НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Сря Апр 17, 2024 1:41 am Вижте мненията без отговор
Пътуване из астралния свят!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 26, 2007 10:05 pm
МнениеЗаглавие : ???????? ?? ????????? ????!
Отговорете с цитат

Съжалям ако съм станала банална със своите сънища Embarassed /или не точно сънища/, но миналата вечер се случи нещо, което ме впечатли и не мога да не споделя с вас! Даже не беше вечер, а по скоро зазоряване! Сънувах, т.е не... сигурна съм, че не сънувах, защото не бях заспала /извинявам се затова, че не се изразявам правилно, но ми е много трудно да го обясня Embarassed Sad /! Не си спомням как точно съм се озовала в астралния свят, т.е не си спомням спираловидното излитане Smile Rolling Eyes /Танче няма да ми е излишен някой урок по летене Smile Laughing /! Направих едно доста голямо пътешествие... летях, плувах..., за съжаление обаче не бях сама имах си и компания - моите любими мумии, трупове и т.н - хубавото е, че май вече не се страхувах от тях Rolling Eyes ! И така както си прелитах през море или океан /незнам точно Smile/, изведнъж попаднах в някаква дълбина, където водата беше много спокойна! Аз започнах да падам надолу и стана много тъмно и спокойно, тогава ако исках можех да се изкача нагоре към повърхнината /т.е през цялото време можех да контролирам съзнанието си, само не можех да направя така, че да изчезнат другите астрални същества/, но аз реших че това може би е приближаване към медитацията и затова се оставих в покой! А може би това не е било никаква медитация, а момента в който съм се върнала обратно и... нещеш ли точно тогава ме посети още едно мое "приятелче", което беше ме позабравило известно време /за щастие/... - инкубус...наложи се да се отърва от него и просто отворих очи! Така свърши моето приключениеSmile! Ако някой от вас е имал подобни "сънища", нека разкаже...ще ми бъде интересно Rolling Eyes !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 26, 2007 11:24 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей, Меган!

Значи ... не си сънувала точно, но не си била и близо до медитацията! Просто си била в онейроидното състояние - може да се нарече и дрямка също ... и си попаднала в низшите слоеве на астрала!

Вече знаеш, че там има каква ли не измет! Но явно отработваш на подсъзнателно ниво стресовите си състояния! И това ще отмине, но трябва да ти кажа, че когато си преуморена "тези астрални пътувания" винаги ще се появяват, като с течението на времето вси повече и повече ще избледняват, докато впоследствие изчезнат съвсем!

Казвам ти го от личен опит, защото аз също съм имала подобни изживявания!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 26, 2007 11:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

3а ин-/сукубите намерих доста ,но и противоречива информация.
някои казват,че са си отделни същества-от 2 пола,а другаде,че е "двуполово".
Ние ли ги създаваме или някои ''Тъмни сили",т.е. нехора от плът и кръв?

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 26, 2007 11:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И аз предположих, че това е от преумора Rolling Eyes , защото бях "смазана" Smile! Сега започвам да заспивам на компютъра, така че ще е най-добре пак да се пренеса в астралния свят и да преживея някое по-красиво приключение Razz ! Между другото тези емотикончета са много сладки Very Happy ! Лека нощ на всички и до утре Wink !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 27, 2007 12:16 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
3а ин-/сукубите намерих доста ,но и противоречива информация.
някои казват,че са си отделни същества-от 2 пола,а другаде,че е "двуполово".
Ние ли ги създаваме или някои ''Тъмни сили",т.е. нехора от плът и кръв?


Второто е истината ... "т.е. нехора от плът и кръв"! Не са двуполови обаче, ... някой се е поувлякъл май!

Еееее ... мииии ... лека нощ на всички и от мен ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
nelisun




Регистриран на: 28 Яну 2007
Мнения: 13
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 21, 2007 8:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Привет MEGAN!Моите астрални пътешествия са многобройни и не искам да отегчавам форумците с тях,но във всички тези случай,не съм била в Осъзнат сън,винаги съм излизала в състоянито,което се намирам преди да заспя.Изписала съм сума тетрадки много педантично,единственото доказателство,което имам,че бях при съседите и видях един розов китеник.След това разбира се,проверих при тези хора и наистина имаха такъв.
Винаги съм излизала в ясно съзнание,и може би оттук идва моя страх,страх от това,че съм сама,че няма кой да ме чуеи т.н
Всичко започна,когато бях на 14г,сега съм на 28 и продължам в същия дух.За мен тома е страшно предизвикателство,още повече ,че ми е дадено така даром.Мисля си,че на нещо трябва да ме научи,но още не съм проумяла какво.Ако темата те вълнува ще пиша още.

_________________
У човека има една тъмна страна,и тя се нарича глупост.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 21, 2007 9:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей nelisun!
Разбира се, че ме вълнува темата и не се притеснявай да споделиш с нас всяка подобробност... сигурна съм,че на всички ще бъде много интересно! Само не разбирам защо се страхуваш от това... просто го приеми, а на хората които мислиш, че няма да те разберат няма нужда да им казваш Wink ! Ето тук е най-подходящото място, защото тук ще намериш хора със сходни интереси /знай, че никой не е попаднал случайно в този форум/ и съм сигурна, че ще бъдеш чута и разбрана Wink !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
nelisun




Регистриран на: 28 Яну 2007
Мнения: 13
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 21, 2007 9:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Може би и при теб се случва същото,аз от малка се вълнувам от духовното-Библията,Бог,Петър Дънов,Кастанеда,Робърт Монро,Лаберж,затрупана съм с книги,които препрочитам,не мога да се спра.Страхувам се просто от факта,че излизайки незная къде ще попадна,виждам стаята,в която съм,виждам тялото си,детето,и ме залива една екзистенциална паника,че малката може да се събуди,че ако падна ще се ударя и т,н.Знам,че страхът е огромна преграда ,но не мога да се успокоя.Лошото е,че не мога да намеря себе си,разбираш ли,не мога да намеря своето място нито ри Дънов,нито при Кастанеда...Единственото,което ме ориентира е гласът,който чух по време на ОИТ:"Гледай изгрева на слънцето"рто не беше физически глас,а предаване на мисъл в моето съзнание.

_________________
У човека има една тъмна страна,и тя се нарича глупост.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 21, 2007 9:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не... аз все още съм доста невежа и съм затрупана с книги, но не с Библии Smile / не съм християнка Wink /, а с учебници Smile! Ти не би трябвало да се страхуваш, а да се радваш за способността, която си развила! Мисля, че пътуването из астралния свят може да бъде много приятни и ти трябва да му се възхищаваш Wink !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 21, 2007 10:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

nelisun написа:
Smile Мисля си,че на нещо трябва да ме научи,но още не съм проумяла какво.


Лично аз пък мисля, че ти си намерила Пътя си и не разбирам защо още трепериш от страх и ... неоправдано , и неоснователно търсене!

А какво стана с медитацията и крия йогата?! Следваш ли ги и практикуваш ли ги?!

Разкажи нещо за това! Ще е любопитно за всички и най-вече поучително и ... вдъхновяващо!

Ноооо ... не разкрива и не говори тук за практиките, които ти е предал Гуруджи Лахири!!!


_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 10, 2007 10:48 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Използвам тази тема, защото има общо със сънища.В нощта на Великден /събота срещу неделя/ сънувах много ярко - до степен, че не се различава от действителност, Маг Селена и Маг Живин.Много ми е странно. Сънят беше толкова истински, че сякаш не беше сън. Те живееха в една висока кула /странно надвесена и с чардаци/, облицована с дърво и много стъклени прозорци.Мога буквално да опиша обстановката вътре.Имаше много билки и те ми дадоха някаква, която беше разтворена във вино и налята в някаква странна делва/ прилича на амфора, но не е/.Кулата беше до река.От долу под нея имаше пазарище.Конят ми беше вързан пред кулата.Ние си говорихме, после аз взех делвата, благодарих, качих се на коня си и си тръгнах.Помня дори миризмите на това място.Човешката глъч, напеклото слънце, блясъка на реката и полу-тъмнината горе в кулата.Маг Селена и Маг Живин не изглеждаха на външен вид като сега, но си бяха те - сигурна съм, а не мога да си обясня защо!Половете им бяха като сега. Маг Селена беше с дълга червеникава къдрава коса, а Маг Живин беше с брада.Много ми беше приятно с тях - бяхме като стари познати.Дано нещо да не ми се обидят, че разказвам този сън за тях, но съм толкова впечатлена, че не мога да не го споделя.Като се събудих, дълго време не можах да се ориентирам, че съм се събудила и се чудех къде съм.Сега - още всичко ми е пред очита и в главата. Сякаш бях в някакъв паралелен живот.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 10, 2007 9:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Пенка, ти просто си видяла "кадри" от нашите минали животи!!!

Ето ... на това аз му казвам "припомняне" от минали животи.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 10, 2007 10:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Значи всички ние сме били свързани по някакъв начин в минали животи Rolling Eyes ?

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 10, 2007 10:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Аз лично съм се уверила,че случайни неща и най-вече срещи/пък било то и виртуални/ в живота няма.Всичко е с някаква цел - да се научим на нещо.И времето когато стават не е случайно...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 10, 2007 10:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

абсолютно си права според мен Кати!!! Very Happy
откакто попаднах във форума се чувсвам много добре,и наистина всичко си е предопределено/написано някъде кога точно да се случи дадео събитие-поне според мен де/. Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov