НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Май 21, 2024 8:58 am Вижте мненията без отговор
Спомените за миналите животи съществуват
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 8:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А, по повод бегането от женско прераждане, сетих за кармичните връзки, дето ако в един живот имаш някоя любима или съпруга и нещо ви зациклят отношенията, остават за доработване и оправяне в следващ живот, но може да сте с разменени полове - ти жената, тя - мъжът.Не ти звучи хич привлекателно, но пък за сметка на това може да си изживеете любовта и връзката по-хубаво от преди и всички да са доволни и щастливи/дай Боже всекиму! Smile / Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 8:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

MeGaN_ написа:
Laughing Laughing Laughing Аудане... да знаеш, че в следващите си животи като се срещнем отново може да станем приятелки Very Happy ! Само дано да се разминеш с травеститството Laughing Razz !


То сега какво ви пречи, в следващия живот - я камилата, я камиларя, ако живеете на двата края на света или на различни планети /щото нали и там се прераждаме/, въпреки, че пък сигурно тогава технологиите сигурно толкова ще са напреднали, че разстоянията няма да бъдат никакъв проблем /Ееех, мечти! Smile Дано,дано.../ Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 8:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ето ... туй пък е за Аудан!

МЪЖЕСТВЕНИ ЖЕНИ И ЖЕНСТВЕНИ МЪЖЕ!!!

Една от отличителните черти на цивилизацията ни е присъствието на човешки тип, чийто характер и манталитет не съответстват на пола на физическото тяло.

Има жени, които са напълно мъжествени в своето мислене, в своето държание и дори в облеклото си, докато пък някои мъже са предразположени към излияния на чувствата и са женствени в поведението си и в облеклото си!

Тук не става въпрос за обратните сексуални наклонности при тях, това вече си е едно друго следствие, което няма да коментирам за сега.

Та ... продължавам, значи ...

Прераждането може да обясни този факт, защото душата се ражда ту в единия, ту в другия пол, което ни дава възможност да хармонизираме нашето развитие.

След една серия от животи, прекарани в мъжки тела, душата е обогатена с опитности, присъщи на мъжа и е очевидно, че при промяната на пола, в характера й ще останат още много мъжки черти, макар че физическото тяло вече е женско.

Също така, след като сме научили уроците на жената през времето на много въплъщения, душата не може да приеме изведнъж напълно мъжкото схващане и отношение към нещата, макар да е променила физическото си тяло.

Така, че нашият темперамент е резултат на преживяванията ни в миналото, т.е. от миналите ни животи!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 8:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
...Но предлагам да не е много рано сутринта, защото трябва да си изведа кученцето и да пийна кафе с лулица, инак ми треперят ръцете и трудно улучвам дори с маузер.?

PS Пари за секунданти нямам Confused


Попушете,попушете,Mein Her,защото скоро само с астрални лули ще можете.

А аз съм спокоен,че ще си се преродя ПАК в мъж.Посто си го знам и толкова.
Досега в 3 живота пак си бях.В този съм пак,та и следващите пак ще си бъда.

А тук нещо гей-агитка ли се е заформила?Аха!Ми що се учудвам-то си е модерно.А аз съм си старомоден,та ще съм извън "времето и пространството",казано метафорично(само не ме карайте да обяснявам "метафорично").

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 8:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аудан, не говори така!!! Никой не ти говори за хомосексуализъм, а за прераждания. Даже и да се преродиш веднъж в жена, ще има защо. Ще видиш как стоят някои неща, само че от друга страна. Аз пък искам да се преродя в мъж. За да видя как е при тях. Просто само веднъж!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 8:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Сакън, никаква агитка, не и тук, ако някой някого ще агитира, ще го прави дискретно,а теб едва ли някой би посмял да те агитира за подобно нещо, отвсякъде си личи, че си мъж с главно М /не те четкам, казвам го с цялото си уважение и респект!/ и ще си знае, че ще удари на камък./яд ме е, че няма емотиконче как едно човече бие кроше на друго човече, не че съм за насилието, напротив, ама образно казано се реагира на подобни агитации, или пък джентълменско-дуелиращи се човечета - стил и класика! Smile / Smile

Ето ти го оново човече, дето го искаш ... (от модератора!!!)
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 8:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

MeGaN_ написа:
Маг Селена написа:
kati написа:
Smile Ама той не е само един живота, аз пък съм прочела, че трябва да се преживеят и двата пола, та "да ти дойде акъла",т.е.да си научиш уроците.


Животите, ако не си учиш кармичните уроци, понякога стигат до 2500-3000 броя!


Rolling Eyes А преражденаето всъщност не е ли нещо хубаво..., т.е колкото повече, топлкова по-добре Question И какво всъщност става, когато сме си научили всички уроци и няма нужда да се прераждаме за пореден път Rolling Eyes ?


Напротив ... колкото по-малко се прераждаме, толкова по-добре за самите нас, защото това ще говори за нашата духовна извисеност!

А когато спрем да се прераждаме, така както е станало с Христос, с Буда, с Бабаджи ... просто продължаваме нагоре по стълбицата на духовното си развитие ... ставаме Възнесени учители ... и продължаваме още по-нагоре, и още по-нагоре ....

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 8:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аудане... абе не е чак толкова зле да си жена, така че стига си се дърпал Laughing !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 9:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

reveta написа:
Аудан, не говори така!!! Никой не ти говори за хомосексуализъм, а за прераждания. Даже и да се преродиш веднъж в жена, ще има защо. Ще видиш как стоят някои неща, само че от друга страна. Аз пък искам да се преродя в мъж. За да видя как е при тях. Просто само веднъж!


И на мен ми е любопитно, но да е без остатъчните особености от женската ми същност, щото не искам да съм някой "женчо" ако ще е гарга да е рошава.Единствения проблем като се сетя ще да е, че понеже не съм по тези "агитки"/т.е.ориентацията си ми е правилна/, как ще трябва да е отново правилна тогава, т.е. обратното на сегашната, не си представям с жени, ама щом ще се родя "истински мъж", всичко трябва да е както се полага за такъв.Дано тогава успея да преодолея всичките си настоящи женски страхове в чисто физически аспект и като ще яхна едно моторче...и ще си бръмча напред - назад, кой знае колко кармични грешки ще натрупам тогава, че пак ще ме връщат да ставам жена...кръговрата на нещата.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 9:03 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Цитат:
Напротив ... колкото по-малко се прераждаме, толкова по-добре за самите нас, защото това ще говори за нашата духовна извисеност!

А когато спрем да се прераждаме, така както е станало с Христос, с Буда, с Бабаджи ... просто продължаваме нагоре по стълбицата на духовното си развитие ... ставаме Възнесени учители ... и продължаваме още по-нагоре, и още по-нагоре ....


Значи ще ставаме ангелчета Smile! Звучи добре Rolling Eyes !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 9:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Прочетох ви нещата/Прави сте,че един мъж НИКОГА не може да разбере една жена докрай(както и обратното).Затова е важно в едно семейство да има и баща и майка.Защото едно момче се нуждае от ежедневен(при някои деца) МЪЖКИ пример.А майката(бабата) може да го нахрани и облече,но толкова.Най-много да му разкрие какво очаква една жена от един мъж и как,според жените,би трябвало да се държи един "истински мъж".

Позамислете се и ще откриете,че повечето момчета се отглеждат от женеи(учителките да не забравяме).И после как искате порасналото момче да е мъж,да е активе,да знае туй-онуй...след като цял живот е учено "да слушка"?
Ми женчовци стават,ами.Какво друго?!
И така съпругата става "лоща" и "тормози горкото момче",особено според майка му.

Затова трябва нормално семейство.То е най-доброто и естесвено място за отглеждане на деца.А тия дето твърдят,че е отживелица,ще отживеят самите те.

Ако обаче нещата м/у съпрузите не вървят,то един развод е често най-добрият изход за всички.Тогава децата остават при майката(в повечето случаи).
Ако е момче,то не унивайте.Преди да се роди е знаело какво го чака и си е направило сметката какво го чака.
Т.е. това са момчета(съответно момичета при бащи),които са със силни характери.Те съумяват да се самовъзпитат от почти всичко.
Аз,например,от всеки мъж-роднина или съсед,от книги,телевизия(тогава не беше толкова развратена)...

Не съм жена,но зная доста за жените,защото с много съм разговарял и още повече...изслушвал.учудвал съм се,как можем в една и съша дума(понякога) да влагаме противоположни значения.Затова преди да създам мнние,събирам впечатления и не избързвам.

Т.е. смятам,че не се налага да се прераждам в жена.Достатъчно е да разговарям с някоя.А после да се вслушам в Интуицията си.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 9:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
А когато спрем да се прераждаме, така както е станало с Христос, с Буда, с Бабаджи ... просто продължаваме нагоре по стълбицата на духовното си развитие ... ставаме Възнесени учители ... и продължаваме още по-нагоре, и още по-нагоре ....


Не съм кариерист! Razz Rolling Eyes Wink

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 9:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Съгласна с всичко, което казваш, АUDAN за мъжете, жените и възпитанието.И двамата родители са необходими за пълноценното развитие на детето, стига да са адекватни и на място.Ако не се получи с двамата, има и варианти момчето да не стане "женчо", защото може да се почувства "мъжът" в семейството, макар и малък, може майката да се опитва да запълни емоционално липсата на мъж чрез него и да го натовари по този начин и с такива функции, а то да се стреми да отговори на очакаванията й.Варианти много.Моята дъщеря като малка беше по-близка с мен, имаше респект от баща си, но като порасна двамата толкова се сближиха, че понякога имах чувството, че ме игнорират.Тя е по-близо и по характер до него, а той си беше мъж във всяко едно отношение, та и тя има много мъжки черти в характера си, но и помагат да се справя с живота.Много респектира хората около себе си, та понякога се плаша дали ще се намери мъж, който да и е поне равностоен в това отношение, иначе няма да вирее покрай нея,а и тя не би искала "женчо", не ги понася въобще, ако ще златни да са.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 01, 2007 9:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Прочетох ви нещата/Прави сте,че един мъж НИКОГА не може да разбере една жена докрай(както и обратното)....


И затова ли ще ме пуцаш? Shocked

За да си останеш тук в този форум сам и неразбран, а аз да мина на астрално пушене? Rolling Eyes

PS За този в средата нямам пари Confused

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 02, 2007 12:16 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Вярно, само двама мъже тук и те да вземат да се изпопуцат.Не е честно! Crying or Very sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov