НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 6:51 pm Вижте мненията без отговор
Важен Въпрос
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
elisafta




Регистриран на: 23 Дек 2007
Мнения: 6
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 23, 2007 7:16 pm
МнениеЗаглавие : ????? ??????
Отговорете с цитат

Здравейте.Искам да ви попитам по един много наболял за мен въпрос.Тъй като имам проблеми с родителите ми заради човека с когото сам в момента/те не го харесват и не го искат защото е разведен с дете/.Искам да ви попитам дали ще се оправят нещата и дали ще го приемат някога и ако ми позволите да ви запитам дали ще склучим брак с приятелят ми въпреки всичките трудности които имаме?Името ми е Елисавета и съм родена на 14.11.81г а на приятелят ми е Борислав-20.05.70г.Надявам се че ще ми отговорите за което ви благодаря предварително.Весели празници!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
elisafta




Регистриран на: 23 Дек 2007
Мнения: 6
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 23, 2007 7:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Извинете ме за това че пиша втори път но не бях прочела правилата на форума и реших да поправя грешката си като дам пълните данни на мен и партниора ми.Елисавета Костадинова Узунова-14.11.81, и Борислав Георгиев Владимиров-20.05.70г.Още веднъж моля за извинение!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 23, 2007 10:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Отговори може да очаквате едва след празниците!

П-О-Ч-И-В-А-А-А-А-А-А-А-М-М-М-М-М ......................

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
elisafta




Регистриран на: 23 Дек 2007
Мнения: 6
Пуснато наПуснато на: Чет Яну 03, 2008 9:08 pm
МнениеЗаглавие : ????
Отговорете с цитат

Здравейте Маг Селена и Ч.Н.Г!преди празниците ви попитах по един много важен за мен въпрос и се надявам че ще ми отговорите!Много ви моля отговорете ми!Благодаря ви предварително!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Яну 03, 2008 10:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, elisafta!

Честита и на Вас и нека да Ви се сбъднат всичките онези Ваши желания, които няма да Ви навредят!

Независимо от това дали родителите Ви желаят да се омъжите за Борислав или не, нещата ще се развият еднакво и в полза на двама Ви.

Сега няма да се зарадвате от това, което Ви казвам, но впоследствие ще разберете с какво иде реч.

Първото нещо, което искам да Ви кажа е, че със Борислав имате прекалено много сходни неща относно характеровите Ви слабости.

Именно те ще бъдат и основната причина да се разделите с него през първата половина на 2009 год. - до края на месец май.

Защото ... два остри камъка брашно не могат да мелят!

Вие ще реализирате брака си доста напред във времето - едва когато станете на 32 год. До тогава ще имате още поне трима партньора в живота си.

Това е, което мога да Ви кажа тук и ... за сега.


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Нед Яну 06, 2008 12:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
elisafta




Регистриран на: 23 Дек 2007
Мнения: 6
Пуснато наПуснато на: Съб Яну 05, 2008 8:24 pm
МнениеЗаглавие : ????
Отговорете с цитат

Благодаря ви за отговоря и наистина малко останах разочаровна от това което ми казахте за връзката ми с този мъж.Мислих че наистина съм намерила човека които да се разкрие нацяло пред мен и да не ме лъже и да бъде с мен заради самата мен а не заради това коеот притежавам.Но все пак ви благодаря.Времето ще си покаже каквото има да се случва.Благодаря ви!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 06, 2008 12:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ние, хората, можем да предполагаме само, но ... Бог е този, който разполага!

Така, че е добре да живеем в синхрон и разбиране с него, за да не живеем в собствените си заблуди иначе.
Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov