НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Апр 20, 2024 11:09 am Вижте мненията без отговор
Спомените за миналите животи съществуват
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 02, 2007 1:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Мииии ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 02, 2007 1:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Вярно, само двама мъже тук и те да вземат да се изпопуцат.Не е честно!


По тоя въпрос ето какво ми сподели една мургава сънародничка:

"Гле'й с'я ,душата!Когат' един мъж е сам-съ спра'я.И двамъ да съ-ша съ карат,ма не мно'у.Ма появи ли съ жина-трепят съ с к'во им падне,..."

А тук сте повечко.Е то тя ,явно, е визирала по-особена ситуация,де..ма карай "с'я"! Wink

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 02, 2007 2:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Тя ситуацията дето визира е характерна за всички живи твари в природата, и хората не правят изключение, от край време мъжете воюват помежду си за какво ли не. Какво да се прави. А като опре до жена, стой та гледай. Понякога хем ме е било яд, хем смешно, хем с поласкана женска суета /като се е случило и аз да съм причината за такова стълкновение /а бяхме млади/.Било ме е яд, щото съм се чудила тия мозък в главата си нямат ли, въобще не ги интересуват чувствата и симпатиите на самата жена към кого клонят /в моя случай към никого, даже не съм била там и хал-хабер си нямах/, ами решили да се доказват кой е по-по-най.Май това е била подсъзнателната причина, а с жената как ще се развият нещата от тук нататък не се мисли много.Вечната конкуренция не е задължително да е разправа на физическо ниво, претендиращите за "по-високо интелектуално" такова действат с по-префинени методи, ама смисълът си е един и същ.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 02, 2007 2:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

[quote="kati"]Било ме е яд, щото съм се чудила тия мозък в главата си нямат ли, въобще не ги интересуват чувствата и симпатиите на самата жена към кого клонят /в моя случай към никого, даже не съм била там и хал-хабер си нямах/
Цитат:


Точно така!Нямат мозък!
Аз ако вися,че някой почне да сваля някоя вече "заплюта" от мен,му я оставям да видим какво ще направи тя.Ако го приеме,значи ТОЙ е ПО-подходящ от МЕН за НЕЯ.Ама значи,че и има ПО-подходяща от нея за мен Wink.Та що да си губим взаимно времето?!Smile


[quote="kati"]ами решили да се доказват кой е по-по-най.Май това е била подсъзнателната причина, а с жената как ще се развият нещата от тук нататък не се мисли много.[/quote

Хммм!Значи бате Йенчу бил побойник?!

[quote="kati"]Вечната конкуренция не е задължително да е разправа на физическо ниво, претендиращите за "по-високо интелектуално" такова действат с по-префинени методи, ама смисълът си е един и същ.


Претендиращите за "по-високо интелектуално" мъже,kati,биха се млатят като същински диваци,а повечеъто имат дифиците на мускули(за сметка на сланината),та затуй са приевли "женския прйом"-психическия терор.

Някога мъжът тероризирал физическото тяло,а жената-останалото.Сега физическият тормоз е забранен(не че го няма) и жертва са все жените,защото могат да извадят медицинско.А мъжете и да ги набият жените оим,не ходят Smile Не се смейте познавам такова семейство от трънски алкохолик и врачанска побойничка.

На женските начини на война би завидяла и Светата Инквизиция(неслучайно е в ж.р.) Shocked

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 02, 2007 2:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Хич не е смешно, че мъж е бил малтретиран, напротив, страшно е! Съчувствам на такива хора, едно, че не искат да се поддадат на инстинкта за насилие върху по-слабия /уж жената/, от друга страна си траят пред обществото, за да не станат обект на присмех и чувство на мъжко достойнство, трудно се решават да си потърсят правата и по закон.
За търпящите физически, психически и сексуален тормоз всички имат равни права, няма привилегирован пол /говоря за възрастни, децата са друга тема/. Аз съм против насилието по принцип, но съм за един мъж да може да бъде и физически адекватен да се отстоява, в смисъл да защити себе си, близките и по-слабите, дано не прозвучи на някого първобитно, ама за съжаление в момента реалностите /привидните, както се оказа/ в заобикалящия ни свят са такива, че просто на този етап е наложително. Говоря, ако е здрав, все пак може да страда от някакво заболяване, да е инвалид или нещо такова. Всеки може да изпадне в ситуация на невъзможност, един близък мъж в такава и ние ще го пазим и браним, защото човек може да е ценен за нас по много причини и начини.
А ние жените въобще не мисля, че сме по-добри от мъжете в това отношение и въобще.В някои отношения ние, в други - вие, то си зависи и от човека, а не към кой пол принадлежи
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 02, 2007 5:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN, защо толкова те е страх да си жена?
P.S. По проблема за секунданта аз мога да се самопредложа.Няма нужда да ми плащате.За мен остава само интелектуалното удоволствие! Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 02, 2007 5:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Няма "не искам", AUDAN. Ако ти е писано да бъдеш жена, ще бъдеш и още как. Приеми го и си носи кръста. Laughing Laughing Laughing Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 02, 2007 5:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ами ... пак ще си дойда на думата аз ...

Отново става въпрос за ОТВРАЩЕНИЕ ... дали в този или в някой друг отминал живот - няма значение!!!

Ама той ако продължава да мисли и да се държи по този начин, просто няма как да не се напъха в женско тяло - казвам го с най-голяма отговорност!!!

Впрочем ... г-не Аудане, ... защо те нямаше тази сутрин рано-рано призори на уреченото място?! Тъкмо се наех за секундант, особено след като видях на забавната анимацийка каква перспектива мога да имам ... що стана и аз не знам?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 02, 2007 6:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka написа:
AUDAN, защо толкова те е страх да си жена?


И защо си останала с грешно впечатление-че ме е страх?Просто въпрос на предпочитание.А всеки има свободна воля,та...ще съм си мъж,докато искам и това е! Razz

penka написа:
P.S. По проблема за секунданта аз мога да се самопредложа.Няма нужда да ми плащате.За мен остава само интелектуалното удоволствие!


Мммдааа!Сеирджийка се намери...очаквах,очаквах...Ние с Хер Офицерът си мислим за чест,а някои елементи...мммдааа! Evil or Very Mad
Погледни какво става със секунданти-сеирджии на картинката в поста на Маг Живин.Wink

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 02, 2007 6:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

reveta написа:
Няма "не искам", AUDAN. Ако ти е писано да бъдеш жена, ще бъдеш и още как. Приеми го и си носи кръста.


Мда...ако ми е писано,ма няма! Razz Щото аз си "пиша" моя си План(Съдба).така че колкото и да ми завиждаш,че мъж мъж-това е положението! Razz Razz Razz

А Кръстът е символ на Вечното движение.Особено е популярен сред Слънчевите нарооди,сред които сме и българите.Та може и кръст да нося,на 3-ти чарк,май трябваше...Хм,забравил съм Confused

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 02, 2007 6:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Впрочем ... г-не Аудане, ... защо те нямаше тази сутрин рано-рано призори на уреченото място?! Тъкмо се наех за секундант, особено след като видях на забавната анимацийка каква перспектива мога да имам ... що стана и аз не знам?!


Туй са си наши-мъжки работи,но понеже има Гласност,та-ок.
Предложено ми бе сутрин,не много рано.Дата не беше посочена.

Други въпроси? Rolling Eyes

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 02, 2007 6:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат


_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 30, 2007 3:12 pm
МнениеЗаглавие : ?????
Отговорете с цитат

Smile По повод публикуваните откъси от книгата на М.Нютън "Пътят на душите" - препоръчвам я на всички,които не са я чели, аз преди няколко години си я купих и я прочетох/за съжаление не знам сега дали може да се намери на книжния пазар/.Много нтересно и познавателно четиво. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
INDIGO*




Регистриран на: 14 Мар 2007
Мнения: 122
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 01, 2007 2:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена аз силно вярвам в предишните животи.Дори познавам Маг ,който ми сподели ,4е е бил писател и мореплавател,той знае сьс то4ност ,каде в момента са книгите ,които е написал ,знае острова кадето е бил жестоко зато4ен , а в последствие и убит.Много е тьжно,но това е истината.Аз много уважавам този 4овек и не бих изложил тази информация на празно,той е един от вас -Истински феномен ,който не иска популярност,не иска признание,просто си живее скромно на квартирка
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 04, 2007 1:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

INDIGO* написа:
Маг Селена аз силно вярвам в предишните животи.Дори познавам Маг ,който ми сподели ,4е е бил писател и мореплавател,той знае сьс то4ност ,каде в момента са книгите ,които е написал ,знае острова кадето е бил жестоко зато4ен , а в последствие и убит.Много е тьжно,но това е истината.Аз много уважавам този 4овек и не бих изложил тази информация на празно,той е един от вас -Истински феномен ,който не иска популярност,не иска признание,просто си живее скромно на квартирка


Уважавай когото си искаш ИНДИГО! Това си е абсолютно и единствено твоя работа ...

Що се отнася до въпросния "маг", за когото непрекъснато говориш, мога да ти кажа следното: всеки човек е уникален сам по себе си, никой не е нито от "едните" нито от "другите" хора 8разбирай феномени/!

Човек, който живее в тоталното разделение на ума си, живее в невежество! Човек, който приема хората като равни нему - живее в единение с Божествената субстанция!

Всеки човек е един ИСТИНСКИ ФЕНОМЕН и е абсолютно излишно да съпоставяш нещата на ИСТИНСКИ и ЛЪЖОВНИ!

Просто в живота човешки има мошеници, шарлатани и измамници, но те също са своего рода "феномени"!!!

И това, дето някой си живее скромно в квартирка и не желае да бъде популярен, в никакъв случай не може да бъде определящ критерий за неговата "уникална феноменалност", още повече, че критерий изобщо не съществува - за каквото и да било!

Този, който гледа да се изолира от обществото и да живее като отшелник в днешното съвремие, най-вероятно не желае да бъде обезпокояван денонощно от хора, изпаднали в нужда и търсещи помощ!!!

За това вече НАИСТИНА СЕ ИЗИСКВА СИЛА И ТО С НЕВЕРОЯТЕН ПОТЕНЦИАЛ И В НЕВЕРОЯТЕН КАПАЦИТЕТ!!!

На останалото просто му се казва ЕГОИЗЪМ и нежелание за състрадание , себераздаване и себеразвитие!

По-нататък не желая да коментирам!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov