НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 7:52 pm Вижте мненията без отговор
с молба за отговор
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
desi




Регистриран на: 18 Ное 2007
Мнения: 7
Пуснато наПуснато на: Пон Май 26, 2008 2:42 pm
МнениеЗаглавие : ? ????? ?? ???????
Отговорете с цитат

Здравейте маг Селена! Винаги когато срешна непреодолими за мен препиятствия, Вие ме успокоявате и ми вдъхвате оптимизъм и надежда. На 25.05.2008 почина моята баба- Олга Велинова Евтимова, родена 04.09.1921 г. През последните години аз се грижех за нейните здравословни проблеми. престои в болници и т.н. До колкото можеше за нея се грижеше и мой братовчет. В деня на смъртта и научих от него , че тя е направила завещание е негова полза, без да ме уведомят, нито за намеренията си, нито за този факт. Завещанието, което аз не съм видяла, според адвокатът, който го е направил, не би издържало в съда, ако се оспори. Напревено било с единствената цел да се обезнаследи извънбрачен брат на братовчед ми, който не би имал пари за дело. Моят въпрос към вас е дали да предприема консултации с адвокат (а това струва пари) и последващо дело или ще се разберем и устно и по документи с братовчед ми, когато се създаде възможност за разговор. Какво да правя ? Казвам се Десислава Ангелова Кралева - 04.10. 1965 г. Благодаря Ви за помощта Ви предварително
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юни 02, 2008 5:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Консултации свързани с имотни дела се правят единствено чрез личен контакт с мен.

Предупреждавам: те са платени!!! Confused
Confused

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пон Юни 02, 2008 8:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Извинете, че се обаждам където не ми е работа, но нито вие, нито братовчед ви сте преки наследници на баба ви, че да ви касае пряко този въпрос.
Наследници са вашите родители, на които баба ви се пада майка, но не и вие, освен ако и на двама ви родителите не са починали, но някак не ми се вярва тя да е надживяла и двете си деца, а те да са се споминали преди нея...

Полагането на грижи и издръжка съвсем не правят някого наследник.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юни 02, 2008 9:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Браво, Ревета!

Друго си е да си учил за тези нещица, значи ... Wink Confused

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov