НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 9:57 am Вижте мненията без отговор
НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТОВА, ЗАЩОТО ...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 06, 2008 3:26 pm
МнениеЗаглавие : ?? ???????? ?? ????, ?????? ...
Отговорете с цитат

Прочетете това твърдение на психолозите или пък некадърно тълкувание на заблудени невежи и изобщо не му вярвайте, защото: ЦЕЛУВКАТА НАСЪН ОЗНАЧАВА ПРЕДАТЕЛСТВО!!!

ЦЕЛУВКА НАСЪН ВЕЩАЕ НОВА ВРЪЗКА

Колкото и да не е за вярване, но понякога сънищата притежават чудодейната сила да сглобяват елементи от пъзела на бъдещето ни.

Старите баби казват например, че присънят ли ти се топли устни върху твоите в нежна целувка, няма начин да не срещнеш скоро нова красива любов.

На добро било и когато със затворени очи усещаш, че летиш -признак, че отлично се справяш в интимните си отношения.

Парадоксалното по мнението на съвременните изследователи е, че когато двама души са влюбени един в друг, често се случва те да започнат да сънуват идентични сънища, в които две трети от персонажите странно се повтарят.

При това за своеобразния феномен не е необходимо партньорите да са с еднакво минало, образование или интереси. Сякаш особена сила управлява подсъзнанието на младите, подвластни на стрелите на Амур.

Сънищата винаги ще си вървят и ръка за ръка със суеверието на хората. Смята се, да речем, че ако те целунат насън навръх настъпването на Новата година, това определено ще донесе любов през следващите 365 дни.


Останалото обаче е вярно ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 06, 2008 4:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат


_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 06, 2008 4:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Само да не усетим едни по -топли устни да ни цункат примамливо ....ей така до като си нанкаме ... Тогава дали ще е нова връзка?

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 06, 2008 4:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А това за предателството,май има нещо вярно.На два-три пъти като съм сънувала,че ме целуват едни особи по-вишестояща в служебната йерархия/ни в клин,ни в ръкав,чудела съм се отде-накъде/,на другия ден ми сервираха неприятни неща,дори уволнение.Ама аз си знаех вече какво означава и си бях подготвена/целувката на Юда,хи-хи/.И вличен план ми се е случвало.Добре,че не винаги е така,зависи кой и какви хора сънуваш.


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 06, 2008 5:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Нямам впечатления. Не съм сънувала целувки, или поне не си спомням такова нещо. Виж - летене насън често сънувам.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 07, 2008 1:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Didi написа:
Само да не усетим едни по -топли устни да ни цункат примамливо ....ей така до като си нанкаме ... Тогава дали ще е нова връзка?









_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov