НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 2:34 pm Вижте мненията без отговор
Каква е драмата в "скритите" реалности
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 8:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

То всяка крайност не е добра ... ама какво да се прави! Ние сме тези, които можем да променим себе си, но не можем да променим другите около себе си, без да са пожелали това самите те!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 12:30 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена по-вечето виждат че трябва да се променят някяк си но при тях по скоро "върлува" бездушието.аз го свързвам с мисълта "ден да мине друг да дойде".ако само малко се поразмърдат и ще се убедят че усилието ем макар и нищожно ще им помогне.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 8:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Sad Ето един пресен пример към днешна дата."Осмомартенски" някой беше пукнал гумата на новата колица на дъщеря ми /от 2-3 седмици я кара/. Сутринта бързаме случайно по едно и също време - тя за работа иважна среща, аз за обучение и се мятаме да тръгнем и хоп! Ядец! Някой изнервен съсед, че му е препречено излизането сутрин на колата му вероятно, но в такива случаи винаги звънят на вратата и тя веднага им освобождава място, никакъв проблем.Много е лесно да се прави мръсно на някоя жена или момиче/на времето що не пукаха гумите на мъжа ми-щото не им стискаше/.Може да са решили постмортем да ма си го върнат на нея, ама грешно са си напраили сметките горките. А тя като достойна негова "наследничка" залепи един лист във входа към "уважаемите съседи", ако имат проблем да се обърнат цивилизовано към нея, а не да пукат гуми,щото следващия път ще им докара фадрома напреки пред колите, за дане могат да излизат.Извинявам се, че занимавам форумиращите с поредната простотия на някои "неосъзнали се коремоноги", ама тази "честитка" дето щеше да ни провали задачите за деня "празнично" направо ме разби. Shocked
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 8:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А съседите могат ли да четат или са ... фолкаджии? Cool

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 8:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Надявам се, тя тази вечер го залепи предупреждението, хич не си полюва малката.Дано не ги издразни още повече,навремето имаха респект от татко й, не че нещо им е направил, ама не търпеше простотии, сега какво решиха, дай да тормозим "беззащитните" жени /всъщност мен уж много ме уважават/, не им минава през ум, че тя хич не се има за беззащитна, малко са я подценили.На една друга по-скорошна вдовица бяха правили мръсни номера мен това ме издразни най-много - лесно е да се целят в такива, много е по "мъжки". Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 8:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati, какво се унижавате да им лепите съобщения на тия?! Я им теглете една! Mr. Green
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 8:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ако не могат да четат,им напишете предупреждение във вид на комикс Wink

А фандромата да е голяма и жълта с череп и кости на шапката на шофьора Smile

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 9:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

reveta написа:
kati, какво се унижавате да им лепите съобщения на тия?! Я им теглете една! Mr. Green


Smile Аз не се занимавам въобще, както винаги си стоя мирно и кротко отстрани, ама тя като е решила да показва зъбки в стил "някои хора като ги няма вече, не си мислете, вече всичко ви е позволено,аз съм тук със същите гени и фамилия, внимавайте в картинката", само че в "учтива "форма.Притеснявам се естествено някой да не реши да ни спретне още по-кален номер, в крайна сметка на никого нищо не правим, на нея дори не и виждат очите, щото е заета.
А фадромата ще я измислим каква да е, идеята за дизайна не е никак лоша. Smile Дано да се размине само с "добри" пожелания, че хич не обичам да се занимавам с такива съсесдки истории, досега не ми се е налагало, аз съм много миролюбива личност и те го знаят.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 9:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Като ви чета разговора, все си мисля защо хората изпадат в една голяма заблуда спрямо една много явна скрита реалност. Смятат жените за беззащитни, докато истината е съвсем обратна Sad


_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 9:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Ами да, ама това е идеята на едни примитивни и страхливи хора, дето ги ръчка отвътре да вгорчават живота на видимо по-слаби и беззащитни, защото нямат смелост да се изправят лице в лице срещу някой равностоен на тях, поне физически.А и тази постъпка също е проява на слабост от тяхна страна, май не я смятат за толкова беззащитна, не дойдат да си кажат недоволството, даже не смеят и да я наругаят.
Всъщност въпросът с гумата вече бил решен, току-що разбрах и проблемът въобще не е в това /въпреки, че нервите и ядът от потенциалното проваляне на работата, на всеки му е важно/.Все си мислех, че има малко повече морал у определени хора, с които съжителстваме по стечение на обстоятелствата .Е, ще го преживеем някак си. .. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 9:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Виждаш ли сега каква вреда нанася мисленето Wink

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 9:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Ако става въпрос за моето "мислене" не знам, всъщност много-много не се замислях, по-скоро вярвах, надявах се, въобразявах си.А те какво са си "мислили" мога само да се досещам. Въобще досега си нямах такива проблеми и не очаквах, че и на мен ще ми дойдат до главата,хия не ми се занимава с такива глупости.Виждала съм други как се ядат помежду си за дреболии и щеше да е смешно, ако не беше тъжно, че възрастни хора така се вдетиняват"дай си ми куклите, на си ти парцалките" - плаче за сюжет за комедиен филм на битова тематика.То май с гумата е дело не баш на възрастен, а на нечий син, ама е порядъчно голям, не е хлапешка работа. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 10:03 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Все си мислех, че има малко повече морал у определени хора, с които съжителстваме по стечение на обстоятелствата .Е, ще го преживеем някак си. .. Smile


За тази вреда от мисленето говорих. Защото често изпадаме в заблуди и съдим за другите по себе си. Грешка! Не ги закачаш и не виждаш защо да те закачат те. Да ама те виждат, но понеже ти си мислиш,че ...има малко повече морал у определени хора...

Това се опитах да ти кажа с едно изречение по-горе, но явно не успях. Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 10:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А едни общи на нас с Маг Живин...хммм...колеги,когато имаха проблем не мислеха-стреляха! Wink

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 10:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Бързам да добавя - и завършиха зле (някои) Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov