НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 8:04 am Вижте мненията без отговор
Знаете ли какво е дежа вю ...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 9:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Да,може би при някаква необходимост и въпрос на живот и смърт човек се преодолява. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 9:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ако има дискомфорт, има начини за преодоляване на подобни фобии, но трябва да се подхожда внимателно, за да не се стигне до обратния ефект.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 9:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Засега не ми пречат особено.а като гледам повечето хора си имат някакви страхове,така.че и мен ще ме изтърпят.Не съм като аутсайдер.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 9:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да ти кажа честно, в сравнение със страховете, на които се натъквам в практиката ни, твоето е цвете разцъфтяло. Пълен аутсайдер си сред хората с действителни страхови натрапливости. Съжалявам, но трябва да се пострахуваш доста, преди да достигнеш най-последните в класацията Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Pi




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 174
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 9:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:

По-вероятно е. В тези неща няма логичен път, който да изведе до относително правилен отговор, а неправилният отговор би могъл да ни отведе там, където най-малко сме очаквали.


Така е Smile
Ясновидството никак не ми удава Cool а логиката иска солиден фундамент Smile Сгрешила съм Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 9:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Pi написа:
... Сгрешила съм Smile


Да се надяваме и аз Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 9:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Логиката понякога не върши работа,а само пречи.Много неща дето се случват в живота не само не подлежат,а и са против всякаква логика.Иначе не е зле човек да умее да борави с нея.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Pi




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 174
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 9:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:

Да се надяваме и аз Rolling Eyes

Да се надяваме Smile
Лека нощ и приятни сънища от мен Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 9:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Лека!

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 10:01 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Да ти кажа честно, в сравнение със страховете, на които се натъквам в практиката ни, твоето е цвете разцъфтяло. Пълен аутсайдер си сред хората с действителни страхови натрапливости. Съжалявам, но трябва да се пострахуваш доста, преди да достигнеш най-последните в класацията Very Happy


Говоря за групата на относително психически стабилните хора,не че някой е застрахован понякога да прескочи и в друга група.То животът ни поднася какво ли не,та не се знае знае ли се.Иначе не държа да догонвам в тази цласъция,ще си ги борим някои страхове,други ще си ги приемем и ще водим мирно съвместно съществуване с тях.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 11:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Embarassed Исках да кажа "класацията",но то се подразбира Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 10, 2007 5:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
...Говоря за групата на относително психически стабилните хора,не че някой е застрахован понякога да прескочи и в друга група.....

И аз ти говоря за психически стабилни хора. Нищо не ти пречи да си си съвсем нормален и да имаш фобия. Не си ли вшждала напълно нормална жена да пищи при вида на мишка, паяк и т.н. Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 10, 2007 5:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Точно от такива неща не само,че не пищя,дори не ме е страх,е като видя огромен паяк,търся начин да го махна внимателно,без да го пипам с ръце и да не го нараня/ако не ми избяга/.Но от жилещи насекоми ме е страх,не ща да ме жилят.По този повод се сетих за една смешна случка в у-ще - в час [по физическо казаха "мирно",всички се опънахме,но около мен като се завътя една оса и аз хукнах и уч.двор в зиг-заг да правя кръгчета и всички започнаха да ме гледат уплашено,какво ли ми е станало.Дори не им беше смешно. Embarassed Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 10, 2007 5:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Laughing Хората вече не ценят добрия хумор, доброто тичане и страха от жилещи, както в добрия стар Лондон... Laughing

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 10, 2007 7:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Kaто видя огромен паяк,търся начин да го махна внимателно,без да го пипам с ръце и да не го нараня/ако не ми избяга/.Но от жилещи насекоми ме е страх,не ща да ме жилят.:

Пък аз на паяците даже им ловя мухи и им ги пускам.
И мравките се радвад на мухена мръвка Laughing И на тях давам,но веднъх докато една носеше обяда,нявкаква оса се спусна и й го открадна.После прочетох,че осите,наистана,не са вегетарианци.
Но понеже сме колеги-хищници и от тях не ме е страх.Даже им давам да ме кацат.Те го правят,попълзят си малко и си отидат.Обаче пчелите са страшните,те жилят и то от паника,според мен.Тия пчели не са добре с психиката,явно Rolling Eyes

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov