НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 2:11 am Вижте мненията без отговор
СЕНЗАЦИОННО:ПРЕПОДОБНА СТОЙНА ПРЕРОДЕНА ВЪВ ... ВАНГА
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 30, 2007 10:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Rolling Eyes ...То в оня портал вършат чародейства - изпълняват желания,сбъдват мечти,творят чудеса и не знам какви още шашмании,уж безплатно,като същи приказни феи.... Rolling Eyes Laughing


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 30, 2007 10:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Rolling Eyes Преди около 3-4 г.,не си спомням точно в пресата пишеше за две жени,че правят накакви ритуали и помагали за не знам си какво,предсказвали и т.н.в техния апартамент някъде в нашия квартал,но не беше уточнен адреса.Пък самата журналистка отишла да и спретнат един ритуал/с някакви старнни движения и танци около нея/ и се почувствала след това едно хууубавооо....Ама не ще да са били тези шашманки сигурно,други щe да са били... Rolling Eyes Confused



Същите са, Кати и материала за който говориш също така беше измамно спретнаткато всичкото това, което съм качила тук, още повече пък, че беше и платен ...

Главната "шашманка" наистина живее много близо до теб, може би през не повече от 4-5 блока ... и по онова време точно там се правеха фолкаджийските им изпълнявки, наречени "шамански танци" ...
Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 30, 2007 10:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ай,ай,ай,имала съм под носа шаманки,пък да не знам къде са.По-добре.То в квартала срещах и една друга дама,дето я даваха по тв в онези предавания - отговарят на въпроси в ефир.Имаше титли психолог и педагог, и помагала за проблемни отношения родители-деца.


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 30, 2007 10:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Rolling Eyes ...То в оня портал вършат чародейства - изпълняват желания,сбъдват мечти,творят чудеса и не знам какви още шашмании,уж безплатно,като същи приказни феи.... Rolling Eyes Laughing



Аз по-скоро бих казала, че вършат измамнически злодейства, защото ако пък разкажа как се правят безплатните им чародейства ще риташ от смях ето така точно ...

Аз разполагам и с листчетата ( доставени ми от техни клиенти!!!) на които са написани най-различни драскулки, наречени йероглифи, както и с изначалните Гълъбинини "шашмански контакти чрез автоматично писане" ... та именно чрез подобни измами "сбъдват" желанията, мечтите, както и творят чудеса ...

О, не ... хич няма да си губя отново времето по тия късни часове да ровя из архивите си, за да качвам отново простотиите и шашманиите на тия двете "шашманки"... нененененененененене ... стига ми толкова за тази вечер ...

Накрая само ще добавя ... ами то като ти изгубят хората доверието, каквото и да правиш после, с нищо не можеш да го спечелиш ... дори и със щедри "парчета" от тлъста стръв за "безплатни чародейства, ясновидства, сбъдване на желания и каквито и да било там мечти" ... нелепи измислици и бълвочи ... това е.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 30, 2007 10:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Няма нужда да си губите времето,то нещата са ясни."Евтини" уловки.Жалкото е,че се спекулира с имената на пророчиците,кому е нужно това,жалко е.


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 30, 2007 10:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Определено е нужно на финасовите им интереси - на измамниците имам предвид ... сори, но е точно така! Sad Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov