НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Сря Апр 17, 2024 1:57 am Вижте мненията без отговор
МНОГО ВАЖНО: ПРИЗНАЦИ НА ПРОБУЖДАНЕТО
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 12, 2008 9:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

turta написа:
Може да не пиша вече тук, но чета редовно и ... не ми е безполезно


Я, ти си била тук?! Shocked

Радвам се, че не ти е безполезно, радвам се ... Very Happy

А аз си мислех, че си търтила на някъде из другите форуми да се забавляваш! Confused Razz Wink Laughing

Браво на теб!

Значи и с теб е станало нещото ...

Благодаря ти все пак, turta ... Embarassed

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 12, 2008 9:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

taniuga написа:
Уважаема Маг Селена, струва си всичко, което правите - поне за мен.

Прочела съм много Ваши неща, но по-важното е, че това, което прочетох ме накара да търся още. Така стигнах до диктовките на Татяна Микушина, някои от които бяхте публикували. В момента ги чета, опитвам се да ги осмисля и да прилагам препоръките в тях. Оттогава се чувствам друг човек.

Мисля, че съм станала по- толерантна, по-задълбочена и...може би по-скромна, което ми харесва. Считам, че така е трябвало да бъде и нищо от това, което стана и става не е случайно.

А сега конкретно за признаците на Пробуждането. Още докато четях материалите на Вашия сайт, особено тези за Кармата ме сполетяха болките във врата и раменете.

Болката беше силна особено сутрин, сякаш схващане, но всичко отшумя за 4-5 дни. В момента на четенето изпитвах силно вътрешно напрежение, но не можех да спра да чета с часове, без да чувствам напрежение в очите, както друг път.

За дезориентирането и забравянето - също ми се случва, имаше няколко случая да не мога да кажа къде съм тръгнала и защо.

За отчуждението - аз винаги съм си била малко отчуждена - всъщност съм много контактен човек, но до определено равнище- сякаш има стена до която допускам хората и зад която съм само аз.

За друго засега не се сещам и не зная пробуждам ли се, но след общуването с Вашия сайт и Диктовките се чувствам спокойна, разбрала и мъдра.

За мен Вие сте Началния Учител показал ми много и красиви неща, които не се виждат, но се чувстват. Моля Ви, продължавайте да ни образовате!

Р.s. Поздравявам и редовните участници на форума - общуването с тях е много приятно и полезно!


Здравейте, taniuga!

Радвам се от цялото си сърце и душа за това, че присъствате тук!

Развълнувах се от това, което сте написала! Радвам се, че това Ви преобразява, но това е само началото - да знаете!

Вие не се пробуждате, а просто сте се пробудила. То, пробуждането става изведнъж в някои от случаите, но само тогава, когато човека е готов за него.

Иначе процеса е много бавен и труден, просто трябва правилно разбиране за него.

Благодаря Ви и за топлите думи по мой адрес! Embarassed

Значи са се родили добри плодове от труда ми?! Shocked

Аз на това му казвам щастие пък ...

Казах ли ви аз днес, че има много да се червя през целия ден или ... не съм?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
turta




Регистриран на: 03 Авг 2007
Мнения: 79
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 13, 2008 12:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
turta написа:
Може да не пиша вече тук, но чета редовно и ... не ми е безполезно


Я, ти си била тук?! Shocked

Радвам се, че не ти е безполезно, радвам се ... Very Happy

А аз си мислех, че си търтила на някъде из другите форуми да се забавляваш! Confused Razz Wink Laughing

Браво на теб!

Значи и с теб е станало нещото ...

Благодаря ти все пак, turta ... Embarassed



Ходих да видя за какво става въпрос и - просто няма да ме намерите там, не е за мен Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 13, 2008 12:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Мисля, че решението ти е правилно, ама трябваше сама да го разбереш - иначе не става, turta! Rolling Eyes Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 13, 2008 4:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, приятели! Да кажа и аз за себе си. Когато за пръв път се докоснах до този светоглед, бях пълна с въпроси - "Пенчо Питанката! Very Happy " От тогава мина повече от година и половина. Много въпроси зададох, на много ми беше отговорено, за много ми беше дадена тема за ръзмисъл. Сега, усещам, че съм стигнала до ниво в което почти нямам въпроси, да не кажа - хич. Не защото се е изчерпал интереса, а защото предпочитам да чета написаното тук и да го прекарвам през собственото си "аз". Като възникне въпрос у мен - минава време и сама си отговарям, а ако не мога - ще видя отговора в писанията в "публикации". Та така. Затова вече не съм словоохотлива. Дано да не се разбира като незаинтересованост. Чета редовно, но някак си не ми се разговаря. Простете за това. Що се отнася до признаците, описани в началото на темата - да, и аз имам доста от тях, но не знам дали е за радване. На моменти ми се струва, че всичко това е нормално, но на моменти започвам да се опасявам, че причините са други, различни от "пробуждане". Не знам. Времето ще покаже. И преди съм имала силни и ярки сънища, но това, което е напоследък - направо е извън пътя. На моменти имам усещането, че живея в още една реалност /различна всяка нощ/. Вече не се опитвам да бягам от това, защото е невъзможно. Приемамам го, но не е лесно. Изпадам понякога от съня /в буквалния смисъл - сякаш пропадаш няколко стъпала в дупка, губиш равновесие/. Чувствам се дезориентирана. Не знам къде съм - там или тук. Понякога е интересно, друг път - плашещо, а най-често е всякакво - има от всичко, като в другия живот.Много се разприказвах. До скоро.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 13, 2008 8:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Яснооооооо .. направо си по петичките ми, гониш мееее и ... хм, може и да ме настигнеш, и да ме задминеш.

Много е ясно, че когато намираш сама отговорите на въпросите, които те вълнуват, диалога в тебе стихва, стихва преди всичко и диалога с околните на теб, и т.н. диалози също стихват. Confused Rolling Eyes

Знаеш ли, Пенка, че и на мен не ми се говори поради същия повод, направо се чувствам в такива моменти като утровена?! Confused Embarassed Rolling Eyes

Диалога изморява, дори разболява, защото просто е преразход на енергия.

Хм, лошото е ,че всички искат да получават, да получават отговори и ... какво ли още не, а в болшинството си повечето хора не искат да дават, да дават каквото и да било - да дадат нещо от себе си на другите, ако "ще" то да е и едно простичко "потребителско" участие във форума, защото това е стимул същото да направят и другите - като теб, като мен, като вас ... Rolling Eyes

А когато го направят ще имат възможността, както те, така и другите, които са на по-ниско ниво от самите тях, да стигнат до отговорите на въпросите си сами, нали така?!

Ето, това вече е саможертва, защото е преразход на сили и време в името на добрата кауза! Cool

Цитат:
Що се отнася до признаците, описани в началото на темата - да, и аз имам доста от тях, но не знам дали е за радване. На моменти ми се струва, че всичко това е нормално, но на моменти започвам да се опасявам, че причините са други, различни от "пробуждане".


Тук искам да кажа, че всеки боледува - естествено, но когато болестната ти симптоматика съвпада изцяло с тази на повечето хора от твоята духовна група, това означава само едно нещо - пробуждане, духовно пробуждане или събуденост по-скоро. А още по-точно казано - озарение или прозрение.

И едва когато границите се слеят ние ще излезем от тази дезориентираност, като в същото време ще се слеем и с Единия - е, поне в известна степен, поне някои от нас ...

Това е.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 13, 2008 10:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Разбирам и виждам какво е това непрекъснато говорене за Вас, това хвърляне на "перли на свинете" в някои от случаите /да не се обиди някой от приятелите, ясно е, че не визирам тях/, тази умора от общуването с хиляди зейнали и зяпнали гърла, които ще изконсумират информацията от Вас, точно като една бира - гъл, гъл- опаа-- извинете, че се оригнах. Съжалявам, ако звуча много грубо и крайно, но не се извинявам, защото - така го мисля, така го пиша. Все пак - всяко дело е имало нужда от апостоли. Аз не ставам за апостол.Вие - ставате.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov