НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 5:09 am Вижте мненията без отговор
Моля да ми отговорите Маг Селена
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
medgi




Регистриран на: 25 Фев 2007
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Нед Фев 25, 2007 5:56 pm
МнениеЗаглавие : ???? ?? ?? ?????????? ??? ??????
Отговорете с цитат

Здравейте маг Селена,
Много се радвам, че Ви открих и се надявам, че Вашият отговор ще ми помогне да взема правилното решение. Казвам се Костадинка Василева Бойчева родена съм на 28.09.1956 г.Повече от година се срещам с един мъж ,който при първата ни среща ми хареса много. Представи се като свободен,каквато съм и аз срещите ни зачестиха и при мен се породиха и чувства. Едва преди 3 месеца разбрах че има и друга жена с която той живее на семейни начела без брак.От тогава все искам да я прекратя тази връзка и не ми стигат силите за това името на мъжа е Владимир-23.07.1966 г.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Фев 25, 2007 6:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, medgi!

Мога само да Ви кажа какво точно представлява мъжа, за когото ме питате и какво Ви предстои с него! Оттам нататък Вие сте тази, която трябва да реши и избере какво да прави, и как да постъпи в създалата се ситуация!

Този мъж никога няма да бъде верен, на която и да било жена! Нито на тази, с която живее и мами най-безочливо, нито пък на Вас! Още повече, че след много кратко време (считайки от този момент нататък) той ще създаде връзка и с друга, трета жена - много по-млада от Вас, както и от тази, с която живее.

Той изобщо не търси сериозно обвързване, с която и да било жена! Той просто се забавлява с всички! Но все пак държи на тази, с която живее, защото тя се грижи за него с обич и любов! А отгоре на всичкото и му вярва, милата!

С него ще се разделите окончателно най-късно през септември месец, но това в случай, че не предприемете още сега мерки за раздяла с него! Ако оставите нещата такива, каквито са, то сама ще видите какво ще стане - и вместо Вие да го изоставите, то той ще направи това с Вас! Или най-малкото ще се опита да има три любовници наведнъж - включително и Вас, разбира се!

Ако се съгласите на този вариант с него, ще си съсипите нервите в продължение на не повече от две години време, през които ще поддържате твърде унизителни контакти с него, след което отново той ще Ви изостави!

Оттук нататък Вие решавате дали да си губите времето с въпросния мъж и дали ще си съсипвате така също здравето заради него!

Желая Ви всичко добро!
Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
medgi




Регистриран на: 25 Фев 2007
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 26, 2007 5:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Безкрайно Ви благодаря Маг Селена,за отговора който ми дадохте.Наистина се замислям и не ми се иска да страдам още толкова дълго и то без никакъв положителен резултат от тази връзка,която имам сега.Разбирам че съм неподходящо влюбена.Ще си наложа волята да се откъсна по навреме от него и дано намеря човека до себе си по бързо,и въпреки всичко да си призная ще ми е доста трудно....,въпреки,че не съм слаб характер.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 26, 2007 10:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Няма лесни неща на този свят, medgi! Cool

Но ... няма и непостижими, просто всичко зависи от нас, нашите нагласи, нашето разбиране, синхронизирани, ползотворни и съвместими действия съответни на заобикалящата ни ситуация, както и обстоятелства свързани с нас ... Smile

Ами ... това е всичко!

Пожелавам Ви да се справите! Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov