НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 9:28 am Вижте мненията без отговор
Спомените за миналите животи съществуват
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 7:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Аз,пък,не ща да съм жена и затуй..няма да си науча урокааа Razz


След като не щеш може точно за това да те "накажат" с женско превъплъщение като не си учиш уроците.Имаше такъв филм "В чуждо тяло"
/или нещо подобно/ - един мъж много "плейбойстваше" и когато група ядосани жени решиха да го убият, той вместо да умре се събуди като жена завалията.За изкупление трябваше да се намери някоя жена, която да го/я хареса. ама трудна работа...Накрая мъжът с женско тяло роди момиченце и се оказа, че това всъщност е жената, която го/я харесва. Героинята почина при раждането,но "горе" имаше право на избор как да се роди в следващ живот - като мъж или жена.И той/тя не можеше да реши. защото и при двата варианта имало хубави неща...е, имал/а на разположение цяла вечност да мисли и да направи избора си.
/Това за плейбойстването беше във филма, нищо не намеквам, да няма засегнати!/ Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 7:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
... а ролята на мъжа е да поддържа заблудата в жените ...


Ролята на мъжа във всеки негов пореден живот Е: да си учи много добре и правилно кармичните уроци пропуснати както в предишните му животи, така и в настоящия му, както и да се самоусъвършенства - досущ като при жените - ама нищо повече!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 7:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Аз,пък,не ща да съм жена и затуй..няма да си науча урокааа Razz


Вече си го поръча сам ... в следващия просто ще си женааааа ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 7:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Дори всичките ние, които редовно си пишем във форума сме били някъде си в някой си живот заедно ... поне аз ви припознавам!

И аз смятам така, убедена съм, но не защото припознавам - за съжаление ми липсва тази способност, а защото се убедих, че случайни неща няма.А и приятното чувство, което ме обзема общувайки с всички тук, много повече от общуването с други хора в реалния живот, взаимното ни разбиране и общите ни интереси към разискваните теми...като че ли духовните връзки са по-силни дори от някои други.

Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 7:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
AUDAN написа:
Аз,пък,не ща да съм жена и затуй..няма да си науча урокааа Razz


Вече си го поръча сам ... в следващия просто ще си женааааа ...


Не се препирайте! Може да е нещо компромисно, да речем травестит Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 7:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не "като че ли" ... kati ... те просто са истински и са най-силните връзки, защото са в истинската реалност, а не в привидната, в която жевеем по принцип - тази привидна реалност, която се намира в триизмерния ни свят ...

А тя е привидна реалност, защото... просто не е истинска, защото просто в нея всичко подлежи на разруха, но това ще го прокоментирам в темата за "скритите реалности" ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 7:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Маг Селена написа:
AUDAN написа:
Аз,пък,не ща да съм жена и затуй..няма да си науча урокааа Razz


Вече си го поръча сам ... в следващия просто ще си женааааа ...


Не се препирайте! Може да е нещо компромисно, да речем травестит Rolling Eyes


Mad Ле-ле, горкия човек, смилете се! Въпреки, че ако се замисли човек това може да ускори израстването след това ще му е по-хубав с научени уроци - по-следващия му "предвиждам такъв живот, че само си викам "дано, дано". Razz Стискай зъби и се учи, учи...! Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 7:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Разбира се, че ще ускори духовното му израстване ... амииии ... той се уплаши и изчезна, значи!!!

Явно, защото много се страхува от това! Не бой се, Аудане ... свиквай още от сега с тази мисъл!


След малко ще ви кача нещо интересно по темата ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 8:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Въпреки, че ако се замисли човек това може да ускори израстването след това ще му е по-хубав с научени уроци - по-следващия му "предвиждам такъв живот, че само си викам "дано, дано". Razz Стискай зъби и се учи, учи...!


Mad Гле'й си работата!Учи ти!

Маг Селена написа:
Вече си го поръча сам ... в следващия просто ще си женааааа ...


Нямааа! Razz Аз съм бил винаги изключение Wink

Маг Живин написа:
...нещо компромисно, да речем травестит


Mein Her,след този изблик за загриженост,Ви каня да се поразходим на чист въздух.Полагат ни се по двама секунданти и 3 патрона в "Маузера"-а.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 8:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ето ... това е за kati ...

Впечатлението, че идваме на място, което вече ни е познато

Това е една толкова разпространена опитност, че тя често се посочва като пръв аргумент в полза на прераждането.

Човек отива в непознат град, но вървейки по улиците му, у него се появява странното чувство, че тези места са му познати ... миии дежа вю ... нещо повече, случва му си дори да отгатне какво ще види след малко, завивайки по други улици. Може би новите постройки не ще му говорят нищо, но старите ще му бъдат добре познати.

Друг вид на тази памет е ясно определено чувство, което изпитва един човек, влизащ в дадена страна за първи път, че се намира в "своята страна". Това е, както когато се връщаме в дома си след дълго отсъствие.

Има хора, които са изпитали това чувство при посещения в Англия, Италия, Гърция, Египет или Индия!

Това може да се случи и по време на сън - често да сънувате, че посещавате дадена страна например ... а вие вече просто сте били там, но в предишен живот!

Това в никакъв случай не се дължи на прочетеното или гледаното за тези страни, защото има хора, които са чели и гледали много малко, а са изпитвали твърде живо това чувство!!!

Не е ли това смътния спомен от други животи, прекарани в една от тези страни?!


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Чет Мар 01, 2007 8:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 8:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Mad Гле'й си работата!Учи ти!


Ми аз уча, и то доста прилежно, друг е въпросът какво съм научила, ама стараем се. Беше време, дето хич не ми се учеше,ама...сега ще наваксвам с материала,че нещо не ми се повтаря класа. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 8:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
kati написа:
Smile Ама той не е само един живота, аз пък съм прочела, че трябва да се преживеят и двата пола, та "да ти дойде акъла",т.е.да си научиш уроците.


Животите, ако не си учиш кармичните уроци, понякога стигат до 2500-3000 броя!


Rolling Eyes А преражденаето всъщност не е ли нещо хубаво..., т.е колкото повече, топлкова по-добре Question И какво всъщност става, когато сме си научили всички уроци и няма нужда да се прераждаме за пореден път Rolling Eyes ?

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 8:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ммммааааллллееейййййййййййй ... поне няколко поредни живота си усигури за напред във времето като жена ... въй, въй, въй ...

Ей сега ще ти пусна и нещо за теб, Аудане, да не мислиш, че си изключение, значи ... няма бегане!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 8:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Ммммааааллллееейййййййййййй ... поне няколко поредни живота си усигури за напред във времето като жена ... въй, въй, въй ...

Ей сега ще ти пусна и нещо за теб, Аудане, да не мислиш, че си изключение, значи ... няма бегане!!!


Laughing Laughing Laughing Аудане... да знаеш, че в следващите си животи като се срещнем отново може да станем приятелки Very Happy ! Само дано да се разминеш с травеститството Laughing Razz !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 8:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
...
Маг Живин написа:
...нещо компромисно, да речем травестит


Mein Her,след този изблик за загриженост,Ви каня да се поразходим на чист въздух.Полагат ни се по двама секунданти и 3 патрона в "Маузера"-а.


Както кажете, Mein Her, имам ли право да Ви откажа поне тази мъжествена постъпка в последното Ви мъжествено прераждане Wink Но предлагам да не е много рано сутринта, защото трябва да си изведа кученцето и да пийна кафе с лулица, инак ми треперят ръцете и трудно улучвам дори с маузер. Rolling Eyes Embarassed Confused

PS Пари за секунданти нямам Confused

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov