НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Май 18, 2024 10:44 pm Вижте мненията без отговор
СЕНЗАЦИОННО:ПРЕПОДОБНА СТОЙНА ПРЕРОДЕНА ВЪВ ... ВАНГА
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Дек 26, 2007 12:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Демоните не биха се появили, ако нямаше "отворена врата" от "шашманските величия" през която да влязат тези демони!

Ти можеш ли например да влезеш в нечий дом през яко затворената му врата?!

Не можеш!!!

Но когато призоваваш нещо и не знаеш какво точно призоваваш, идват ето тези "симпатяги" - демоните, а призоваването е "покана" да се настанят в теб, поканата е отваряне на вратата да влязат в теб!

Това е.

А Преподобна Стойна и пророчицата Ванга са били чисти души и не са се занимавали с призовавания на демонични структури ...

И другото, което пак ще кажа е, че Духът се преражда в тяло, носител на ДНК набора от предишното тяло, в което е живял, т.е. "шашманката" е била същата и в предишиня си живот!!!

До там й е стигнал умствения багаж и "величие духовно" ...

Така, че причината си е дълбока в нея, както и в онази нейната "ученичка" - естествено. Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Дек 26, 2007 1:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Е,това не би трябвало да продължава до безкрайнист от живот в следващ живот,трябва да има някаква тенденция на развитие и израстване,макар и бавна,иначе не би имало смисъл.Да се надяваме,че все някога ще са понаучили някой и друг урок и ще минат на по-високо ниво.


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Дек 26, 2007 2:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Написаните неща тук са си логични и аз изобщо не се учудвам.

"Приятелски съвет" (...макар да е опасно да се дават съвети Razz ) :
Когато разглеждате стари снимки,картини,скуптури и т.н. ,вгледайте се в лицата и жестовежте.Може,пък,да познаете себе си или свои близки или познати.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Дек 26, 2007 2:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
А Преподобна Стойна и пророчицата Ванга са били чисти души и не са се занимавали с призовавания на демонични структури ...

Мисля си под "призоваване на демонични структори" дали не се брои и "невинното"търсене на отговори с конец,на чийто край има игла,пръстен,махало... над кръг от букви и цифри?
Това е пробвал почти всеки ученик...

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Дек 26, 2007 3:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Това не е ли свързано с радиестезията? Или пък,доколкото съм чела за ползването на махало,отговорите които търсиш чрез него идват от подсъзнанието ти,а не от някакви външни сили или въздействия.По-скоро,ако го ползваш с идеята,че призоваваш нечий "дух",може да те споходи някой демон/това е за другата тема/,обикновено ползващите махало не пдхождат към това по този начин.


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Дек 26, 2007 4:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Чрез махало или багето се усещат теруричните течения (май тъй им казваха)-вид торсионни полета и потоци.Обаче...дали някой демон не би могъл да намери по този начин вратичка към нас????

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Дек 26, 2007 4:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Вероятно,зависи от нагласата ни може би.


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Дек 26, 2007 5:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

...Преди време продаваха готови махълца във вид на конусче/приличаха на отвеси/.В инструкциите за ползване пишеше,че е добре преди това да се държат известно време в ръка,да се носят със себе си,за да "свикнат с нас" така да се каже,да поемат нашето биополе.И при това положение да не се ползват от друг,хем за него няма да са ефективни,хем да не поемат чужда енергия.Бяхме си купили по едно такова,ама не сме ги ползвали,поне аз.Отдавна беше,може да са заминали за боклука,не ги намирам в къщи.


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Дек 26, 2007 10:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Написаните неща тук са си логични и аз изобщо не се учудвам.

"Приятелски съвет" (...макар да е опасно да се дават съвети Razz ) :
Когато разглеждате стари снимки,картини,скуптури и т.н. ,вгледайте се в лицата и жестовежте.Може,пък,да познаете себе си или свои близки или познати.


Безумно прав си в това си твърдение!

Аз именно по този начин, преди всичко, открих много истини за себе си от минали животи.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Дек 26, 2007 10:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

На Аудан махалото или багетите ще му дадат такъв отговор, какъвто иска той, а не истинския! Той сам си знае защо!!! Wink

Ако ти Кати, изпозваш тези две наръчни пособия може би ще получаваш истинските отговори за нещата, защото не си така предубедена като Аудан и няма да командваш махалцето или багетите с подсъзнанието си!!!

Но все пак е добре да има вещ учител до вас, за да не уплескате нещата ... и после да изглеждате като Гълъбина Лозанова "шашманова" ... Razz Laughing Laughing Laughing

Всъщност ... я се вгледайте и двамата в лицата си и ще забележите, както вече сторих аз това - ако си спомняте при една от срещите ни, антропологичните белези, които ви свързват като група по общо ДНК!

Бог е невероятен и неповторим Творец! Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Дек 26, 2007 10:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Laughing А,аз нямах нерви да се занимавам с махалото,и все си мислех,че ще ми отговори това,което на мен ми се иска,та я зарязах тази работа.Имаше само любопитство.И сега си мисля същото.А за другото си мисля,че е чиста случайност,но щом Вие казвате...може пък и да е така. Rolling Eyes Wink


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Дек 26, 2007 10:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
На Аудан махалото или багетите ще му дадат такъв отговор, какъвто иска той, а не истинския! Той сам си знае защо!!!


Уффф!Да,знам,че си управляввам махалото както си искам.Ставам само за занимавка в цирка,но не и да "познавам" Crying or Very sad

Маг Селена написа:
Ако ти Кати, изпозваш тези две наръчни пособия може би ще получаваш истинските отговори за нещата, защото не си така предубедена като Аудан и няма да командваш махалцето или багетите с подсъзнанието си!!!

A ти,Кати,ще ми гледа-а-аш Razz

Маг Селена написа:
Но все пак е добре да има вещ учител до вас, за да не уплескате нещата ... и после да изглеждате като Гълъбина Лозанова "шашманова" ... Razz Laughing Laughing Laughing

A-a-a!Не ща да ставам ясновидец-дежурен на телефон,сайт или където и да било.Да се разберем.

Маг Селена написа:
Всъщност ... я се вгледайте и двамата в лицата си и ще забележите, както вече сторих аз това - ако си спомняте при една от срещите ни, антропологичните белези, които ви свързват като група по общо ДНК!

Ама какво да си гледам?
Навремето пробвах да си "гледам" на ръка,на лице,на карти,на кафе...на какво ли не...и резултатът е ясрн-нищо!!!
Е,може да опитам да гледам Като-бас държа,че си пада по експериментите,но сега е студено за да седиме по пейките
Те т'ва е положението,засега!Е,ако се оджакпотя,ще има къде да я изследвам,ама ...нали с МАг Живин не ми го давате тоя джакпот Crying or Very sad

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Дек 26, 2007 11:01 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Cool Май не ставаше дума да гледаме на накого,аз не бих се наела.По-скоро да "прогнозираш" някои лично касаещи те събития или тенденции за себе си.А Маг Селена смята,че ние с теб си приличаме физиономично.То България е толкова малка,че всички сме рода по някаква линия. Laughing Laughing Laughing Wink


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Дек 26, 2007 11:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ама ние сме роднини,затова си приличаме. Smile
По-точно Кати е 1-ва или 2-ра братовчедка на майка ми...

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Дек 26, 2007 11:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Cool ...Ама "съребрено",не пряко.Не,че е важно...За сведение на форумците сме го установили случайно преди няколко месеца /от дума на дума/ Laughing Wink
Светът е малък... Rolling Eyes


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov