НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 1:00 am Вижте мненията без отговор
моето семейство
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
titi




Регистриран на: 17 Фев 2007
Мнения: 12
Пуснато наПуснато на: Сря Фев 06, 2008 1:49 pm
МнениеЗаглавие : ????? ?????????
Отговорете с цитат

Здравейте!Казвам се Таня Николова Милова,родена сам на 05.07.1979 г. ,мажат ми се казва Георги Атанасов Натов,роден на 12.08.1971 г.Въпросът ми към вас е следния-живеем в момента в Англия,но имаме противоречия колко време още да останем тук.Как виждате вие ще останем ли още дълго време тука и колко евентуално?Благодаря Ви предварително!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
titi




Регистриран на: 17 Фев 2007
Мнения: 12
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 07, 2008 12:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

извинявам се,но искам да ви попитам-не съм написала нещо както трябва ли та не ми отговаряте?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 07, 2008 8:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, titi!

Регламента за безплатните отговори не е в тяхната бързина, а качество!!! Нетпространстовото на никого не дава предимството да си получава незабавно и скорострелно отговорите за сметка на тези, които са си платили услугата и ... въпреки всичко чакат няколко дена докато си получат отговорите! Пак повтарям: при нас качеството е с предимство през бързината. Това Ви го казвам в качеството си на модератор!!!

По-вероятно е Вие да си дойдете за един период от време в България, но след няколко месеца ще се озовете отново в Англия или ... някъде другаде из чужбина.

Не виждам Вашият съпруг да си дойде с Вас през времето, което ще престоите тук - в България.

И не това е предмета на вашите конфликти и раздори помежду ви. Неразбирателството Ви идва от съвсем друго място и е свързано със съвсем други неща, и е от ... съвсем друго естество.

Ноооо ... повече тук няма да Ви кажа. Това е. Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov