НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 9:04 am Вижте мненията без отговор
Каква е драмата в "скритите" реалности
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 10:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

...защото не са наблегнали на френския Cool
Затуй някои хъора са си взели поука в това прераждане,та са научили дор 7 езика,майно льо!

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 10:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
kati написа:
Все си мислех, че има малко повече морал у определени хора, с които съжителстваме по стечение на обстоятелствата .Е, ще го преживеем някак си. .. Smile


За тази вреда от мисленето говорих. Защото често изпадаме в заблуди и съдим за другите по себе си. Грешка! Не ги закачаш и не виждаш защо да те закачат те. Да ама те виждат, но понеже ти си мислиш,че ...има малко повече морал у определени хора...

Това се опитах да ти кажа с едно изречение по-горе, но явно не успях. Very Happy


А, успяхте! Разбрах го, ама не бях съвсем сигурна и исках да доуточня.

Разни стрелящи хора са се навъртали и около други членове на семейството, поне заплашваха, че ще стрелят, колко му е да си решават така проблемите с някой, ама не им стискаше.Минала история.Дано да не сте пострадали и вие двамата.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 10:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Katy, дъщеря ти има бурни аплодисменти от мен! Laughing И аз така се оправям с тези, които си мислят, че жените са беззащитни!Маг Живин, както винаги, е абсолютно прав, че това е една от най-големите заблуди, вкоренени в човечеството.Мога да ви споделя, че жените имат много по-разнообразен репертоар и оръжия от мъжете.Какво могат да направят мъжете в този случай? Ами два варианта- или отива и се бие / или само - кара/ с този, който го е направил /ако го знае кой е/, или - кротко мълчи и яростно псува.Аз, освен, че мога да отида и да се карам с него /много съм устата/, мога и да го бия /обикновено е супер изненадан/, освен това мога и да пърхам с мигли и да гледам женствено /все още бивам/, а като връх на сладоледа - мога и да се разплача и да го накарам да се чувства като пълен идиот /мъжете обикновено реагират на подсъзнателно ниво на женски плач, затова толкова го и мразят - просто е по-силно от тях - природа!/.До тук сме с 50 % повече хватки! Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 10:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А...той единият от двамата "пострада",а за другият нямам спомен какво е станало,но е история,която плаче за филм направо.Даже и да не е истина.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 10:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

150% Embarassed

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 10:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDANE, още ли искаш да си само мъж? Пробвай, бе! Аз ти гарантирам, че няма да се разочароваш! Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 10:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka написа:
AUDANE, още ли искаш да си само мъж? Пробвай, бе! Аз ти гарантирам, че няма да се разочароваш! Laughing


Нали говорихме, че в следващия живот ще опита нещо "компромисно"

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 10:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Penka,тя дъщеря ми малко е "ербап" метнала се е на баща си по характер /и не само/, че на моменти имам чувството, че се е преродил в пола, въпреки, че само от година и малко го няма.Във всичко го повтаря, не умишлено, просто от вътре и идва - реакции, поведение, самочувствие.От една страна е добре за нея, от друга...не знам.Голям човек е, мисля, че ще се оправя с трудностите в живота. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 10:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka написа:
AUDANE, още ли искаш да си само мъж? Пробвай, бе! Аз ти гарантирам, че няма да се разочароваш! Laughing


penka,я преведи на простоцарски ,че не ти схванах "мисълтата",както казваше едно либе-рускинче

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 10:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Пенка се опитва да те придума да врътнеш резбата още приживе в настоящото прераждане (между нас казано)

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 09, 2007 1:11 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka,ти първо се преименувай на "Пеньо",пък ще видим по-подир... Rolling Eyes

Ама обещай да не пееш оная песен:"Летя със метлата..."

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 09, 2007 5:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN, името не значи нищо за мен. Дали ме наричат Пенка, Пеньо, Пенчо или Петър аз съм си аз.Единствено служи за повикване.Бих се преименувала /по твой съвет/, но ме мързи да се занимавам с формалности.Пък ти нещо си май много чувствителен на женската тема?!Да задълбаем ли още?Адски обичам да се поднасям с някой, който виждам, че се връзва! Laughing То ако не се връзва, не е интересно, нали така.
P.S. За метлата - сега съм на първите уроци. Напредвам бавно, с песен на уста. Обаче, ако съдя по шофьорския ми изпит, има да ме късат "на метла" поне 5 пъти.До вземане на книжка за правоспособен "водач на метла" - само ще пея. Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 09, 2007 7:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Значи битка на титаните

между неумело летяща с метла "твърда дама"
и евентуално пластичен "мек танцьор"


Може ли аз да продавам билетите и да приемам залозите Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 09, 2007 9:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Може! Но искам 10 % за участие и 50 % ако победя!Останалото - както Ви е кеф: може да си го харчите, да си го спестявате, или да го дадете за благотворителност.Срещу тези скромни проценти, гарантирам: първо - голям сеир, второ - неочакван резултат. Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 09, 2007 10:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Все печалбата гледате Confused Не ви е срам Sad

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov