НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 3:53 pm Вижте мненията без отговор
маг Селена МОЛЯ ВИ
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
evita1717




Регистриран на: 11 Май 2008
Мнения: 5
Пуснато наПуснато на: Пон Май 12, 2008 10:00 am
МнениеЗаглавие : ??? ?????? ???? ??
Отговорете с цитат

Здравейте маг Селена!
Имам следният въпрос към Вас , който ме измъчва много !
От 1 год.и 4 мес.със съпругът ми опитваме да имаме бебе , но не се получава , ходили сме на лекари , които твърдят , че проблем няма , но така мечтаното дете не идва ... , защо ???
Ще съм Ви благодарна ако ми отговорите !
Евелина Илиева Иванова 09,09,1981 г.и съпругът ми Илиян Живков Иванов 16,04,1979 г.
Може да имам магия , или нещо подобно ... виждате ли такова ...
Благодаря Ви предварително !
С Уважение
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 12, 2008 10:15 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, evita1717!

Магията във форума не се коментира! Rolling Eyes За това може да се обърнете към маг Живин за личен контакт, но там услугата вече е платeна ...

Лекарите може да са ви казали, че нямате никакви проблеми за забременяването Ви, но аз не съм на същото мнение - имате!!!

Става въпрос точно за половите Ви хормони. Обърнете се към компетентен специалист ендокринолог!

Съпругът Ви също има проблеми в това отношение, само че той има проблеми с щитовидната железа, както и артериалното кръвообращение ... Да си направи консултации с ендокринолог и уролог!

Съществува и още един фактор поради който явно се бави раждането на детенце при Вас.

Има голяма вероятност и риск то да се роди не чак до там здраво - имам предвид неговата психическа стабилност!

Ако попаднете на добри лекари, то към края на 2008 год. или през 2009 год. до есента ще забременеете.

Ако ли не - това ще се случи едва през 2011 год., но ще си имате дете.

Това е.


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Пон Юни 02, 2008 11:43 am; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
evita1717




Регистриран на: 11 Май 2008
Мнения: 5
Пуснато наПуснато на: Пон Май 12, 2008 10:29 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря Ви за експресният отговор маг Селена!
Знам че въпросът ми е втори , но отговорът Ви " не чак до там здраво - имам предвид неговата психическа стабилност! " ме плаши ......

И какво означава това .... : "
Съществува и още един фактор поради който явно се бави раждането на детенце при Вас. "

Извинете , че Ви занимавам с моите притеснения , но от доста време тези въпроси , по - скоро отговорите на въпроса защо ? кога ? и др.подобни са постоянно в мислите ми !

Ако смятате че няма да ми отговорите , няма проблем ...
Благодаря Ви много за това че ме насочихте къде да търся проблемите !!!
С Уважение Евелина
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov