НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 3:25 pm Вижте мненията без отговор
Пътуване из астралния свят!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 10, 2007 10:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Аз в момент на съвземане след неприятни събития,когато си задавах много въпроси - това защо така - онова защо така, защо на мен, защо на тях и т.н.Доста неща започнаха да ми се изясняват по определен начин.Определено е имало защо да съм тук и то точно сега. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 10, 2007 10:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

MeGaN_ написа:
Значи всички ние сме били свързани по някакъв начин в минали животи Rolling Eyes ?


Да, разбира се, че всички - особено тук, във форума дето присъстваме - сме били заедно в минали животи!

И тъй като времето вече е прекалено сгъстено като събития, то се намираме много бързо ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 10, 2007 10:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Аз в момент на съвземане след неприятни събития,когато си задавах много въпроси - това защо така - онова защо така, защо на мен, защо на тях и т.н.Доста неща започнаха да ми се изясняват по определен начин.Определено е имало защо да съм тук и то точно сега. Smile


Много точно казано, Кати!

Знаеш ли, наблюдавам те вече толкова време и ти се възхищавам!

Ти си търпелив и смирен човек, пък и на всичкото отгоре и разбран ...

Изключително рядко срещам в живота си подобни хора като теб!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 10, 2007 10:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Много благодаря! Embarassed Аз познавам и други такива хора,повече от мен дори и съм констатирала, че много се опитват да ни мачкат,т.е.злоупотребяват с тези ни качества.Като че ли е заложено вродено на хората,улавяла съм се, че и аз съм имала подобни пориви /в миналото като по-зелена/ да постъпвам по същия начин с по-кротките и търпеливи.За такива се смята, че не са силни, а слаби личности,защото не умеят или не искат да налагат себе си.Чак съм се ядосвала на себе си за това.Но сега като се замисля, може би не сме слаби, а силни, но по свой начин.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 11, 2007 9:09 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Излиза, че и в миналите си животи Маг Селена и Маг Живин пак приблизително са се занимавали с това, с което се занимават и сега и аз пак съм имала /имал/ нужда от тях.И пак са били заедно.Пък аз си мислех, че човешките животи трябва да са много различни и като пол ,и като професия, за да може душата да натрупа познание и да се развива по различни начини.А иначе, и аз вече съм се уверила, че май няма нищо случайно в нашето събиране тук.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 11, 2007 2:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Има житейски пътища, които се следват в продължение на доста животи Very Happy Всъщност много ми се ще да разясня една две по-източни концепции по въпроса, но за целта трябва да добавя една обяснителна статия, което бих направил само, ако имам одобрението и подканянето поне на трима от вас. Rolling Eyes Заглавил съм се с работа и писане, и някакси ми е неудобно да публикувам нещо, което ще е излишно от ваша гледна точка. Като разяснението няма да е само на тема минали, настоящи и бъдещи прераждания като свързаност, а и върху житейския път и належащите ни уроци - духовни и житейски. Ако имате желание, кажете по едно искам и до някой и друг ден ще спретна нещичко плюс нова тема за обсъждане във форумите. Ако ли не, отминете предложението ми с гордо мълчание и карайте по библията, няма лошо Cool

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 11, 2007 2:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Разбира се, че искам! Обаче два-три дни е много дълго време за чакане! Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 11, 2007 3:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А пък за нас двамата просто е като един миг, толкова ни е сгъстена програмата напоследък!

Обаче ще се потруди маг Живин сега, стига да има поне ТРИМА ЧОВЕКА, които желаят да научат нещичко в повече ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 11, 2007 3:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Мисля,че не само всички ще искат,но и ще го очакват с нетърпение.Аз поне със сигурност!Дерзайте! Smile Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 11, 2007 3:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Мммииии ... значи остава само още един човек да кимне с глава и създадохте работа на маг Живин, но на него ще му бъде приятно да е от полза на всички вас!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 11, 2007 4:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ким!

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 11, 2007 5:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

безмилостни, люде! Отивам да пиша и плача Very Happy Мислех да си говорим, но пак не ме щете Sad

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 11, 2007 6:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Винаги сме Ви искали тук! Smile Без сълзи! Sad Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 11, 2007 6:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Ким!


Smile Теб също! Smile Радвам се, че се мярна,макар и мимолетно! Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 11, 2007 7:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN, къде изчезна? Липсваш ни!Появи се само, за да се включиш в създаването на работа на Маг Живин?! Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov