НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 10:12 am Вижте мненията без отговор
Знаете ли какво е дежа вю ...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

До някое време да.Но после си платихме с лихвите за това.Може би и това са каармични уроци - прекалено спокойно и уредено да си живеем не е трябвало да бъде,сигурно е трябвало да бъдем раздрусани яко.И стресът ни се стовари със страшна сила след това.А когато си подготвен за това някакси се адаптираш по-лесно.Между мен и дъщеря ми няма нищо общо,в сравнение с нея аз си бях един инфантил на нейната възраст,въпреки,че тогава вече се бях бръкувала и я бях родила.Много ориентирано,целенасочено и прагмaтично го дава,няма шест-пет.Въпреки това предпочитам моята си младост пред нейната.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Поне не винаги ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:37 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Pi написа:
...Добре де, добре! Laughing И гадно е било, но стресът е бил по-малък отколкото в сегашните времена- това ще го отречете ли? Question


Тогава нямаше стрес - не мога да отрека. Имаше други разни работи, ама сега им викат и на тях стрес и мрачно имнало, и терор и т.н. Всъщност обществената обусловеност наистина не чак толкова съществена, колкото се предполага Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Pi




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 174
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Аз определено намям никакъв страх от водата, но до ден днешен - странно защо!!!
Маг Селена, ами да- и виждах себе си Laughing Дори и хороскоп успях да направя Embarassed Very Happy Моят асцедент съвпада с твоето слънце Smile
Ок- благодаря за предупреждението. То за тия неща.. май и само ника е достатъчен Sad Аз имам интереси и в магията...
Може би си като пирон, щото тогава си искала да се удавиш?! И затова сега не те е страх, а автоматично забиваш надолу... Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Pi




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 174
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Имаше други разни работи, ама сега им викат и на тях стрес и мрачно имнало, и терор и т.н. Всъщност обществената обусловеност наистина не чак толкова съществена, колкото се предполага Very Happy

Ааааааааа.. "репресирани"... ами то някои от хората и от това бонуси получиха- овъзмездиха ги Laughing Да, всичко си е до човека.... Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз имам страх и от високо,но не знам дали има някаква връзка.Засили ми се в голяма възраст,може би откакто се преместих да живея се установих на първи етаж и отвикнах повече от височини.И не само аз да съм,като видя друг човек да се доближава до опасно място и настръхвам.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Pi написа:

Може би си като пирон, щото тогава си искала да се удавиш?! И затова сега не те е страх, а автоматично забиваш надолу... Rolling Eyes


Не, не се удавих по собствено желание ... просто ме излъгах, закараха ме на средата на езерото и ме удавиха ...

Ти откъде знаеш къде се намира моето слънце?!

ПОЗНАВАШ ЛИ МЕ?! ЗНАЕШ ЛИ РОЖДЕННАТА МИ ДАТА?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Аз имам страх и от високо,но не знам дали има някаква връзка.Засили ми се в голяма възраст,може би откакто се преместих да живея се установих на първи етаж и отвикнах повече от височини.И не само аз да съм,като видя друг човек да се доближава до опасно място и настръхвам.


Не бери грижа, в повечето случаи се преодолява при нужда. Обикновено е следствие от склонност към бурности в по-ранните години. Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Pi




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 174
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:


Ти откъде знаеш къде се намира моето слънце?!

ПОЗНАВАШ ЛИ МЕ?! ЗНАЕШ ЛИ РОЖДЕННАТА МИ ДАТА?![/b][/color]

Предположих я Embarassed
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Pi




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 174
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Предположих я Embarassed[/quote] Хванах се за някои данни- и по логичен път.. Но може и да съм сгрешила...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Никога не съм имала склонност към бурности,поне в този живот,даже напротив,та чак ме е яд.А за преди не знам, в някой от предишните сигурно е имало много бурности,защото усещам противоречие между голямото ми шубе и предпазливост към много неща и съжаление,че не мога да се осмеля.Примерно някакви екстремни спортни прояви.За това хората казват:"хем му се иска,хем не му стиска"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
...:"хем му се иска,хем не му стиска"


Понякога това е съвършената защита, особено при житейска предарзоположеност към трагизъм в екстремното. Хората, които имат предарзополежост към удавяне например, много ловко и несъзнателно избягват водата.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Pi написа:
...Но може и да съм сгрешила...

По-вероятно е. В тези неща няма логичен път, който да изведе до относително правилен отговор, а неправилният отговор би могъл да ни отведе там, където най-малко сме очаквали.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз не усещам "трагизъм",но може би е предпазване от допуснати фатални грешки в предишен живот,плод на безразсъдство и склонност към авантюризъм.От зодията ми ги изкарват големи авантюристи.Ама на мен "не ми стиска,а така ми се иска".Е,вече няма за кога,ще се пробвам в следващия живот,ако пак няма някакви "задръжки".Тук се шегувам.Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 9:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Само тук ли? Laughing Винаги има време човек да си надхвърли страховете, стига да има нужда. Ако не ти се налага да се катериш до десетия етаж по външната стена, страхът от високо не пречи, а пази от непредпазливости. Ако ти се наложи, ще изпълзиш и до четиринадесетия и чак тогава, може би, ще си спомниш, че трябва да се страхуваш.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov