НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 4:35 am Вижте мненията без отговор
Да поприказваме за ларвите ...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Авг 09, 2009 10:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Хм, не е само едно лице това на вратата.

В горният квадрат на вратата определено има изписано лице на демон.

В долният обаче се вижда лицето на зловреден дух.

Момичето избщо не е красиво, напротив ... от него струи отвратителна "сатанинска" енергия. Това е човек, който или в момента има сериозен психичен проблем, или в близкото време ще се сдобие с такъв.

Това момиче определено има перверзни сексуални нагласи и всякакви други желания свързани предимно с най-безскрупулно жаждане за сдобиване с власт и богатства.

И ще се сдобие с тях, ако вече не го е и сторила ... но живота й ще завърши много трагично ... Confused Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
ivetka85




Регистриран на: 30 Мар 2009
Мнения: 29
Пуснато наПуснато на: Пон Авг 10, 2009 11:04 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Crying or Very sad Нормално е с моята работа. Всякакви същества могат да ми се лепнат. Работя с много хора и много пари....май е време да си сменя работата. SmileМай вече се досещам защо ми идват само странни идеи и тия проблеми с кръвното. Smile Аз си имах разни подозрения и сега се потвърдиха. И мен ме беше страх от снимката в началото.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Авг 10, 2009 6:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Уфффффф!
А бе как ги виждате тези неща?

Аз поне в 3/4 от снимките в тази тема не виждам НИ- ЩО! Ама нищо! Crying or Very sad

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Авг 10, 2009 7:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Уфффффф!
А бе как ги виждате тези неща?

Аз поне в 3/4 от снимките в тази тема не вижда НИ- ЩО! Ама нищо! Crying or Very sad



В известен смисъл човек трябва да е синестетик ... Confused Rolling Eyes Razz ... ето прочети това тук http://www.selenabg.com/index.php/2008-07-29-07-54-24/36-2008-07-27-20-22-15/1151-2008-08-24-08-44-32.html и се проконсултирай с Кати по въпроса.

Нека и тя разгледа снимката и особено фигурите по ... вратата.

Да видим и тя какво ще се произнесе относно фактите! Ще е интересно! Cool Razz

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Авг 10, 2009 7:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ivetka85 написа:
Crying or Very sad Нормално е с моята работа. Всякакви същества могат да ми се лепнат. Работя с много хора и много пари....май е време да си сменя работата. SmileМай вече се досещам защо ми идват само странни идеи и тия проблеми с кръвното. Smile Аз си имах разни подозрения и сега се потвърдиха. И мен ме беше страх от снимката в началото.


ivetka85, това ти ли си?! Shocked Не, че не ми мина през главата, но все се надявах да не си ти ... Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Авг 10, 2009 8:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

В случая на тази снимка и на мен са ми неясни фигурите по вратата - някакси размазани. Иначе по принцип съм си синестик - разбрах го скоро, когато за първи път прочетох за явлението. От дете до сега съм мислела, че е нормално и при всички хора е така, може би по изявено при хората на изкуството.

По повод фигурите на дървената врата се сетих за един случай от детството ми, може би няма връзка с темата. Бях на 6 или 7 г., на гости при баба ми в малък възрожденски град. Къщата им е с характерния за старите къщи дървен таван отвътре. Една сутрин се бях събудила, лежах си в леглото и зяпах в тавана. А по дървото имаше най различни фигури от годишните кръгове на дървета, от чворове и пр. По едно време започнаха да придобиват вид на фигури на хора и предмети и да се движат. Пред очите ми започнаха да се разиграват някакви действия - все едно гледах ням филм. Спомням си, че сценарият се вътреше около срещи между някакви жени и мъже на улица - срещаха се, спираха да разговарят, после някои тръгваха на някъде - някои сами, други заедно. Дори накрая един от мъжете, след като се раздели с една жена се качи на колело и отпраши на някъде с него. След това нещата си станаха нормални - фигурите по тавана си станаха пак каквито бяха - просто някакви прозаични петна. Явно въображението ми нещо ми е изиграло някаква шега, но малко ме беше яд, че "филмът свърши", а ми се гледаше още, щото ми беше интересно. Това повече не се повтори, въпреки, че много ми се искаше, дори се опитвах пак да го предизвикам взирайки се в тавана и друг път.

_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Авг 10, 2009 9:01 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Това с "немия филм" може да е от индуктираната информация в дървения материал ... или на друго място.
Има места, които са "записали" цели битки и хората гледат нямо, ама цветно кино аванта Laughing Е, някои изпадали в ужас, че oяволът нещо им правел чрез сцените, ама слабонервни винаги е имало Rolling Eyes

Аз и петна не виждам по вратата ... пък!

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Авг 10, 2009 9:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Никакви нерви, никакви битки, по-скоро приличаше на някакъв идиличен или романтичен филм, май се бях нагледала тогава на такива покрай нашите, като сме били на почивка и за това съзнанието или подсъзнанието ми е възпроизвело точно такива сцени.

_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Авг 10, 2009 9:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ако някой може да види, да каже кой се люлее на люката ... ТУК ? Shocked

Според мен трябва да малко момиченце, на 5-6 г., със синя рокличка и плитки... Но това, моето, е само логика и нищо друго.

За още инфо ето текстът под клипа:
"Люлка обитавана от духове( според мен е само един. Описах го по-горе- AUDAN), която се клати напред назад от самосебеси дни наред противно на физичните закони. Феномена обърква полицията, която повиква професори физици във Фирмат, Аржентина."

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
radea




Регистриран на: 01 Май 2008
Мнения: 586
Пуснато наПуснато на: Вто Авг 11, 2009 8:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Уфффффф!
А бе как ги виждате тези неща?

Аз поне в 3/4 от снимките в тази тема не виждам НИ- ЩО! Ама нищо! Crying or Very sad


Аудане, и аз нищо не виждам на тая врата, явно с теб не ни бива... Confused Wink

А за моите сферички някой иска ли да изкаже мнение? Embarassed Cool

_________________
Поймите, всё в жизни должно быть заработано. И ценная информация - в первую очередь, - иначе она не усвоится...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Авг 11, 2009 9:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Ако някой може да види, да каже кой се люлее на люката ... ТУК ? Shocked

Според мен трябва да e малко момиченце, на 5-6 г., със синя рокличка и плитки... Но това, моето, е само логика и нищо друго.


Да, на люлката се люлее наистина малко момиченце на около 4 годинки, със светлосиня рокличка, вързано на "конска" опашка.

Разликата във вижданията ни с Аудан са просто нищожни.

Слушай бе, човек, аз до кога ще ти разправям на тебе, че в тези неща с отвъдното няма никаква логика.

Те се основават просто на силно развита интуиция - най-малкото - и ясно вътрешно "виждане".


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Вто Авг 11, 2009 10:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Авг 11, 2009 10:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

[quote="radea"]
AUDAN написа:
Аудане, и аз нищо не виждам на тая врата, явно с теб не ни бива... Confused Wink

А за моите сферички някой иска ли да изкаже мнение? Embarassed Cool


Радея, проблема си е лично ваш ... с на Аудан, дето нищо не виждате на вратата.

Кати все пак е забелязала нещичко, но тя е гледал с ... очакванията да види нещо и затова всичко й се е видяло като размазано.

Но то изобщо не е размазано, просто е очертано с много финни и тънки воали, но много ясни. И именно защото воалите са много тънки не забелязвате нищо.

Ще се опитам да ви го очертая и кача отново тук ...

Що се отнася до сферичките ти мога да кажа, че това са места със силни биотопни зони - като тези в пещерите, населени с невероятгно много живот.

Жалкото е, че във сферичките въпросните същности, които ги изпълват с присъствие и живот не са ясно и компактно уплътнени ... и нищо конкретно не се вижда в тях. Confused Rolling Eyes

В голямата сфера обаче се забелязват фигурите на пустинни природни духове, които живеят под пясъка, в дупки.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
ivetka85




Регистриран на: 30 Мар 2009
Мнения: 29
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 12, 2009 9:49 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Да, аз съм на снимката. Може и да звучи странно, ама аз си го усещам моето демонче. Какво да го правя? Постоянно ме кара да настрахвам. Kati, в един друг форум четох как едно момиче горе доло на твоята възраст видяло някаква врата на тавана....това са все такива интересни преживявания. И аз усещам някакви странни неща, които другите покрай мен не усещат.... и ако не търех отговори на въпросите си....май щях да си мисля,че съм луда. Интересното е,че откакто посещавам сайта и форума много неща започнаха да ми се изясняат. Само тук виждам нещата ясно и чисто. А на люлката само за момент видях крачетата на детето. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
ivetka85




Регистриран на: 30 Мар 2009
Мнения: 29
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 12, 2009 9:54 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

В голямата сфера май има и някакви букви...латински...ама може и да е игра на въображението ми. Исках да видя и аз нещо. И очички видях,малки и черни. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
diana30




Регистриран на: 08 Юни 2009
Мнения: 97
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 12, 2009 11:47 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ох да си кажа на някои снимки ясно виждам фигури и лица, но на някои- не... На снимката на ivetka85 изобщо не се съсредоточавах, защото изведнъж ме обхвана някакъв ужас и страх и не исках да гледам каквото и да било по вратата...

А така както се виждат всички тези ларви, зловредни духове и тн, не може ли да се видят например нещо като водачи, учители, ангели на дадени снимки- позитивни присъствия... ? Ако някой има такива снимки може да качи като пример.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov