НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 6:37 pm Вижте мненията без отговор
Спомените за миналите животи съществуват
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Май 03, 2007 10:24 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да и след като спечеля джакпота,ще се опитам да им стана клиент.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 03, 2007 11:46 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Тогава вече може да решиш,че не ти е нужно.Ще го използваш и за благородни цели,ще заделиш за благотворителност,ще построиш нещо дето да остане след теб,може да вложиш и за ползу роду и току виж си получил удовлетворение.И осмисляне за себе си.Само предположения,ти си знаеш.
Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 03, 2007 1:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Да,де,ама не става...както и да е


А НА МЕН ПЪК МИ СЕ СТРУВА, ЧЕ ТИ СИ СИ СЛИЖИЛ ПРОСТО ЕДНА "ЗАБРАНИТЕЛНА ПРОГРАМА" ДА НЕ СТАВА, и то най-вероятно защото имаш очаквания!

Абстрахирай се от очакванията си и не очаквай да стане!

И то ще се случи ... ще проблесне като мълния в теб! Ми ... т,вай значи!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 03, 2007 1:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka написа:
Маг Селена по горе в постинга си пише, че може да се направи кармичен анализ /каквото и да означава това/.Значи - ако не можеш сам и толкова много те интересува и мислиш, че ще ти даде яснота и ще осмисли по нов начин живота ти - то може да ти го направи друг.


Кармичния анализ не е виждането на това, какъв си бил в миналите си животи!

Той е онова, което ще ти покаже грешките, слабостите, негативите и позитивите, които действат в живота ти, и които създават или елиминират кармичните ти наслоения!

Ще ти покаже и как да се справяш с тях!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Май 03, 2007 1:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз за "полза роду" не само ще заделя-точно с това смятам да се занимавам.Обаче,"клиенството" ми при домакините е нужно,поради факта,че каквото и да направя,ако не си изпълня Мисията(или поне не съм в тая посока),то винаги ще усещам,че нещо важно ми липсва.И никакви пари,обич и какво ли не не биха могли напълно да запълнят "дупката".
Е,ако се случи да съм прозрял вече Мисията ми,остава удоволствието да се чукнем с пшо чаша боза с Маг Живин,да похапнем по един крем -карамел с маг Селена и да си побъбрим с говорящите ми роднини-пришълци с мустаци и опашки.Мя-а-у! Smile

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Май 03, 2007 1:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
А НА МЕН ПЪК МИ СЕ СТРУВА, ЧЕ ТИ СИ СИ СЛОЖИЛ ПРОСТО ЕДНА "ЗАБРАНИТЕЛНА ПРОГРАМА" ДА НЕ СТАВА, и то най-вероятно защото имаш очаквания!

Абстрахирай се от очакванията си и не очаквай да стане!

И то ще се случи ... ще проблесне като мълния в теб! Ми ... т,вай значи!

Хм!Веднага си заповядвам,ако има такава програма,да се махне тутакси.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 03, 2007 1:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
ще построиш нещо дето да остане след теб,може да вложиш и за ползу роду и току виж си получил удовлетворение.И осмисляне за себе си.
Smile


Просветлението не идва за да остане след някого си нещо, то идва за да спре кармичния кръг от прераждания за дадения индивид!

Просветлението не ти дава никакво удовлетворение, напротив, то може да ти даде само СВОБОДА!

Просветлението не те води до осмисляне на себе си, то те води към пълното ти Единение с Бога!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 03, 2007 2:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Кармичния анализ не е виждането на това, какъв си бил в миналите си животи!

Той е онова, което ще ти покаже грешките, слабостите, негативите и позитивите, които действат в живота ти, и които създават или елиминират кармичните ти наслоения!

Ще ти покаже и как да се справяш с тях!!!


Всъщност и аз точно така съм го разбирала.Това е важното/или поне би трябвало да бъде/за човек,който се интересува за себе си,а не като какъв се е подвиззавал някога някъде.За оставянето на нещо след себе си влязам в положение на желанието на Аудан,щото го разбирам в чисто човешки план-това съм го чувала от много хора,най-вече мъже.Плод на възпитание в духа на нашенските си традиции - на всяка цена да се оставя нещо овеществено след себе си - може да е къща за поколенията,някога са градили чешми например за да ги спомнят и след това.Това погледнато в друг план сигурно си е чист предразсъдък.На времето - затова сме спорили с мъжа ми:Той поддържаше тезата,че може да работи като вол да спечели пари,но е по-важно за него да построи разни неща,дето ще останат след него и за децата му най-вече и може да пропусне възможността имайки пари да обиколи света например и да види много нови и интересни неща.Аз пък обратното - провокирах го - няма ли да съжалява накрая,че е пропуснал да си създаде хубави и разнообразни спомени накрая за "интересен живот"/така съм го разбирала тогава/,а само блъскане от сутрин до вечер и нищо друго - едно и също.За него е било по-важно да бъде първото/на практика нямаше да е така,май нямаше да пропусне да се възползва и от пътувания за разнообразие,ама не би.../Сега знам,че и двамата не сме били прави в разбиранията кое е важно за осмисляне на живота -човек на даден етап мисли едно,после разбира,че не е това,а друго,след време ще го осени за трето и т.н.Аз вече не се терзая толкова за това защо съм тук и сега по този начин - хода на живота си го показва.
Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 03, 2007 3:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Аз ИСКАМ да си спомня миналите животи,защото ще разбера (надявам се) за какво съм се преродил в този,защото досега бищо не съм постигнал като се обърна назад нищо няма да остане след мен.
Всеки има някаква Мисия и докато не я изпълни все ще се чувства непълен.Т.е. аз съм човек,който знанието не пречи да си живее в хармония със себе си.Но липсата на инфо лесно би ме изкарала от ресли,ако ми пука за живота ми


Като си гледаш тв. в нета,препоръчвам ти да видиш в BTV повторението на едно неделно предване,дето се излъчва сутрин с двама много симпатични млади водещи,ама не помня от коя дата беше.Там нищеха въпроса за прераждането/естествено нивото беше обидно ниско/ама карикатурният комикс с измисления събиратлен образ на онеправдания български интелектуалец е много поучителен.За тези,които не са гледали:След терзания що не му върви в жовота,човечецът отишъл и при съответния специалист,дето да му спретне един сеанс с цел да се види рейнкарнацията и какво се получило:"Ти в предишния си живот си бил Маруся - жена на крепостен селянин от 14 в.някъде в Урал.Изневерила си на мъжа си с Клепушко/козела/и сега страдаш.А Клепушко сега се е преродил в Стоичков"
Е, подобна информация ако ти сервират ще ли те опъти да си осмислиш настоящия живот? Това е шега от предаването,далеч съм от мисълта за домакините,те биха ти помогнали наистина.Ама други хора детоги вълнува въпросът за рейнкарнацията им току виж попаднали някъде дето нищо полезно няма да научат.То и горкият интелектуалец накрая прояви здрав разум,та разбра,че или не беше отишъл явно при точния човек,или това си е било чиста загуба на време и пари,никакъв урок.Ама понеже второто по-трудно се приеме,та му беше по-лесно да му се навика:"Каква Маруся,какъв крепостен,какъв Урал през 14 в.,какъв Клепушко и Стоичков,ти си шарлатанин!Махам се оттук" "Ми дай 30 лв.за сеанса тогава и си ходи"
Та внимавайте с любопитството "какъв съм бил/а в предишния си живот", да не ви "изкара от релси".Не че и aз не съм любопитна...
Rolling Eyes Twisted Evil Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Май 03, 2007 3:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

В египетската религия е доста застъпено въпроса с "името" след смъртта.Там са се опитвали да запазят спомена за човека колкото се може повече.
Построеното или добрината спрямо някой са били от похватите в тази насока.
Явно подобни схащания не са чужди на никой народ.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 03, 2007 3:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Построеното или добрината спрямо някой са били от похватите в тази насока.
Явно подобни схащания не са чужди на никой народ.


Разбира се,че е така.Далеч съм от мисълта да го отрека изцяло като смисъл.Но тук може би се намесва и чувството на суета на Егото,малко или много всички явно сме му подвластни,вкл.и аз,няма защо да го отричам.И това също е една от причините да искаме да оставим нещо след себе си.А като видиш как няой хора се отнасят с това,което друг е оставил след много труд и нерви/ако ти е близък и не ти е безразлично/ ти става мъчно заради него,особено ако не можеш да се намесиш и да го предотвратиш.Идват някакви хора и променят или съсипват направеното заради личен интерес.Или пък е планирал нещо да направи,но събитията го изпреварили и не е успял приживе.Почва да те човърка,че трябва някакси да го довършиш,но не ти е във възможностите и ресурсите.И ти е гадно. Въпреки,че него в другия живот това едва ли го вълнува.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Май 03, 2007 5:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да,kati,права си.особено това е валидно за последните 20г,когато всеки е свободен да избира дали и колко свестен да е.Но така разбираме кой какъв е.
А поддържането на неща ,построени от друг,учат на уважение към чуждия труд и към другия изобщо.Това не е суета,а човечност.
Всъщност мен не ми пука дали някой е свестен от суета,а да е свестен в делата си.А ако се прави на такъв,то ще си получи заслуженото.Но това не е мой,а негов проблем

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 03, 2007 8:03 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
особено това е валидно за последните 20г,когато всеки е свободен да избира дали и колко свестен да е.


Разбирам какво имаш предвид за последните 20 год.

Но човека винаги е имал възможността и правото "дали и колко да е свестен" ... той просто се ражда с тях, а после пък и преражда ... нали така?!

Ха сега де ... що не се е вразумил през всичките милиони -милиони години ... Е туй сигурно никога няма да го проумея!

Пък и май вече и не искам да го проумявам, а само съзерцавам ... щото нямам право да променям ничии животи ... мога да променям само себе си ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 8:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

След като PI спомена Унгария и написах изречението,kati,ме запита на ЛС за превода,а после ми прати Омега-Момичето с перлените коси .

Смятам,че няма да има нищо напротив с тази песен да поздравя не само PI и останалите "мадьари" във форума,както и всички,които обичат този хит.
Помня,че като дете често въртях на грамофона тази малка плоча с голяма дупка на 45 оборота.
Песента беше задължителна на всяко ученическо събиране(гадната дума "купон" никога не сме я ползвали,макар да е от 60-те години на ХХ век)

Приятно слушане!

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 8:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Разбира се,че нямам,и аз нсъщо се колебаех дали да не я пусна на всички,ама малко ме досръмя.Нека поздравът бъде и от мен.Ах,ти...не било романтика,а "лукав въпрос"бяла роза,червена роза...".По този повод се сетих и за друга песен:"Бяла роза ще закича,на теглича на Москвича..."

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov