НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Май 18, 2024 5:37 am Вижте мненията без отговор
Какво е да изгубиш себе си?!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 12, 2007 8:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

На мен понякога ми се е случвало нещо странно /сега се сетих за това/, доста рядко и случайно - в различнио ситуации - на работа, на улицата, в къщи пред телевизора или по време на четене на вестник например.Трудно ми е да го обясня:Изведнъж в главата ми нахлуват някакви картини и ситуации, които не съм преживяла в действителност, а си давам сметка, като че ли са припомнени сънища, които след като съм сънувала, не съм си ги спомняла след събуждане /нали голяма част от сънищата си не ги помним на сутринта и по тази причина много хора твърдят, че не сънуват, което е грешно, всички сънуват/.Изпадам в странно състояние, което е хем странно, хем не е неприятно и продължава няколко минути - в съзнанието ми преминават всичките картини, образи и ситуации и аз ги съзерцавам, появяват се и някакви съпътстващи ги чувства. Чувствала съм се като "дрогирана", въпреки, че не знам в действителност как се чувства човек в такова с-ние и хич не ми се е искало да изляза от това състояние, опитвала съм се да се рагранича и да го наблюдавам като отстрани. Неприятно ми е било, когато ме е връхлитало изведнъж по време на работа в офиса и хората като са се опитвали да ме ангажират на момента се е налагало согромно нежелание да се отърся от това и да се върна към действителността.Не знам дали успях да го опиша точно, но ако някой може да ми обясни що за състояние е това и дали е имал подобни преживявания.Искам да отбележа, че не става нарочно, ако се опитам, едва ли бих успяла да го предизвикам съзнателно. Rolling Eyes Rolling Eyes Sad Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 12, 2007 8:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka написа:
AUDAN, не знам какво разбираш под "гладен" и защо даваш за пример циганската махала.В момента, в България, никой който е здрав и не го мързи не може да е гладен в истинския смисъл на думата.А ако говориш в преносен смисъл - то изясни се.Аз съм доста буквален човек и разбирам, за съжаление, нещата буквално и в прав текст.Да си чул, че започваме да вкарваме гастарбайтери за доста от икономическите ни сектори.Това дали е от наличие на "гладни"?Що се отнася до превратностите в живота - била съм и зле и добре.По принцип съм от София, но преди 13 години горе-долу, по лични /любовни/ причини ми се наложи с обекта на моята любов да се преселим в Бургас. Преди това имах фирма в София, която се занимаваше с приличен бизнес/още съществува - прехвърлих я на бившия ми съпруг/.Дойдохме в Бургас с дрехите на гърба си,"Запорожец" и един червен леген.И отново съм минала през цялото стъргало на себедоказване и просперитет.И аз отлично знам какво е за вечеря да имаш само пакетче солети.И не говоря, тук във форума, просто за да клатя въздуха, а пиша изстрадани неща.Пожелавам ти УСПЕХ, такъв, какъвто ти го искаш! Но внимавай! Някои желания имат гадното свойство да се сбъдват!


Здравей, penka!

Гладни има определено, но ... нека не говорим за циганската махала! Това е племе, което е свикнало да живее по този начин, то иначе не може да живее ... Вече бяха правени опити, като им бяха дадени цели нови блокове ... всички видяхме по телевизията какво са направили с тях ...

Циганите са хората, които не искат да живеят, те искат да вегетират, да се съвъкупляват безпощадно и да се множат ужасяващо, като през цялото това време единственото нещо което постигат е ... оскотяване, пълно и тотално!

Е, някои от тях се издигат в йерархията си, но колко са те ...?!

А що се отнася до българите, аз не мисля, че те гладуват - по-скоро мисля, че те хитруват на дребно и тарикатеят! - "Ако може ... нека бъдем богати, но някой друг да работи вместо нас - пък ние да сме му шефовете, значи! Щото видите ли, ние имаме претенции за много висши хора, поради което, ако може дайте ни ей така на ... нещо според високите ни претенциите - не бива да се унижаваме все пак!"

Каква пошлост! Пълни кръчми, ресторанти - фолк се лее над пълните и преепълни маси, яде се на корем, както и се пие така ... А пред пълните кръчми и ресторанти препълнено с какви ли не щеш скъпи коли ... Откъде толкова пари в този беден народец, значи?!

В кавартала имаме около 10-на кръчми и ресторанти - става въпрос за близките до нашия блок. В петък вечерта те бяха фрашкани догоре с народ ... Рано в петък вечерта!!! Sad

Кой е гладен, къде са гладните и колко са те ... кои са?! Sad

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 12, 2007 8:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
На мен понякога ми се е случвало нещо странно /сега се сетих за това/, доста рядко и случайно - в различнио ситуации - на работа, на улицата, в къщи пред телевизора или по време на четене на вестник например.Трудно ми е да го обясня:Изведнъж в главата ми нахлуват някакви картини и ситуации, които не съм преживяла в действителност, а си давам сметка, като че ли са припомнени сънища, които след като съм сънувала, не съм си ги спомняла след събуждане /нали голяма част от сънищата си не ги помним на сутринта и по тази причина много хора твърдят, че не сънуват, което е грешно, всички сънуват/.Изпадам в странно състояние, което е хем странно, хем не е неприятно и продължава няколко минути - в съзнанието ми преминават всичките картини, образи и ситуации и аз ги съзерцавам, появяват се и някакви съпътстващи ги чувства. Чувствала съм се като "дрогирана", въпреки, че не знам в действителност как се чувства човек в такова с-ние и хич не ми се е искало да изляза от това състояние, опитвала съм се да се рагранича и да го наблюдавам като отстрани. Неприятно ми е било, когато ме е връхлитало изведнъж по време на работа в офиса и хората като са се опитвали да ме ангажират на момента се е налагало согромно нежелание да се отърся от това и да се върна към действителността.Не знам дали успях да го опиша точно, но ако някой може да ми обясни що за състояние е това и дали е имал подобни преживявания.Искам да отбележа, че не става нарочно, ако се опитам, едва ли бих успяла да го предизвикам съзнателно. Rolling Eyes Rolling Eyes Sad Smile Smile Smile



Това може да бъде припомняне от минали животи! Wink

А ако тези "картини" ги срещнеш наяве напред във времето, значи става въпрос за виждане в бъдещето!

Ха сега мисли ... какво е следвало след описаното от теб явление?! Laughing Wink

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 12, 2007 8:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
adidessi написа:
...Човек израства духовно, не когато е достатъчно богат, а когато е достатъчно изстрадал.


От страданието човек не става по-добър и духовен,а само по-дълбок.


Точно страданието е онова нещо, което те прави по-духовен и което те води по Пътя към Висшето Духовно Познание!


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Вто Фев 13, 2007 11:47 am; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 12, 2007 8:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
kati написа:
На мен понякога ми се е случвало нещо странно /сега се сетих за това/, доста рядко и случайно - в различнио ситуации - на работа, на улицата, в къщи пред телевизора или по време на четене на вестник например.Трудно ми е да го обясня:Изведнъж в главата ми нахлуват някакви картини и ситуации, които не съм преживяла в действителност, а си давам сметка, като че ли са припомнени сънища, които след като съм сънувала, не съм си ги спомняла след събуждане /нали голяма част от сънищата си не ги помним на сутринта и по тази причина много хора твърдят, че не сънуват, което е грешно, всички сънуват/.Изпадам в странно състояние, което е хем странно, хем не е неприятно и продължава няколко минути - в съзнанието ми преминават всичките картини, образи и ситуации и аз ги съзерцавам, появяват се и някакви съпътстващи ги чувства. Чувствала съм се като "дрогирана", въпреки, че не знам в действителност как се чувства човек в такова с-ние и хич не ми се е искало да изляза от това състояние, опитвала съм се да се рагранича и да го наблюдавам като отстрани. Неприятно ми е било, когато ме е връхлитало изведнъж по време на работа в офиса и хората като са се опитвали да ме ангажират на момента се е налагало согромно нежелание да се отърся от това и да се върна към действителността.Не знам дали успях да го опиша точно, но ако някой може да ми обясни що за състояние е това и дали е имал подобни преживявания.Искам да отбележа, че не става нарочно, ако се опитам, едва ли бих успяла да го предизвикам съзнателно. Rolling Eyes Rolling Eyes Sad Smile Smile Smile



Това може да бъде припомняне от минали животи! Wink

А ако тези "картини" ги срещнеш наяве напред във времето, значи става въпрос за виждане в бъдещето!

Ха сега мисли ... какво е следвало след описаното от теб явление?! Laughing Wink


Засега нищо, търсила съм някаква връзка с последващи действителни случки и преживявания дотук, но не съм успяла все още да ги свържа. Отделно, имала съм показателни и дори порочески сънища, повечето като дете, спомням си, че един се сбъдна много точно - с мястото и хората в него, но не беше за нещо важно.За съжаление в такива случаи не съм знаела предварително кой сън какво точно показва, показателните са предшествали неприятни събития, но точно какви...имала съм предположение за едно, а се е случвало друго.Що се отнася до описаните в горния постинг преживявания все още не съм установила някаква връзка с живота, освен може би възпроизвеждане на скритите ми подсъзнателни страхове, съмнения, задръжки или комплекси /като цяло в живота на даден етап или въобще/.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 12, 2007 9:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Наскоро сънувах нещо и на сутринта, отивайки за работа съобщиха по радиото нещо свързано със съня ми...! Даже май беше същото, но за съжаление не помня нито какво сънувах, нито какво съобщиха по радиота! Напоследък взе доста често да ми се случва...Sad Crying or Very sad ! Мисля за много неща едновременно и понякога не остава "празна памет" Rolling Eyes Sad !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 12, 2007 10:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Гладни има определено, но ... нека не говорим за циганската махала! Това е племе, което е свикнало да живее по този начин, то иначе не може да живее ... Вече бяха правени опити, като им бяха дадени цели нови блокове ... всички видяхме по телевизията какво са направили с тях ...
Циганите са хората, които не искат да живеят, те искат да вегетират, да се съвъкупляват безпощадно и да се множат ужасяващо, като през цялото това време единственото нещо което постигат е ... оскотяване, пълно и тотално!
Е, някои от тях се издигат в йерархията си, но колко са те ...?!



Щом циганите (упс - ромите) постоянно реват, че са пренебрегвани нека да не ги пренебрегваме и да им дадем възможност освен правата да си спазват и задълженията. А на тия на които не им харесва това, сме длъжни да им припомним, че могат да се възползват от правото си да напуснат България.
Аз не съм за крайни мерки срещу тях, дори съм по-скоро доброжелателна. Лошото е, че те не разбират от жестове и доброжелателност, а както ти се усмихват, така ти и забиват нож в гърба. (Вече май не си и правят труда да се усмихват - "много сме, силни сме"). Доколкото разбирам, те нямат никакво желание да се социализират, да водят нормален живот, да имат нормални отношения с нас, и дори, доколкото разбирам, ни мразят и ни смятат за врагове. Е, как да го приобщиш това към себе си?
Убедена съм, че един мургав търговец, примерно, е достатъчно просто да бъде честен с клиентите. Ще има редовни такива, че дори ще направи и приятели. Но не. Иска да удари кьоравото. Много е наивно да се смята, че хората са глупаци. Не са. И не е желателно да мамиш по-умни от тебе...
Е така отношения не се правят. Независимо дали междуетнически или други... Разбирам, че и те трябва да ядат и нещо решили да продават, добре, ама като са там без всякакви разрешителни и прочее (за което айде - да си затворим очите), но защо ще мамят?
Който защитава циганите, нека се поомеша с тях, и да има вземане - даване. Дори на най - повърхностно ниво. И много ми се иска да дойде и да каже, че е възхитен и очарован.
Много добре си спомням когато даваха по телевизиите какво са направили с блоковете си - апартаментите превърнати в калайджийници, едната стая е тоалетна - отходна стая. В нея ходят по нужда защото истинската им тоалетна отдавна е потрошена, запушена и превърната във всичко друго но не и по предназначение. В коридора държат животните, откъдето се чуват овце, кози, коне. Черги, дюшеци, всякакви боклуци струпани на големи камари. Точно до блока. Познайте и какво друго се изсипва пред блока понеже всички отходни канали са им запушени. Ходят боси и ринат познайте какво с крака. Отделно от това някакви малки черни биологични единици играят на криеница, носят се невъобразими крясъци и живеещите наоколо нямат миг спокойствие.
Истината е, че циганите станаха нагли в ежедневното си общуване с нас и в престъпленията си, понеже виждат, че България е един разграден двор, без пазачи.
Никой не е против циганите в България, като такива. Проблема е, че ако са чисти, работещи като нас хора, без толкова масови криминални прояви, всеки ще се отнася с тях като с един от нас.
И, разбира се, хора от циганската интелигенция, или просто такива от тях, които се държат и живеят нормално, да се поощряват всячески. Такива хора и сега се дават за пример - младо циганско семейсво, което живее в един блок, обзавели са си дома, изглеждат, разсъждават като съвсем нормални хора. Е, какво да кажеш против тях?
Така че не всички са лоши, но трябва сериозно да се помисли да имат респект всички останали. Иначе тежко ни.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 13, 2007 9:41 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Виждам, че снощи доста съм се отклонила от темата. Сега ми се струва твърде прекалено. Може би не е трябвало да го правя.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
adidessi




Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 58
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 13, 2007 10:20 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Добро утро на всички! Знаете ли, че четейки коментарите на Маг Селена започнах да плача. Не мога да разбера точно защо. Може би защото тя разбра и защото е първият човек, от който получих някаква яснота по въпроса. Права сте, че при мен нещата се случват несъзнателно. Със сигурност съм много далеч от истинкото познание, но явно в живота ми има неща, които достигат своята точка на "кипене" и понеже не мога да продължа да се боря със "себе си", просто "изгубвам себе си". Може би наистина е дошло време да погледна по сериозно на някои неща. Има дни, в които не ми се става от леглото и не виждам смисъл в живота. Душата ми, като чели плаче за храна. Не съм в депресия и не съм песимист, но ми е трудно да разбера защо така се получава.

_________________
ЖИВОТЪТ САМ СИ НАМИРА ПЪТЯ!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 13, 2007 11:41 am
МнениеЗаглавие : ???????????
Отговорете с цитат

AUDAN написа:

От страданието човек не става по-добър и духовен,а само по-дълбок.Нима един гладен човек мисли за духовност?Моля ви!Видял съм и аз доста неща.


Ако искаш, да не бъркаме нещата. Никой не може да мисли за духовност. Ако има подобна мисъл, духовността е на светлинни години оттам. Духовността е същност и светоглед, а не мисъл. Мислите са чужди и празни. Духовността е забравената ни същност, която се опитваме да си припомним и прозрем през гъмжилото от мисли.

Гладът и недоимъкът като такива спохождат моментите на незрялост и заслепление. Неблагодарността за това, което имаш, завистта към това, което имат другите, болезненият стремеж да притежаваш и всички останали форми на алчността, както между другото и отвращението от горните неща водят до корекцията наричана глад под една или друга форма.

Затова и циганите не "слушат опера", затова и българите не "слушат опера". Защото не я чуват. За да чуеш "операта", трябва да си прекратил вътрешните конфликти, вътрешния диалог и всичко останало, което води до тежки предубеждения, наричани накратко предразсъдъци, или по-надлъжко - буферни механизми за предпазване и подхранване на егото. На онова его, което наричаме погрешно самоотъждествяване. Друг е въпросът, че когато вече можеш да чуваш операта и да вникваш във витиеватостите на философията, просто установяваш, че не можеш да ги определиш като достатъчни, защото вече "чуваш и виждаш" самия живот. Трудно е да ти го облека в думи, без да подведа някого.

Та бедността откъм пари е временна и се явява пробен камък за човека. Отминава веднага щом се отъркаш непредубедено о нея. Следва етапът, в който имаш достатъчно, за да поддържаш живота си. Когато се отъркаш предубедено в него, продължаваш по посока на по-нататъчно натрупване на капитала, който нараства и те връща към състоянието на перманентна бедност, тъй като парите никога не стигат и все си си беден, ако и да седиш върху пачки.

Друг е въпросът с обедняването или бедността откъм онова, което наричат духовност. Те убедително съпровождат процеса на материалното забогатяване и доволство, защото материалните достояния просто компенсират вътрешната оскъдица. Не отричам необходимостта човек да живее прилично. Но говоря за необходимост, а не за задължителност. Всеки постига онова, което успее - едни постигат пари, други познание, трети друго, четвърти нищо. Както казах по-горе, въпросът е как ще се отъркаме о пробния камък.

Щях да забравя - не можеш да постигнеш или имаш всичко наведнъж. Дори само едното е прекалено много в рамките на един жизнен цикъл Това е Cool

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 13, 2007 11:58 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati kaза:
Цитат:
...освен може би възпроизвеждане на скритите ми подсъзнателни страхове, съмнения, задръжки или комплекси /като цяло в живота на даден етап или въобще/.


И най-вероятно е така! Само дето механизмът е по-друг. Просто подсъзнанието ти те отвежда до други фигури, хора, които най-вероятно съпреживяват същите ситуации като твоите, потънали също в собствените си страхове ... Просто твоя резонанс влиза в техния!!! Rolling Eyes

А може и да попадаш в други измерения, където пребивават "заблудени" духове, пострадали от внезапно връхлетели ги нещастия при които те са загинали ... или пък попадаш на други така наречени "гладни" духове, които приживе са били изпълнени със злоба, завист и са вършили всякакъв род злини, които сега се хранят с твоите емоции породени от страховете ти ... поради причината, че те "надушват" твоя страх!!! ... Rolling Eyes

Близко си до "топлата вода" все пак! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 13, 2007 12:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

adidessi написа:
Добро утро на всички! Знаете ли, че четейки коментарите на Маг Селена започнах да плача. Не мога да разбера точно защо. Може би защото тя разбра и защото е първият човек, от който получих някаква яснота по въпроса. Права сте, че при мен нещата се случват несъзнателно. Със сигурност съм много далеч от истинкото познание, но явно в живота ми има неща, които достигат своята точка на "кипене" и понеже не мога да продължа да се боря със "себе си", просто "изгубвам себе си". Може би наистина е дошло време да погледна по сериозно на някои неща. Има дни, в които не ми се става от леглото и не виждам смисъл в живота. Душата ми, като чели плаче за храна. Не съм в депресия и не съм песимист, но ми е трудно да разбера защо така се получава.


Аз мисля, че изпадаш в подобни състояния, защото стигаш до точката на "отвращението!!!" - друга духовна привързаност, която може да те доведе до друга крайност!

Стигаш до отвращението, защото не резонираш на света, в който живееш и хората, с които общуваш ... и трябва да направиш най-трудното нещо - да ги приемиш такива каквито са! Neutral

Липсвата ти собствената среда, на която резонираш ти... липсва ти Пътя в живота!

Стигнала си до един кръстопът и сега не знаеш в коя точно посока да поемеш ... всъщност няма посока, защото всичко е в теб и навсякъде около теб!

Не търси посока, защото стоиш на Пътечката, която ще те постави на Големия Път ... МЕДИТИРАЙ!!!

А на състоянието, в което си изпаднала, когато си прочела какво съм ти написала, се казва ЕКСТАЗ ... да поясна все пак - ДУХОВЕН ЕКСТАЗ!!! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
adidessi




Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 58
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 13, 2007 12:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря Ви Маг Селена....ЗА ВСИЧКО! Всеки от нас има едно много важно нещо и то е "ПРАВОТО НА ИЗБОР". Ще се опитам да направя подходящия за мен . Бъдете здрави всички, обичайте себе си и всичко около себе си, защото "ЛЮБОВТА Е ТАЗИ КОЯТО ЩЕ СПАСИ СВЕТА". Laughing Laughing Laughing

_________________
ЖИВОТЪТ САМ СИ НАМИРА ПЪТЯ!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 13, 2007 12:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Лек и весел ден! Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
adidessi




Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 58
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 13, 2007 12:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря, и на Вас лек и весел ден! Laughing

_________________
ЖИВОТЪТ САМ СИ НАМИРА ПЪТЯ!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov