НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 5:07 pm Вижте мненията без отговор
ИНДИГОВИТЕ И КРИСТАЛНИ ДЕЦА
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 02, 2009 11:56 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ми то често си е по-страшно и от бой. На боя поне знаеш как да отреагираш. С риск да доразводня темата - най-объркващото е когато тръгнеш с агресия към някого, а той вместо да реагира както си му е реда, вземе, че те облее с усмивки, прегръдки, радост и любов. От зъл опит го казвам - вЕрвайте ми. Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 03, 2009 2:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Темата се разшири наистина неимоверно много ... Very Happy

Това е радостно!

Но ... отново предизвика педантично "следене" - да не казвам налудно, защото си е точно така - познайте от кого???!!!

Имаше бурна и "широко отразена" дейност на ниво ... интернет - GSM.

Ааааааааааааа ... в грешка сте. Rolling Eyes

Не е от "индигото", а от неговата сподвижница и наша стара "познайница - богатата варненска бизнес-лелка" ... Cool

Активна лелка излезе тя ... Laughing Труди се денонощно из нета и ни изпраща най-различни послания в стил "индиго" (само снощи! - в отстояние на 2-3 часа над 30 цинични SMS-а!!!) като се опитва да ни заблуди, че не е тя ... Имам предвид мен и маг Живин ...

Дори подозираше в нападение и нашето мило слънчице Дидочето ... Sad Razz като го наричаше "онова дребното от Варна - дето се опитвате да ми разбиете и влезете в пощата ..." ...

Ама лекарското съсловие вече я познава достатъчно добре из Варна-града (ей, нямам предвид Дидочето, а "бизнес-лелката" - да не объркате нещата?!) и повечето хора оттам имат реална представа за нея така, че не си струва да я слагаме в центъра на Лъча на прожектора, т.е. на нашата прекрасна тема ...

Само ви споменавам така информативно за налудните и бурни дейности на "бизнес-лелката" за да сте в готовност да не скрои някой гнусен номер на вас!


И нищо повече ... Wink

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 03, 2009 10:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

На мене тия дни ми минаха мисли за нея-мислех си, че се е кротнала след като трябва да е заета с отглеждането на поколението си,ама явно шило в торба не стои.Май ми се иска да е така/да се е кротнала/,но уви тя не си взема поука, от това какво ще и се случи за напред след като е подписала онова специялно писмо-с оня с рогцата Embarassed/току виж съм засегнала нечий интерес на лудуване и сега ме пустосват/ Shocked
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 04, 2009 4:53 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Селена ... познай кой сънувах преди малко ? Laughing Лелчето от Варна ! Confused Shocked Сънят беше много странен и интересен.Ще го споделя в темата за сънищата !

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 04, 2009 8:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не се изненадвам изобщо, че си я сънувала, Дидинко!

Тя между другото е голям навлек в сънищата на хората. Не съм ви казвала, но тя така обичала ... да влезе в съня на човека и да го обладае така, щото да му "изтръгне" сърцето - глупотевини нейни и на който й мине номера.

Единственото, което може да направи е да се натрапи, както винаги, там където не й е мястото след което да си изяде гочивата "попарата".

Добреее ... напиши го, ще го обсъдим, нали иска да бъде в "Лъчите на прожектора" и то точно на нашия форум, защото явно никъде и никой не я коментира, защото просто не си струва, но ние пък си имаме толкова темички за нея, така, че защо да не проследяваме как се развива житието битието на такъв злосторен човек като нея.

Между впрочем тя пак се е приготвила да ...



_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 04, 2009 9:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А може и да я подминем! Защо не? Едва ли иска точно по този начин да я обсъждаме ... ама човек каквото си направи ,друг не може да му го направи!

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 05, 2009 10:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Винаги ми е било интересно, но все не ми остава време да заровя яко глава в търсачките и да намеря какви деца сме били ние, дето докарахме света до тоя хал. Rolling Eyes

Слагам се и аз в сметката, защото с действие или бездействие съм допринесъл за света в сегашния му вид.

Сега като че ли е лесно - индигови, кристални и т.н. А нас как ли са ни кръстили, или биха могли да ни кръстят. Да знаете нещо?

Забележка за Аудан - да не съм чул за хипита Evil or Very Mad , че просто виждам как те сърби ръката...

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 06, 2009 11:33 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ние сме "търсачите". Това е нещо много объркано, което не знае какво е, но много му се иска да е такова, че... Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 14, 2009 12:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Индиговите деца за първи път били забелязани от Нанси Тап, която има способността да „вижда“ какъв е цветът на живота на всеки човек. Според нея човешките аури спадат към различни категории, които показват според доминиращия цвят какъв тип личност е даден човек, житейската му мисия и какво е дошъл да научи на този свят. Тя открива, че спектърът на цветовете, явяващ се в аурата, се променя в хода на историята. Например личностните типове, свързани с цветовете тъмночервено и пурпурно, са изчезнали в началото на ХХ век и прогнозира, че към края на столетието на тяхно място ще се яви нов тип личност с нов доминантен цвят.

Някъде към края на 70-те години на миналия век тя забелязва, че започват да се раждат деца, чийто доминантен оттенък на аурата е с тъмносин, или индигов цвят.

След това нейно откритие психотерапевтите насочват вниманието си към индиговите деца. Така Лий Керъл и Джон Тобър публикуват книгата „Индиговите деца: новодошлите“, за да улеснят родителите, тъй като тези деца всъщност са съвсем различни от останалите. Авторите изброяват десет характеристики, които отличават индиговите деца и всички до една сочат, че те навлизат в света с много по-ярко усещане за себе си като духовни същества и може би поне отчасти вече живеят в четвърто ниво на съзнание. И макар че те са тук, за да покажат пътя към ново равнище на съзнание на цялата планета, ако останат неразбрани и ако не се отнасяме към тях правилно, изключителните им способности могат да станат причина за много проблеми. Ето основното от тези десет характеристики:

1. Чувство за „царственост“: те като че ли знаят, без никой да им го е казвал, че са духовни същества и обикновено се държат с определено достойнство и сигурност в себе си.

2. Те знаят, че заслужават да бъдат тук и с учудване, че по-възрастните не изпитват същото чувство. Неща като „ниско самочувствие“, вина, чувство за малоценност и раболепие за тях са неразбираеми. Изглежда те просто не страдат от съзнанието, че са жертви – при условие, че им се позволи да следват своя път на развитие.

3. Те нямат нужда да им обяснявате кои са, нито да изграждате самочувствието им. Понякога те казват разтърсващи и обезпокоителни неща за собствената си природа.

4. Те срещат проблем с всяка форма на власт, наложена върху тях. Те просто не разбират властта, ако тя се упражнява без обяснение и без да бъде поискано съгласието им.

5. Има неща, които те просто отказват да правят. Например никога не чакат на опашка! Те отказват да губят време, само защото трябва да се съобразяват с някакво правило.

6. Обикновено те се дразнят от установения ред и правилата за поведение или организация, които не насърчават собствената им изобретателност или им пречат да я приложат, за да се справят с дадена ситуация.

7. В обществото те са изключително креативни. Намират спонтанни и позитивни начини да взаимодействат помежду си и да вършат нещата както в къщи, така и в училище. Обикновено не са склонни да спазват правилата, ако виждат възможност да ги подобрят. Може да ви се струва, че са настроени дисидентски или бунтарски, но основният им мотив е да намерят по добър начин за вършене на нещата в полза на всички.

8. Те предпочитат да бъдат с други индигови деца или с други хора на тяхното равнище на съзнание и понякога изглеждат недрожелюбни и дори несоциални , ако наблизо няма други като тях. Ако не бъдат разбрани, може да станат мрачни, затворени и много чувствителни. В училище това може да стане истински проблем, защото често погрешно ги възприемат като бавноразвиващи се или хиперактивни деца. Такива погрешни диагнози са много опасни.

9. Невъзможно е да ги принудите да се държат прилично, ако работите върху чувството им за вина или ги заплашвате с неодобрение. Те знаят кои са по начин, който същества от по-ниско измерение едва ли могат да си представят, и е невъзможно да ги накарате да се почувстват малоценни. Всъщност, когато бъдат заплашени, те може да проявят насилие. Според Нанси Тап децата, които през последните десет години са извършили насилие срещу родители, учители или свои връстници, във всички случаи са били индигови деца.

10. Те не са срамежливи. Знаят какво им е нужно и обикновено не изпитват трудност да ви накарат да го разберете.

Боб ФРИСЪЛ


dar-center.com

_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Pi




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 174
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 15, 2009 9:57 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Винаги ми е било интересно, но все не ми остава време да заровя яко глава в търсачките и да намеря какви деца сме били ние, дето докарахме света до тоя хал. Rolling Eyes

Слагам се и аз в сметката, защото с действие или бездействие съм допринесъл за света в сегашния му вид.

Сега като че ли е лесно - индигови, кристални и т.н. А нас как ли са ни кръстили, или биха могли да ни кръстят. Да знаете нещо?

Червени, оранжеви, жълти и т.н. до индиго- Маг Селена го е написала. Smile Според това, което съм чела индиго са се раждали винаги, просто след 70-те години на миналия век са се раждали по-голям брой.. За кристалните- не знам, но предполагам че и те са се раждали винаги.. "Цвета" на човека/детето/ го свързвам с цвета на чакрата, която "работи" най-силно и му оцветява аурата...
А света сякаш става все по-зле.. или поне в София така изглежда.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 15, 2009 3:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не е само в София, Пи, не е само в София! Sad Повсеместно е из цялата ни "татковина" ... дето само на думи е татковина, а никой не я възприема като такава, само се опитва да изглежда по-добър най-вече в собствените си представи, ама не е.

То не може да си по-добър само на думи, пък отвътре да си злодей!

Вдигаш патардия колко ти е скъпа нашата "татковина" след което излизаш на улицата и се изпикаваш или изхрачваш, изповръщаш, хвърляш си фаса на улица и тръшваш една люта българска псувня ... така по български ...

Няма да говоря за боклуците по улиците, извън казаните ни пред блоковете, в домовете ни и т.н., и т.н.

Българина вече е станал нарицателно име по целия свят като олицетворение на злото. Няма нужда да сочиш Сатаната като най-голямото зло. Просто казваш "българин" и ... толкова.

Под "българин" вече се разбира всичко лицемерно, лукаво, притворно, подло, супер жестоко до толкова, че чак му доставя удоволствие да е такова същество - способно да убива по всякакви начини себеподобните си, пък и ... себе си.

За всичко останало си права.

Да, именно за това и става въпрос, точно за чакрите! Която чакра е най-активна и най-добре развита точно този цвят преобладава и в аурата на човека.

Развита ли е шестата чакра, ще преобладава индиговия цвят. Развита ли е седмата чакра ще преобладава кристалната й структура в ауричното поле на човека.

Радвам се, че така правилно си разбрала и съотнесла значението на цвета за индиговите деца.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Pi




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 174
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 15, 2009 4:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Не е само в София, Пи, не е само в София! Sad Повсеместно е из цялата ни "татковина" ...


Защо стигнахме до тук, Маг Селена? Защо хората стават от ден на ден по- зли? Сякаш и по света я има тази тенденция, не само у нас.. Чела съм много теории по въпроса, включително и тази, че негативните емоции служат за храна на друга раса (влечугоподобни), които работят в контакт с бъдещото световно правителство по въвеждане на нов ред на земята.. и как "индиго" трябва да ги спрат.. Какво мислите по въпроса за нарастващата агресия и злоба? Защо сме стигнали до тук? И може ли да се спре тази тенденция?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 16, 2009 1:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Pi написа:
Защо стигнахме до тук, Маг Селена? Защо хората стават от ден на ден по- зли? Сякаш и по света я има тази тенденция, не само у нас..


Ще ти отговоря по-накратичко Пи, но възможно максимално точно ...

Ще се върна в по-близко нам време - тоталитарния режим. Там всичко беше устроено на принципа (горе-долу, но не съвсем!) на комуната. Всички работят заедно и не поемат лична отговорност за действията си, защото биват командвани - т.е., казва им се какво може и какво не може да се прави, хората така биват ограничавани във всяко едно направление. Няма нищо лошо в това, нали?! Cool

На много хора този режим им липсва! Повечето хора не са способни да мислят и действат самостоятелно, защото с времето са се обезличили като Личности и са предпочели да вегетират като индивиди. Относно този проблем можем да се върнем още по-назад във времото - тогава, когато сме били под робства - фашистко, турско, византийско, та дори и римско, ако щеш ... Confused

Това време аз го наричам "времето на изпитанията" за българския народ, ако мога да се изразя по-символично, разбира се, защото знаем, че няма разделение на народи или каквото и да било друго (то съществува само в ограниченията на ума ни!).

По-големият процент от хора винаги са живяли в дълбоко подчинение, докато ... попадат в "рая" на тоталитаризма, една от стъпките към новия световен ред! Confused Sad

Да, ама всяко едно ограничение води до озлобление. Когато вълната на озлоблението превиши своя праг какво би могло да стане?! Най-малкото това е сигнал за назряване на момент, в който трябва да се предприемат промени. Ми ... каква по-добра промяна от тази да дадат свобода на народа?! Sad

И ето ти на тебе ... дойде демокрацията. Shocked

И настъпи тотален хаос, защото ... никой не знаеше какво да прави с личната си свобода, защото всички са спали в тотална летаргия през времето, в което е трябвало да се пробудят духовно. Не знаеше, защото не можеше да поема лична отговорност. Какво по-добро явление или по-идеална и целенасочена предпоставка за изключително ловка тотална манипулация?!

Кой е виновен за това?! Влечугоподобните или бездействието и безхаберието на хора, отдавна и съвсем доброволно отказали се от факта да не представляват Личности, а да са на равнището на определен индивид наречен човек, който съществува в заблудите и ограниченията на ума си, и който не може, и преди всичко не желае да се самоконтролира?!

Има ли брод през реката все някой ще се намери да построи голям виадукт за да слее в едно общо двата бряга.

А знаем, че няма по-голяма Сила от ... Единението.

Ха сега ... В този случай на кого трябва да се сърдим - на влечугоподобните или на себе си???!!!

След малко ще открия една друга тема в "Кармата" в която ще дам възможност за коментари относно "Закона на трикратното Възмездие" - интересна тема, ще знаеш?! Shocked Cool Wink


Pi написа:
Чела съм много теории по въпроса, включително и тази, че негативните емоции служат за храна на друга раса (влечугоподобни), които работят в контакт с бъдещото световно правителство по въвеждане на нов ред на земята ...


Да, така е. Влечугоподобните се хранят с негативните емоции на индивидите наречени ОП-ове, разбирай органични портали (през устата им влиза и през задното долно отвърстие излиза!) ... сори ...

И не само влечугоподобните се хранят с негативно излъчената енергия на ОП-овете, с нея се хрянят и всички останали същности - видими и невидими - намиращи се в различните планове и измерения около нас.

Дори нещо повече - създават нарочни предпоставки-дразнители, които да провокират нестабилния емоционлен и негативно настроен потенциал на ОП-вете. Една от тях е зомбиращия фолк - няма по-низша вибрация от неговото звучене.

А някой насилва ли ОП-вете да слушат фолк?! НЕ. Просто на тях им харесва, те резонират именно на тази низша вълна на излъчване, защото те съществуват именно в нея, тяхната лична!Sad нагласа е такава.

Защо не слушат друга, да речем в позитивните вибрации, благотворна музика?! Никой не ги е лишил от правото им на избор ... Idea Дори "зловещия" план на влечугоподобните не е сторил това, съобразил се е по някакъв начин с Космичните закономерности, все пак ...

Та в случая кого трябва да виним и на кого трябва да се сърдим?!

Ни най-малко на влечугоподобните! Чест е да си като тях, чест е да си един от тях, защото:

Или си посветен или си ... самоосакатен.

Това е.


Pi написа:
... и как "индиго" трябва да ги спрат.. Какво мислите по въпроса за нарастващата агресия и злоба? Защо сме стигнали до тук? И може ли да се спре тази тенденция?


"Индиго" според мен вече не могат да спрат точно нищо и никого поради простия факт, че те са една компактна прослойка и единна маса на този етап от времето прикрепена към низшата вълна на ОП-вете. Дори нещо повече, те се превърнаха в по-големия си процент в служители на Сатаната. Изразявам се символично, за да не казвам в Предани Служители на Новия Световен Ред ... ама на, казах го.

Влечугоподобните са се погрижили и за това, и продължават, и ЩЕ продължават да се грижат по посоката на в това така плодоносно нпоприще на поколението наречено "индигови деца".

Какъв по-благонадежден фактор за тотално въдворяване на Новия Световен Ред?!

Какви по-добри роби от тях???!!!

В летаргията си индивида проспива най-важните си мигове от Пътя на Личната си еволюция.

Сори ... (това е "емблемата на флага" на ОП-овете в техните розови сънища ...) Confused

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 16, 2009 2:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Значи обстоятелствата винаги са ни служили и ни служат за оправдание за собствените ни действия или бездействия относно себе си - робства, режими, влечугоподобни и пр. Всеки има и е имал право на избор в каква посока да се развива и ако нещата се движат в пагубна посока за света - вината си е изцяло наша - на всички и на всеки поотделно, а ако успеем да се преборим с установяването на "Новия световен ред" - заслугата пак ще си е наша. Никой отвън не може да ни вкара насила или пък да ни измъкне от този пагубен капан.

_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 16, 2009 2:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Можжжеееее, може, можеееее ... на този етап от развитието ни и на този етап от глобализацията не само, че може, ами дори въпросния процес тече с пълна сила, защото вече има инплантирани чипове на доста хора, чрез които биват манипулирани според усмотренията на представителите на Новия Световен Ред.

Като ни лишат от достъп до реални финансови постъпления чрез дебитните или кредитните ни карти точно ще сме до там.

Нито ще имаме реалната възможност да се храним, нито да пием вода, нито пък да се лекуваме, а да не говорим да си плащаме сметките и да работим за да можем да реализираме по-предните ни действия.

Само с едно "цък" ни изключват ел. чипчето заради непослушанието ни и сме ... до там.

Това е.

Късно е, спроде мен "Керанке" за реакция и каквато и да било поправка, корекция. Мандалото е ... хлопнало вече.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov