремяла да не се доверявам на тези впечатления.Спомням си,че това беше и темата на едно предаване/ток-шоу/ по тв.с нашия общ познайник от "чудесния" сайт,който в ефир демонстрира познавателните си способности в областта,като направи личностни характеристики на присъстващи там хора.До колко е познавал,не съм компетентна да знам и коментирам.Но водещата му постави резонния въпрос,ако някой/я/ си е направил пластична разкрасителна операция , е ли станал и по-красив вътрешно/подлагащите се на "пълна промяна" дали са се променили "пълно" и отвътре,но не в масовия общоприет смисъл?/.Ами ако физически красив човек е обезобразен след някаква злополука,дали не погрознява вътрешно? /не е изключено,при някой подобно събитие и последствията от него може да провокират и извадят наяве лоши страни,при други - обратното/.Това е отклонение от темата,но все пак е добър въпрос - "Чудовища" ли са действително чудовищата в човешки образ и "ангели" ли са хората с ангелски лица?! Rolling Eyes Confused


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 16, 2007 11:57 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всяко зло е за добро!

Въпреки роптаенето на недоволният човешки индивид, който е свекнал вечно да хленчи и да чака някой да му реши проблемите.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov