НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Май 18, 2024 3:47 am Вижте мненията без отговор
ВИДЕО: РЕЛАКСИРАЙТЕ, УЧЕТЕ СЕ, ЗАБАВЛЯВАЙТЕ СЕ ...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
radea




Регистриран на: 01 Май 2008
Мнения: 586
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 11, 2010 1:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:

А това, че някой си там Оливър Шанти, дето носи в себе си най-шантавата диагноза в света - педофилията, бил продуцент на този вид музика няма никакво значение.

Имал пари - дал ги и добре е направил. Пък нека си лежи в затвора ... всеки трябва да понесе своята дан от престъпни деяния...

Всеки трябва да отработва по някакъв начин кармата си, нали така! Оливър Шанти я отработва като продуцира тази музикална дейност и ... лежи в затвора! Какво по-прекрасно?! Cool Wink Very Happy


Да, така е. Исках просто да го отбележа, за да не се намери някой да каже, че в тоя форум се прави реклама на разни гурувци-педофили... Музиката е уникална и се радвам, че е стигнала до нас, макар и чрез такъв човек. В живота често се случват такива неща - нищо не е само черно или само бяло. Просто трябва да отделим едното от другото.

_________________
Поймите, всё в жизни должно быть заработано. И ценная информация - в первую очередь, - иначе она не усвоится...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
radea




Регистриран на: 01 Май 2008
Мнения: 586
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 13, 2010 1:02 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Valia написа:
А това е моята любима серия за медитация върху седемте чакри:

http://www.youtube.com/watch?v=NEY70orHQzQ&feature=PlayList&p=943A97CB1AE08574&index=0

Музиката е много отпускаща, а в добавка и картинките ми действат просто хипнотично... Пускам си ги почти всяка вечер, докато се унасям в сън и спя толкова спокойно и леко после Smile

_________________
Поймите, всё в жизни должно быть заработано. И ценная информация - в первую очередь, - иначе она не усвоится...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Valia




Регистриран на: 14 Сеп 2009
Мнения: 321
Пуснато наПуснато на: Нед Фев 14, 2010 11:20 pm
МнениеЗаглавие : Владимир Куш
Отговорете с цитат

Нещо в последно време сюрреалистите страшно ме грабват. В логичното ми, предвидимо и подредено ежедневие техните красиво парадоксални картини са като глътка свеж въздух!

И така, докато търсех картинка да лепна към един свой постинг във форума, попаднах на това:

http://www.youtube.com/watch?v=WgLiwWebz8M

Много нежна и спокойна музика, съчетана с прекрасните картини на Владимир Куш! Според мен с малко по-бавно превключване на картините би излязла страхотна медитация от това клипче. Поне на мен ми се струва, че тези картини имат огромен медитативен потенциал - първоначално всичко с тях изглежда наред, после логически виждаш как нещата не пасват, но прекалено късно... въображението вече е заобиколило съзнанието, и си направил онзи скок в дебрите на непредсказуемото си, рошаво подсъзнание. Много освобождаващо Smile

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 15, 2010 11:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всъщност...не знам защо на сюрреализма се гледа като нещо измислено...

Та това са истински и съвсем реални светове в ...други паралелни измерения! Confused Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 15, 2010 11:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Всъщност...не знам защо на сюрреализма се гледа като нещо измислено...

Та това са истински и съвсем реални светове в ...други паралелни измерения! Confused Smile
Хм, може...ама , във всеки случай, ще гледам да не ги посещавам... тия светове... Rolling Eyes

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 16, 2010 12:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Там е работата, че колкото и да не ни харесват ние ги посещаваме всеки път, когато заспим...Всеки път с къпем в техните измерения, само че не си спомняме за тях - какви са и как изглеждат, а те са такива, каквито са на тези картини и ... изобщо не са страшни, макар, че шизофрениците ги виждат точно така в своите реалности. Confused Wink Rolling Eyes

Те затова не ти и харесват, Ауди! Razz Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Valia




Регистриран на: 14 Сеп 2009
Мнения: 321
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 16, 2010 11:24 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Там е работата, че колкото и да не ни харесват ние ги посещаваме всеки път, когато заспим.

Знаех си! Затова ми изглеждат така познати тези картини и предизвикват такива особени усещания у мен. Аз казах вече - като се вглъбя в някоя от тях, и усещам как съзнанието ми прави скок, и се пренася на друго място... но не е друго измерение, просто нещо паралелно съществуващо с нашата позната система от закономерности, но базирано на малко по-различни закономерности...

Голяма забава са тея паралелни светове Smile А представяте ли си как техните обитатели сънуват нашия свят, и се чудят защо вятърните мелници имат перки вместо пеперуди, както си му е реда... аааааа, голям смях Laughing

Ето ви любимата ми картина на Куш:



А ето и една специално за Ауди:


_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
radea




Регистриран на: 01 Май 2008
Мнения: 586
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 20, 2010 11:03 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Мула Мантра (Снатам Каур)

ЕК ОНГ КАР САТ НАМ КАРТА ПУРКХ
НИРБ'О НИРВЕР
АКАЛ МУРАТ АДЖУНИ
СЕЙ БОНГ ГУР ПРАСАД ДЖАП
ААД САЧ ДЖУГААД САЧ ХАЕБ'И САЧ
НАНАК ХОСИ Б'И САЧ


- Б'- б'то се произнася плозивно (нещо като бб)
- ч в САЧ се произнася по-меко, с лек шум
- пее се с корема

Превод:
ЕК ОНГ КАР - Един, Творец, Творение
САТ НАМ - Истина, Име/Идентификация
КАРТА ПУРКХ - Творец на всичко
НИРБ'О - Безстрашен
НИРВЕР - Без мъст, без гняв
АКАЛ МУРАТ - Неумиращ (персонифицирано безсмъртие)
АДЖУНИ - Нероден
СЕЙБ'ОНГ - Самосияещ
ГУР ПРАСАД - Дар от Гуру
ДЖАП - Повтаряй
ААД САЧ - Истина в началото
ДЖУГААД САЧ - Истина през вековете
ХАЕБ'И САЧ - Истина и сега
НАНАК ХОСИ Б'И САЧ - Нанак (говори) Истина винаги ще съществува

"Мантрам сиддхям, сиддхям парамешарам" - Този, който постигне съвършенство в мантрите, достига до Бога.

_________________
Поймите, всё в жизни должно быть заработано. И ценная информация - в первую очередь, - иначе она не усвоится...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
radea




Регистриран на: 01 Май 2008
Мнения: 586
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 20, 2010 11:07 am
МнениеЗаглавие : Re: Владимир Куш
Отговорете с цитат

Valia написа:
Нещо в последно време сюрреалистите страшно ме грабват. В логичното ми, предвидимо и подредено ежедневие техните красиво парадоксални картини са като глътка свеж въздух!


Маг Селена написа:
Всъщност...не знам защо на сюрреализма се гледа като нещо измислено...

Та това са истински и съвсем реални светове в ...други паралелни измерения! Confused Smile


И за мен сюрреалистичните картини са си много реалистични даже... Не знам колко често ги посещавам тези светове, но никога не са ми изглеждали чужди или странни, а просто... нормални...

_________________
Поймите, всё в жизни должно быть заработано. И ценная информация - в первую очередь, - иначе она не усвоится...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 02, 2010 7:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Желая ви приятна и релаксираща вечер с тази прекрасна музика и ВЪЛШЕБНИТЕ КАРТИНИ НА ЖОЗЕФИН...


_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 06, 2010 1:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Чуйте и вижте това вълшебство...СЕЛЕСТИНСКОТО ПРОРОЧЕСТВО...


_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 06, 2010 6:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А какво ще кажете за тази неземност тук ...ПРИКАЗНИТЕ ТАЙНИ В ГОРАТА...

Според мен никой не може да устои на тази величественост... Very Happy



_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Valia




Регистриран на: 14 Сеп 2009
Мнения: 321
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 11, 2010 12:23 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Това трябва да го чуете:
...
Тръпки ме побиха! Мога да се хвана на бас, че това е българка. Забележете, че пеенето е като на наша народна певица.

Докато рових за тях, открих още тези:

...

...

...

И малко неща за сваляне от официалния им сайт (на немски е, но се разбира какво има за сваляне и къде трябва да кликнете):
...

Линковете в този пост са заличени от Администратора на форумите на selenabg.com, защото нарушават правилата за публикуване на скрита или явна реклама.

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
radea




Регистриран на: 01 Май 2008
Мнения: 586
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 11, 2010 8:42 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Valia написа:
Това трябва да го чуете:
...
Тръпки ме побиха! Мога да се хвана на бас, че това е българка. Забележете, че пеенето е като на наша народна певица.


Ох... и мен ме побиха тръпки, но по друга причина. Авторите, Universum Musica са българи, гуруто им Занко и той. Но не мога да се оттърва от усещането, че става въпрос за някаква секта. Някакси начина, по който говори този човек ме дразни толкова, че даже не успявам да чуя какво казва. От него ми лъха на неискреност и манипулация...

_________________
Поймите, всё в жизни должно быть заработано. И ценная информация - в первую очередь, - иначе она не усвоится...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
radea




Регистриран на: 01 Май 2008
Мнения: 586
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 11, 2010 8:57 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Иначе музиката... абе интересна е, но картините към клиповете ме отблъскват ужасно! Музиката по стил ми напомня на Исихия.. Но докато Исихия ме изпълват и успокояват, това тук... бррррррр... неее.. сори.. Confused
А вижте тук арогантната физиономия на ученичката, която говори за смиреност:
Интервю с учениците му
И останалите - "За мен Занко е всичко!" бррррр

_________________
Поймите, всё в жизни должно быть заработано. И ценная информация - в первую очередь, - иначе она не усвоится...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov