НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 1:26 pm Вижте мненията без отговор
ЧИСЛАТА И СЪНИЩАТА
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Апр 17, 2008 1:59 pm
МнениеЗаглавие : ??????? ? ????????
Отговорете с цитат

Числата, видени насън, могат да ви разкажат за бъдещи събития или да ви напомнят за минало, което все още влияе върху живота ви. Значението на числата в съня ви може да е с буквален или “зашифрован” смисъл.

Тълкуване на числата

Появилите се в съня ви числа могат да се проявяват по различен начин. Например, можете да не сънувате цифри, а известно количество хора или предмети. Ако на сън броите пари, това означава подобряване на финансовото ви положение.
Докато, ако броите хора например, учениците в клас или опашката в магазина/, означава, че се чувствате претоварени със задължения. Ако вие броите сами, това означава изнемогване и умора, но ако ви помагат да броите, това говори за издигане в кариерата.

Броенето или написването на числа подразбира необходимост от финансов контрол над разходите, но ако грешите при сметките или броя на числата, това означава, че шансът бяга от вас.

Числа и кодове

Ако можете да възстановите по памет цифрите които сте сънували, трябва да ги запишете, защото могат да съдържат факти за времето или датата на важни събития във вашето близко бъдеще.

Подобни цифри могат да се появят във вид на телефонни номера, кодове, дати или даже номера на лотарийни билети, които представляват печеливши комбинации.

Числата в сънищата могат да се съчетават с различни буквени съчетания – в този случай вие трябва внимателно да запишете цифрите и буквите в дневника на сънищата си.

Цифрите от нула до пет

Тайнственото значение на числата в сънищата до голяма степен съвпада с тяхното значение в нумерологията и астрологията. Нещо повече, тези източници са полезни в случаите, когато вие искате да направите по задълбочен анализ на числата в сънищата ви.

Общият смисъл на цифрите от 0 до 5 е такъв:

0 символизира цикличността в живота; 1 е символ на съзидание и интелект; 2 е символ на женското начало; магическата цифра 3 е символ на триединството и съзидателното мъжко начало; цифрата 4 е свързана със стихията на Земята, означава солидарност и справедливост; 5 е символ на брака. Тя съединява женското начало (2) и мъжкото начало (3).

Цифрите от 6 до 10
6 е символ на пълнота и спокойствие; 7 е най-магическото и свещено число, което олицетворява мъдрост, святост и тайно знание; 8 е символ на безкрайността; 9 предвещава забременяване и успех; 10 е олицетворение на целостта на Вселената, завършване на определена фаза и създаване на позитивна атмосфера, която способства за прогреса.

Двуцифрените числа
От двуцифрените числа специално внимание заслужават: 13 – символът на силата, това число изобщо не означава нещастие, както някои смятат; 19 ще внесе в живота ни късмет и вдъхновение; 21 предсказва, че целите ви ще се осъществят и ще ви донесат свобода.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 14, 2008 5:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А някой имали идея какво значи да сънувам часът 4:41 и да ми съобщят ,че любим човек ще си дойде при мен в 5:51 часа ?

Напоследък сънувам много числа , от седмица близо до сега във всеки сън има по няколко числа , като 3ри , 8ем ,5ет,4ри и 1но ,20ет също ,но за час не ми се беше случвало ! Confused

Ще съм много благодарна ако някой знае повече по темата ! Smile

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 14, 2008 9:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Редуцирай ги, ако си ги спомняш всичките.

Редуцирай ги (събери ги) в такава последователност и на групички, на каквито точно ги сънуваш.

Запомни обаче, че 11 и 22 са сакрални числа и тълкуването им е по-особено.

В случая можеш да потърсиш смисъла и значението на числата 9 и 11 и да ги съотнесеш към събитието, което си сънувала, че предстои да се случи с ... човека за когото става въпрос.

11 ще бъде доминиращо над 9 определящо това събитие.

И така нататък ... ами давай! Wink Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Вто Юли 15, 2008 9:55 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Е това тълкуване на числото 11 ще ми изяде главата !

Не,сериозно го пиша това !

На едно място пише раздяла с любим човек ,здравословни проблеми и депресии , на друго място пише ,че това е кармично число и че е свързано с борбата между доброто и злото , но не правя връзка нещо !

От два дена търся тая символика и не мога да намеря една пълна информация за това число 11 .

Много моля ако някой знае нещо за символиката и значението на числото 11 ,нека напише нещичко по темата ,ако не е прекалено нахално от моя страна !

Благодаря ! Embarassed

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юли 15, 2008 10:46 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Точно за теб и твоята ситуация тази числова символика говори за следонто нещо, казвам го с една-единствена дума: трансформация.

Просто при теб , Диди, е дошъл преломният момент за трансформация.

Твоите Водачи в сънищата са ти показали, че вече приключваш с един етап от животата си и сега ти предстои трансформация на всички нива.

Подготви се просто за нея!

Това е - накратко казано.

Останалото са нюанси към самата трансформация, детайли, които винаги могат да промят параметрите и посоките си във времето.

Пак повтарям - това се отнася за теб и точно за този случай. Иначе нещата могат да се тълкуват по много по-различен начин.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Вто Юли 15, 2008 10:58 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много благодаря Селена !


_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
jsesika




Регистриран на: 04 Мар 2009
Мнения: 6
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 04, 2009 10:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

единственото число което помня от сънят на дядо ми който е починал е 55....какво означава това.....
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 04, 2009 10:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Това означава ново начало, нов цикъл от живота на даден човек.

И тъй като смъртта не съществува поради факта, че след нея се прехвърляме само в друго измерение, т.е. преминаваме в друго ниво на съществуване и живот, често пъти означава прехвърляне в отвъдното.




_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 05, 2009 1:13 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

"Кога бех дете невръстно" сънувах нещо, чийто сюжет ми убягва,но ... 3 числа 3, 8 и 10, ми са се забили паметтта и ги сметнах за важни заедно или поотделно*.
Когато играех Тото,задължително присъстваха.

Сeга имам обяснение за "3"-ката. За "8"-цата имам идея, но "10"-та си е пълна мъгла ... засега.

*Сaмо да допълня, че тогава за нюмерология не бях и чувал

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 05, 2009 5:09 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

10 Десет е хармонично число. Който иска да заповядва, той е числото десет. Всички многоцифрени числа, които имат сбор числото десет, са хармонични числа.Десет е най-хубавото космическо число. То носи ред и порядък.Това е число-чудо. Човекът в неговото обществено развитие.Закон за развитие и прогрес. Свещено число. Нулата е условие и среда за проява на силите. Събрано с нулата, числото десет е пак едно,

10 - отиване при Бога, да дадеш отчет за всичко, което си направил на Земята.

С десет започва новото в света.

Това е според Петър Дънов!

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
jsesika




Регистриран на: 04 Мар 2009
Мнения: 6
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 05, 2009 11:50 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

тази нощ,сънувах числата.....334....и...209...какво значи това
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 05, 2009 12:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Само един въпрос имам ... Ти правиш ли някакво усилие да научиш отговора сама или искаш всичко на готово ?

Много държа да ми отговориш!

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 05, 2009 8:03 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

jsesika написа:
тази нощ,сънувах числата.....334....и...209...какво значи това


Това означава, че и започнала нещо ново, което можеш да провалиш сама, защото както казва Диди, на която не си отговорила (явно така ти е по-удобно! Cool ) не си правиш усилието да научиш нещата сама, а чакаш наготово всичко.




_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
jsesika




Регистриран на: 04 Мар 2009
Мнения: 6
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 06, 2009 12:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

човек ..го няма на линиа..2 дена ..и веднага го нападате...напротив..опитах се да ги разгадая Rolling Eyes ... и така...според мен 334....е или3+3+4=10=1+0=1.........или 33+4=37=3+7=10=1+0=1........или 3+34=37=3+7=10=1+0=1......и така и в трите случая достигнах до числото 1........а колкото до 209.....това или значи 20 септември...или 2.09/отново септември/........така че вие ми кажете сега какво мислите Question Exclamation Exclamation
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 07, 2009 12:13 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

jsesika написа:
човек ..го няма на линиа..2 дена ..и веднага го нападате...напротив..опитах се да ги разгадая Rolling Eyes ...


jsesika, желателно е да те предупредя в качеството си на модеротор да се държиш прилично и да вникваш повече в смисъла на това, което ти пишат тукашните постоянни потребители, както и това, което ти пиша аз!

Просташките изрази, категоризации и констатации не са характерни за нашия форум! Безсмислените доказвания и изказвания, както и несъстоятелните спорове в този дух относно неща, които не са съвсем ясни на съответен потребител - също.


jsesika написа:
и така...според мен 334....е или3+3+4=10=1+0=1.........или 33+4=37=3+7=10=1+0=1........или 3+34=37=3+7=10=1+0=1......и така и в трите случая достигнах до числото 1........а колкото до 209.....това или значи 20 септември...или 2.09/отново септември/........така че вие ми кажете сега какво мислите Question Exclamation Exclamation


Ние не преподаваме тук уроци, нито пък сме се явили на някакви изпити по съответни дисциплини - като ученици.

Но ... със сигурност ще ти кажа - точно сега!!! - да престанеш да се държиш провокативно и предизвикателно във форума!

Това ти е първото предупреждение!

Не е желателно да те удостоявам с второ! Cool




_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov