НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пон Май 06, 2024 5:23 pm Вижте мненията без отговор
ОБИЧАТЕ ЛИ СЕБЕ СИ?
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 30, 2007 9:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Вярно, не са наши врагове, а са такива първо на себе си.И ние не бихме имали по-голям враг от самите себе си,ако вървим срещу божественото у себе си.Лека нощ и на Вас! Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 30, 2007 9:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Може би един от най-ценните уроци е да не мразим,да не храним чувство за мъст, да тушираме дори отрицателните мисли.


Тъй като тук влизат васякакви хора,kati,включително и абсолютни егоисти като мен,то ето една причина да не мразим ..от егоистична гледна точка.ОПмразата често се поражда от Обикновено" ядосване.

Тъ-ъ-ъй!Представете си,че срещу вас е човек,който ви дразни.Обикновено се ядосвате и...това е грешка!!!Защо?Много просто-чрез ядосването си,вие давате ВАША енергия,която дразнителят може да открадне.Представяте ли си?!
Затова-никакво явдосване!Уморете дразнителя от енергиен глад!Дори му се усмихнете,знаейки,че ще остане "гладен",въпреки жалките му опити.Вие знайте и останете спокойни и доволни,че не ви е измамил.
Smile

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 30, 2007 9:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Да, това го знам на теория,както и за т.н." енергийни вампири".Ама на практика не винаги е възможно.Аз специално често успявам да се справя, защото не съм нервак, избухлива по характер.Но понякога да запазя спокойствие, поне привидно коства усилия.А за егоист и аз също съм, макар и "прикрит"- много хора не го знаят, само аз си знам,е и мъжът ми ме беше "разконспирирал",ама какво да се прави. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
INDIGO*




Регистриран на: 14 Мар 2007
Мнения: 122
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 30, 2007 10:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ама все някой ще те ранскомпирира тебе Wink Много знания имаш ,които не можеш да прикриеш Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 30, 2007 10:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile SmileПонеже е под моя постинг, приемам, че се отнася за мен. В сравнение с други тук присъстващи знанията ми са доста оскъдни.Истината е, че през годините прочетох няколко книги по темите, както и разни издания със съответните статии и тукашните публикации.Чисто аматьорски интерес, защото ме влече, може би затова и се озовах тук, но първоначалното ми влизане си беше чисто пагнатично - и аз да питам едно-две въпросчета, после плахо започнах да се включвам, после по-смело и ето ме един от редовните кибици.А тук колко неща научих,т.е. предполагала съм ги, а после ги затвърдих.Съжалявам, че не съм имала това щастие бих казала по-рано.Много още неща могат да се научат, а не с всеки от обкръжението ми мога да си говоря по тези теми.Хората си ги вълнуват други неща, както и всички нас, но нещата по темите. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 30, 2007 10:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

INDIGO* написа:
Ама все някой ще те ранскомпирира тебе Wink Много знания имаш ,които не можеш да прикриеш Rolling Eyes


Smile А някои други хора тук са наистина ерудирани. Idea
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
INDIGO*




Регистриран на: 14 Мар 2007
Мнения: 122
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 30, 2007 11:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Вслушай се в вьтрешния си глас-знам ,4е имаш такаьв,обярни внимание на мислите ,които се появяват непринудено . Те са интуицията ти открий допирните то4ки опиращи на слу4айната ти мисьлформа с това което се слу4ва в момента в живота ти
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 30, 2007 11:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Много интересно, но като че ли ми е трудно, поне сега и в настоящата ситация.А после какво следва?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
INDIGO*




Регистриран на: 14 Мар 2007
Мнения: 122
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 30, 2007 11:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Пьрво е необходимо дасе нагласиш психи4ески за подобно сьзтояние на духа,после да разбереш как се проявяват при теб интуитивните символи ,при всеки е разли4но. Това не е дарба ,а просто интуиция ,която може да развие всеки
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 30, 2007 11:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Както е ставало дума в предишни теми, излючваш, гониш от ума си всички възможни "нарочни" мисли,т.е.спираш да мислиш и "наблюдаваш" какво се случва в главата ти, какви "неканени" мисли и образи нахлуват.Това ли имаш предвид?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
INDIGO*




Регистриран на: 14 Мар 2007
Мнения: 122
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 30, 2007 11:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да просто дай воля и свобода на мислите ти и те сами ще намерят пьтя до отговора
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 30, 2007 11:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy И теб ще те разконспирираме! Smile Smile Smile Отдавна се каня да приложа този приом, много се говореше за това тук,ама ще видим кога ще седна...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
INDIGO*




Регистриран на: 14 Мар 2007
Мнения: 122
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 30, 2007 11:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А аз предлагам в близко бьдещте един коктейл да си организираме ,мисля си 4е ,ще е страхотно преживяване ако форума се сьберем на живо ,стига мистерии ,аз сам готов Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 30, 2007 11:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Честно казано и аз съм навита, но не знам дали всички ще са съгласни, а и са пръснати в различни краища на България, някои в чужбина, дори има и живеещи в САЩ.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
irini




Регистриран на: 10 Мар 2007
Мнения: 94
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 30, 2007 11:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

INDIGO* написа:
А аз предлагам в близко бьдещте един коктейл да си организираме ,мисля си 4е ,ще е страхотно преживяване ако форума се сьберем на живо ,стига мистерии ,аз сам готов Wink


Ами то като се съберете на живо още по-мистериозно ще стане...



_________________
Има много на вратата.
Но само самотниците ще влязат
във Сватбената Стая.

Евангелие на Тома
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov