НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 1:51 pm Вижте мненията без отговор
Да поприказваме за ларвите ...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Фев 09, 2007 6:37 pm
МнениеЗаглавие : Да поприказваме за ларвите ...
Отговорете с цитат

В оня форум, ако си спомняте бяхме подхванали една тема за ларвите и бяхме качили едни снимки във връзка с това. Но така и не обясних какво точно представляват те.

Ето, сега ще ви кажа, макар и съвсем накратичко, защото ще има време да дискутираме на тази тема ... Ще кача разбира се и отново снимките, които бяха на онова място!

По принцип хората са изпълнени с желания, а всяко желание на човека живее в астрала. Астралното същество се нарича ларва. Щом бъде повикана /мисъл, желание/ към живот, ларвата живее полусъзнателно като се стреми да удовлетвори породилото я желание.

Така ларвата на омраза към някого са стреми да му причини по всякакъв начин вреда.

Колкото по-силно и по-продължително е желанието, което е породило ларвата, толкова тя е по-жизненоспособна, тъй като живота й се поддържа от нервната сила на човека. Тя се прилепва към оногова, който я е създал като пиявица.

Ако породилото ларва желание изчезне и тя наскоро трябва да умре, то ларвата се хваща за живота и усилено се старае да продължи своето съществуване, което е често пъти късовременно.

Поради това тя се старае да разпалва у човека желанието, което я е породило и по този начин спомага да се образуват у човека привички.

Така алкохоликът или наркоманът се намират във властта на отвратителната ларва, която не му дава ни минута спокойствие.

Човекът, който се е предал на омразата също е попаднал в ръцете на подобна ларва и тя усилено подхранва тази омраза и сама се храни с нея.
Rolling Eyes


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Сря Мар 09, 2011 11:37 am; мнението е било променяно общо 5 пъти

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Фев 09, 2007 11:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Никак не е зле да споделите мнения, относно написаното ...

Все пак имате наблюдения върху поведението на хора, които са евентуални жертви на алкохолизма, похотта, омразата, наркоманията ... Sad Rolling Eyes

Разкажете как изглеждат през вашите очи, разкажете какви действия и постъпки имат ... какво ги е сполетяло в живота им ... имате мнения и виждания по въпросите, знам го!!! Cool


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Чет Апр 24, 2008 9:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Фев 09, 2007 11:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Smile Виждала съм хора как деградират от алкохолизъм - иначе стойностни, умни и добри - мои познати.Други - на границата на това, все съм мислела, че част от терапията на такива хора трябва да се състои в следното:да бъдат заснети с видеокамера в пияно състояние:как изглеждат, как се държат, как говорят, как ходят, как гледат даже,ако се видят каква грозна и жалка картинка са дали биха се стимулирали да положат усилия да се излекуват и си върнат човешкия облик.Виждала съм и хора/много близки/ пристрастени към секса /постепенно затъващи/ като към нещо което вече в нормалната му форма не ги удовлетворява, търсят нови и нови преживявания, нестандартни, в един момент и те не ги удовлетворяват.Резултатът от това също беше деструктивен, принизяване на ценностната система, причинени душевни страдания и на други хора, семеен крах, някои от тях пострадаха много лошо в последствие.На други ми се струва, че също ще заплатят, ще бъдат наказани от живота и съдбата по някакъв начин. Sad Sad Sad Sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 10, 2007 12:08 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Оу, не наказани ... а жертви на собствените си склонности, наклонности, удоволствия, желания, чувства, емоции, перверзии ... Rolling Eyes

Така например алкохолика го нападат най-напред ларвите, но впоследствие той става окончателна жерва на най-низшите духове.

В кръчмите е пълно с духове на деградирали алкохолици, които удовлетворяват своите апетити чрез живите алкохолици ... виждала съм ужасни такива картинки!

Веднага ще направя апостроф, защото някои "тайни гости", дето надничат иззад кулисите на форумите ни, ще кажат веднага: "Я па тая има зрителни халюцинации!"

Пояснавам: аз виждам самата енергийна субстанция на духовете, а не ги виждам така, както е при халюциниращите хора - с "плътни физически тела"!

Поразгледай в "Публикации"-те в раздела "Отвъдното", където сме качили статии за духовете ... там ще видиш заснето на снимки тяхното енергийно състояние под формата на ектоплазма, изглежда като мъгла!

По същия начин ги виждам и аз!

Така например ларвата на пушача има ектоплазмен образ приличащ на риба със зъбата уста като на акула, която е без перки и опашка, както и без хриле. И в зависимост от това колко много пуши даден човек толкова голямо е и туловището й ... Много неприятна гледка! Embarassed Sad

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 10, 2007 12:14 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Smile За съжаление аз съм от този вид пушачи, сигурно голяма лавра има около мен.А за тези хора имах предвид, че затъват все повече в порока си,който за съжаление ги променя на зле - и в единия и другия случай, а когато това става пред очите ни е още по-неприятно.Особено, ако сме безсилни да помогнем.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 10, 2007 1:04 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Казват:"Всеки носи кръста си.",но ми се струва,че няма да сбъркам,ако преправя на -"Всеки храни ларвата си."..и я "носи",разбира се...
Може би ако "нормалните" виждахме какво носим,да се бяхме стреснали и направили каквото трябва.

Не съм виждал ларви,а само носителите им.Обаче ми се е случвало да видя млечно облаче над главата на заспала жена,която секунда след това се събуди.Беше шизофреничка,но не смятам,че съм видял "ларваъа" на болестта й.По-скоро ще да е било самата тя.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 10, 2007 10:58 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

"Немец продава кучето си за да си купи бира

Жаден немец продаде 6 годишната си любимка beagle за да си купи бира, пише вестник "Bild". Безработният мъж предложил на собственика на бирарията да купи кучето му за 40 евро за да погаси жаждата си за бира. Мъжът изпил всичките пари, а след това собственика на заведението му върнал кучето потупвайки го по рамото и казал, че верен приятел не се продава. "

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 10, 2007 12:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Обаче ми се е случвало да видя млечно облаче над главата на заспала жена,която секунда след това се събуди.Беше шизофреничка,но не смятам,че съм видял "ларваъа" на болестта й.По-скоро ще да е било самата тя.


Не е било, разбира се, ларва ... По-сериозно нещо е било!

При шизофрениците има постоянни присъствия на така наречените "гладни " или "бродещи" духове, които се хрянят с тяхната жизнена енергия, вследствие на еуфоричните им състояния!

Тези духове могат да бъдат регистрирани и видяни най-често когато шизофреника е в превъзбудено емоционално състояние, наречено еуфория.

А когато се намират в дисфория, т.е. вид тежко депресивно състояние, въпросните духове вече са успели да умаломощят жертвата си, като са изконсумирали жизнената му енергия до краен предел.

Ще качим снимки и за ларвите, и за тези духове, които витаят около подобни болни ... ще дам и съответните коментари към тях!

Дано да успея днес да ги кача! Sad

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 10, 2007 12:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
"Немец продава кучето си за да си купи бира

Жаден немец продаде 6 годишната си любимка beagle за да си купи бира, пише вестник "Bild". Безработният мъж предложил на собственика на бирарията да купи кучето му за 40 евро за да погаси жаждата си за бира. Мъжът изпил всичките пари, а след това собственика на заведението му върнал кучето потупвайки го по рамото и казал, че верен приятел не се продава. "


Когато "духът от чашата", т.е. ларвата или в истинския смисъл на думата духа, започне да командва положението, вместо да го командва човека, нещата изглеждат именно по този начин... Rolling Eyes

Не само кучето Аудане, те децата си продават за едната пиячка!

От подобни ларви човек много трудно може да се избави, защото те могат да изпаднат в латентно състояние (спящо) за един известен период от време, но при един по-силен емоционален изблик те се активират буквално за секунда и ... влизат в активно действие!

Много неприятна работа! Rolling Eyes


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Съб Фев 10, 2007 10:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 10, 2007 12:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Как да се отървем от тях?Всеки си има по някоя,предполагам.
Да запазим самообладание на всяка цена е един от начините.други?

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 10, 2007 2:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да проявим силата на волята си!

Първо и - единствено!

Но за да проявим силата на волята си, трябва да стигнем до извода и вземането на правилното решение, че порока, който ни е завладял може и да ни унищожи - в повече от случаите е така!

Ми ... това е.


А ето и обещаното от мен:





На първата снимка се вижда в абсолютно чисто енергийно състояние ларвата на сладострастието и перверзноста на мъжа с бялото яке. При снимката ларвата не е регистрирана от фотоапарата в нейното ектоплазмено състояние, което не е от особено значение. Уникалността на снимката е гарантирана от авторката й! Освен това самата тя даде абсолютно достоверен коментар отностно нейната оригиналност - светлинната фигурка, която се вижда от дясната страна над главата на въпросния мъж не е резултат от фотографски ефект, нито е артефакт, нито е монтаж ... Самата нейна авторка, ако си спомнят някои, разказа за любовните похождения и перверзни забавления на този мъж!




На втората снимка виждаме следните фактори: при мъжа с червената фанелка виждаме съвсем ясно ларвата на утвърден алкохолик, която също не в ектоплазменото си състояние, а е в чист енергиен вид. Тя е обхванала изцяло областта, където се намира черния му дроб и жлъчката, както и стомашната му област, далака и дори сърдечната област. Със сигурност мога да кажа, че този човек няма да живее много дълго! Той е започнал да деградира и психически. Моите виждания също бяха потвърдени от авторката на снимката! За мое голямо съжаление не мога да я издиря, но ще положа все пак някакви усилия за целта ...

Относно мъжа със синьото яке мога да кажа, че това е човек който буквално няма никакви задръжки относно клюкарството, интригантството, злобата и омразата, сквернословието и злословието. Авторката на снимката също потвърди това мое виждане - и то с авсолютна сигурност! Точно зад главата му и малко над нея можем съвсем ясно да видим как изглежда ларвата на омразата и всичко онова, което изредих като пороци, свързани с този мъж. Ларвата е доста компактна, което говори, че този мъж има вече сериозни проблеми с мозъка и мозъчната дейност!



Тук вече можем да видим и нещо по-интересно ...



Снимката е направена от много известна журналистка, която се занимава с окултизъм. Снимката е абсолютно уникална и автентична - правена е пред свидетели, които поне пред мен, потвърдиха, че е абсолютно оригинална. Тук съвсем ясно може да се види една протегната ръка в ектоплазмено състояние намираща се малко пред лицето на дамата (очертана е от светла ивица от маг Живин). Тя е сгъната в шепа и "ръката" не е на ларва естествено, а на демон, който определено командва изцяло живота на въпросната дама от снимката. Вгледайте се във въпросната "ръка" и ще успеете да различите палеца й - твърде ясен и компактен като сгъстена фина материя! Също така много ясно се вижда, че над самите пръсти на ектоплазмената ръка е закрепена обърната пирамида (също регистрирана в ектоплазмено състояние), която говори за огромната недобронамереност на този демон!!! Имала съм си лично "работа" с него ... уверявам ви, защото въпросната дама ми е позната, но ще запазя на всяка цена нейната анонимност! Тази дама освен, че страда от един вид особено заболяване, е много зле и с физическото си здраве!

Правете си сами изводи от видяното! Rolling Eyes


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Вто Дек 25, 2007 5:36 pm; мнението е било променяно общо 7 пъти

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 10, 2007 10:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Как да се отървем от тях?Всеки си има по някоя,предполагам.
Да запазим самообладание на всяка цена е един от начините.други?


Според мен, като с всяка гад - лишение от достъп и трепанье доде спре да шава Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 10, 2007 10:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Миии ... то и тъй може! Ама само дето трябва човек да разполага с даден енергиен капацитет и магически умения и ... пак воля!

Това е ... Wink Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 10, 2007 11:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена случвало се е да се чудя защо снимката е некачествена-възможно ли е и там да е снимана някоя лавра?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 10, 2007 11:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Тези снимки ме накараха сериозно да се замисля...! Не е зле да преразгледам албумите си Smile! Преди няколко дни разглеждах снимки на една приятелка и на една от тях ми направи впечатление, че има някаква мъгла, която обвива един човек от снимката! Тя ми каза, че снимката е била осветена, но аз не съм сигурна! Наистина снимката е правена посред бял ден, но няма логика да е осветена точно на това място! Следващия път като я видя ще я разгледам по-обстойно и ще ви разкажа за впечатленията си!

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov